Çocuksuz ve de özgürüz!

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Pili tarafından 18 Ocak 2008 başlatılmıştır.

18 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Pili
  1. Pili

Pili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hava güzel yürüyüşe cıkalım cocuğumuz olmayın ca sıkıntımızda yok guya :1no2:bıraz canım sıkılıyor büğün sızler nasılsınız

2. 18 Ocak 2008
  3. ayxixxsxxixxgxxixm

ayxixxsxxixxgxxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım çocuk olmayınca dışarıdan herkes rahatsınız işte iyi için yatın diyorlar bilmiyorlarki bizim kafamız ve vücudumuz hepsinden yorgun ve stresli anlamıyorlar işte böyle söyleyenler olunca önce sinirleniyorum sonrada benim yerinize 5dakika kendinizi koyun diyorum ama anlayana

4. 18 Ocak 2008
  5. almila

almila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar benimde 1 tane oğlum var 4 yaşında 2, ci olmuyor 2 seneden beri haliyle bana diyorlar ki, 1. yi büyüttün kurtuldun şimdi yeni baştan başlama ne yapıcan 2. ciyi diyorlar ben buna çok kızıyorum neymiş artık elime ayağıma takılan yokmuş rahatmışım :çok üzgünüm:

6. 18 Ocak 2008
  7. EU1

EU1 Guest

arkadaşım ben 3 çocuklu birisi olarak 16 senelik evliyim 16 senedir bıktım cocuk büyütmekten inanın bazen hiç cocuk yapmasaydım diyorum cocukları sevmesı çok güzel ama bakmasıda cok zor oluncada zor olmasa dazor iinşalah en kısa zamanda bir çocuk nasip eder allah sana

8. 18 Ocak 2008
  9. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Malesef sanırım olanda dertli olmayanda. Benim ikiz yiğenlerim var kızkardeşimin 7 yaşına girdiler. Kendi çocuklarımıda ancak bu kadar severim gibi geliyor öyle çok seviyorum yani. Çalıştığım için c tesi günleri bazen alıyorum 1 gece bizde kalıyorlar ev nasıl cıvıl cıvıl onlarla vakit nasıl güzel geçiyor ve onlarda bana çok düşkün ve beni ayrı seviyorlar biliyorum ama pazar günü akşam üzeri evlerine götürdüğümde annelerine bir sarılıyorlar içim eriyor. Annecim seni çok özledik diye.Her tür eziyete razıyım ben benide öyle 1 günde özleyen evimin neşesini artıran miniklerim olsun yeter.

10. 18 Ocak 2008
  11. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    bazen kendimi teselli etmek için amaaaan iyiki çocuğum yok uykum düzenli istediğim yere gidiyorum istediğimi yapıyorum:kahve: diyorum ama yok bu düşünceler ancak saniyeler kadar kısa sürüyor ben bebek istiyorum hayırlı ve sağlıklı bir şekilde olsun varsın uyku düzenim bozulsun varsın istediğim yere gidemeyeyim isterse çok yorulayım ama bana bunları bir anne demesiyle unutturacak bir meleğim :KK46:olsun olmayan yanıyor istiyor olan dertli ama en güzeli evin neşesi bir bebek rabbim isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin amiiiin

12. 18 Ocak 2008
  13. minos

minos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    benimde arkadaslarimin bazilari boyle kimisi niye cocuk istiyosun keyfine bak basina dertmi istiyosun diyo kimide konusurken bugun su isi yaptim cok yoruldum sen rahatsin ohhh isini istedigin zaman yapiyosun rahatsin bazen bu lafi duymaktan dolayi cok kotu oluyorumonlar belki iyi niyetle soyluyor ama bizim icimizdekileri bilmiyolar ki onlar bir aile ben daha bi aile olamadim herkez cocugunun hareketlerini anlatiyo bana gelince kardesimin cocugu arkadasimin cocugu diye baslayan anilar iste rabbim herkeze gonlunden gecen guzellikleri nasip esin insallah ama sabir isyan yok bi gun olacak bizimde biraz ugrasmamiz lazim

14. 18 Ocak 2008
  15. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    1 tane olsa yeter 2. de eger dusunursem beraber kuduramicaklari bir yasi secerim mesela 1. 10 yasina gelince........
    ama yeterki olsun bide ikiz olurmus ayyyyyyyy korkuyorum

16. 18 Ocak 2008
  17. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Çocuk yetiştirmek zor zenaat. Allah bütün annelere boooool sabırlar ihsan etsin.

18. 18 Ocak 2008
  19. adaylaarda

adaylaarda iyi düşün:iyi olsun :)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    belenay arkadaşıma katılıyorum
    ah bir olsada senağlamauykusuz kalsam mini minicik elleri ayakları ALLAH'ım isteyen herkeze versin inşallah