çoğul gebelikte cinsellik

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve burcuturkcapan tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : burcuturkcapan
  1. burcuturkcapan

burcuturkcapan MUCİZELERİM BENİMLE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar ben 3,5 aylık ikiz gebeyim 17 gün önce üçüz başlayan gebeliğimi ikize indirgettim dr ilk 3 ay düşük tehlikesi için cinselliği yasaklamıştı gebelikte bebeklere zararı yok diye biliyorum dr a sormaya çekiniyorum siz neler yaptınız tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Son düzenleme: 1 Nisan 2010
  2. 1 Nisan 2010
  3. yavrukirpi

yavrukirpi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım,
    bende dün üçüzden ikize indirttim. sen sağ salim atlatmışsın nee güzel darısı başıma. walla bizim çoğul çıktıından beri yasak, şimdi redüksiyon sebebiyle de olmas sanırım belki 4. aydan sonra izin verirler.
    sen redüksiyon sonrasını nasıl geçirdin ağrı kanam a vs oldu mu? devamlı yattın mı?

4. 1 Nisan 2010
  5. burcuturkcapan

burcuturkcapan MUCİZELERİM BENİMLE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun inşallah sorun yaşamazsın bana en başından beri istirahat verdiler 3 ayrı dr muayene etti çalışmam yasaklandı hep evdeyim bazen kısa yürüyüşler yapıyorum genelde hep dinleniyorum redüksiyondan 11 gün sonra şiddetli bir kanama geçirdim çok şükür bebeklerime birşey olmadı karın ağrılarım oldu ama kanamadan sonra geçti şimdi iyiyim ama ben en başta da yoğun kanamalar yaşadım sendede aynısı olacak diye birşey yok umarım problemin olmaz bebişlerini sağlıkla alırsın kucağına

6. 1 Nisan 2010
  7. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım merhaba.öncelikle hayırlısıyla sağlıkla rabbim tamamına erdirsin hepimizinkini...
    ben 20 haftalık ikizlerime hamileyim rabbime şükürler olsun.herhangi bir sakıncası olmadığını söylesede dr lar biz cinselliği kendi kendimize yasakladık.sağlıcakla kal...a.s.

8. 1 Nisan 2010
  9. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    valla ben transferden sonra asla denemedim.riske asla atamam.şunun şurası 9 ay dimi ama....

10. 1 Nisan 2010
  11. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    cinsellik mi dedin??
    o da ne :))
    ben bebeklerimi aldım kucağıma da hala kavuşamadım kocişime..şimdi de fırsat yok :))

12. 1 Nisan 2010
  13. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 20 haftalık hamileyim ve ilk günden beri eşimle kararımız ortaktı YANı CıNSELLıK YOK..
    zaten onları sabırsızlıkla 3 yıl bekledik şimdide kıyamıyoruz vijdanım sızlıyo ve hiç rahat olamıyoruz o konuda..
    Varsın sağlıklı dosunlar hiç önemli değil iz sabrederiz nasılsa YARINLAR BıZıM..bol boool vaktimiz olucaktır:))
    sizede tavsiyem dikkatli olmanız ,bence erteleyin .sonuçta çoğul gebelik yaşıyoruz ve rahmimizin kasılması iyi olmaz..

14. 1 Nisan 2010
  15. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    benimde başımdan 3 gebelik kaybı geçti 4. gebeliğimde eşimle 9 ay boyunca uzak durduk. ama doğumdan sonrada hemen herşey yoluna girmedi tabi. daha yeni yeni yoluna koyduk biz herşeyi. Allah yardımcınız olsun sağlıcakla kavuşun bebeklerinize.Gerisi nasıl olsa gelir...

16. 3 Nisan 2010
  17. erenzeyno

erenzeyno Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dr bana ılk 3 ay keısnlıkle yasakladı 3 aydan sonra abartmamak sartıyla haftada en fazla 2 kez yapabılırsın dedi :))) herhangı bır sakıncası olmadıgını soledı rahım kasıldıgında olan sey sadece bebek hareketlerı 15 20 dakıka kesermıs uyurmus bebege herhangı bır sakıncası yokmus yanı cogullarda ılk ve son 3 ay yasaklıorlar aradakı 2 3 ay serbest oluor

18. 3 Nisan 2010
  19. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.327
    Ödül Puanları:
    163
    Valla bucincim süpersin.çok güzel anlatmışsın biz ikiz annelerinin durumunu.kaydirigubbakcemile5

Bende 25 haftalık hamileyim.25 haftadır eşimle kardeş kardeş dolanıyoruz.olumunekankayizsmile
    Bizde doğuma +lohusalık dönemi var.o zamana kadar erteledik.:a015: