çocukta yaparım ev işi de diyenler var mı?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve ogretmen_083 tarafından 7 Haziran 2009 başlatılmıştır.

7 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ogretmen_083
  1. ogretmen_083

ogretmen_083 umutlar bitmesin dostum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 38. haftadayım ama ev işi yapmaktan alamıyorum kendimi...yemeklerimi hala kendim yapıyorum, evi süpürüyorum,siliyorum... Acaba bunların bana bir zararı var mı? Ama yapmak zorundayım çünkü henüz yanımda kimse yok ve bütün ev işleri hala bana bakıyor... sizlerde durum nasıl?:eek:

2. 7 Haziran 2009
  3. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende senin gibiydim en son güne kadar kendi işimi kendim yaptım kendini iyi hissediyorsan yap yalnız ağır işler yapma.ama bugünlerinde bir daha ele geçmeyeceğini unutma tam nazlanacağın zamanlar doğumdan sonra böyle bir imkanın olmıcak

4. 7 Haziran 2009
  5. guernica

guernica Guest

valla helal sana ben 37 ye girdim eğilemiyorum kasılıp kalıyorum .eşim sağolsun temizliğe girişti bayan bulacaktık son anda vazgeçti o da ben yaparım dedi. biraz utanıyorum ne biliyim ama ben yapamıyorum gücüm yetmiyo. camları falan siliyo.sen yinede fazla yorma bebiş kapıda:teytey:

6. 7 Haziran 2009
  7. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ben de 38.haftayı bıtırmek uzereyim yemeğimi ütümü falan kendim yapıyorum ama temızlık işi maalesef kadın alıyorum ona.ayrıca ben de hiç eğilemiyorum tencereleri falan eşime aldııp kaldırtıyorum.

8. 8 Haziran 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 36. haftaya girdim yapabildiğim kadarını kendim yapıyorum aslında ütü ve bazı yemekleri yapabiliyorum çünkü benim hamilelik dışındada bir sorunum var o da bahar alerjisi hapşurmaktan yemek ve temizlik yapamıyorum

10. 8 Haziran 2009
  11. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende kendı işimi kendım yapıommm..mecburrr..çok huzrsuz oluyom dger turlü iiice pislenıo hıc temzlenmıo...banyo hergun yerlerını yıkıommm.mutfak,ütü,süpürge.perdelerı tek tek cıkarp sıldım hepsi storrrr bıdee maf oldum..halıları sıldım,salondakı herseyı yıkadım mısafr takımlarımı dolpları sıldım.bu hafta mutfagı boşalcam ve buzdolabı kaldı...yapppppppppppp yapppppppppppp bıtmıooooo...delrcem valla..mafoldumben

12. 8 Haziran 2009
  13. amineasude

amineasude gökkuşagı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bende 39+4 haftalığım bende kendim yapıyorum ütü hariç sağolsun eşim evlendiğimden buyana elimi ütüye sürdürmiyor zemuszemus

14. 8 Haziran 2009
  15. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende hamileyken son saatte kadar hep kendim yapıyordum:CüvCüv:,görümcem bana çok düşkünalkisalkisalkis,ben yaparım bırak,ben yok çamaşır asyordum:eek:,yok her gün evi silip süpüryordum:eek:,o sen bana soyle ben yaparım diyordu,bir de doğmdan ertesi gün o bizdeydi,ben erken kalkıp herkeze sigara börek sardım,vs,o bana ne kızmıştı:mymeka:,allah sana akıl fikir versin demiş:roflol:,sen git uyu dinlen,biraz çik dolaş,pazara falan,bana diyorduhihoyyyt,ben yemeyı de pişiririm evi de temizlerim,büyük oğlumu da bakıyordu dolaştırıyordu:eek:,ya ben olsun benim de haraket ihtiyacim var,ben böyle bir insanım kıpır kıpır,:nazar::sm_cool:

16. 9 Haziran 2009
  17. guernica

guernica Guest

:eek:klava:ya arkadaş yormasana kendinide bebişide anlıyorum için rahat etmiyo ööle pis durunca ama çok zorlama halı malı şaştınmı ya ağrın sızın olmuyo mu nazar değmesin sana da kusura bakma böyle yazınca üzüldüm farketmeden yorarsın kendini etme güzelim yerimseniben

18. 9 Haziran 2009
  19. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ev ısı hıc yapmadım ama doguma gıdene kadar hergun ıse geldım
    patronum gelme artık burada doguracaksın neredeyse desede duramıyordum sabah kalkıp dırekt ıse gelıyordum
    masa bası ısım oldugundan hıc zorlanmadım