çok acı çekiyorum yardım edin!

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve gulen tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : gulen
  1. gulen

gulen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bebeğim 2,5 aylık oldu ama hala göğüs ucumdaki yaralar geçmedi.tam sütün geldiği yer ayrıldı emerken kanıyor.bebeğim emiyo ben ağlıyorum ve yarık yerlerden süt çok akıyo bebek te süt çok gelince genzine kaçırıyor hiç huzurlu ememiyor.bana önerileriniz var mı?ben bunun içn ne yapmalıyım ve hangi doktora gitmeliyim.lütfen yardım edin.

2. 23 Ocak 2009
  3. semiramis27

semiramis27 CaNıM kIzIm s.s Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım cook gecmış olsun... arkadsım benımde aynı problem olmuştu. aktardan kakao yagı alın ama para gıbı 5kuruş buyuklugunde ve pul ıncelıgınde. onu gogus ucuna koy 1 saatte kalmaz zaten erıyor ve hemen ıyıleştırıyor ve bebegede bı zararı olmuyor. rabbım şifa verır ınsallah...

4. 23 Ocak 2009
  5. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ahh canım seni çok iyi anlıyorum nerede bu göğüs problemiyle ilgili konu olsa hemen atlarım dr ne diyor garmastan krem kullandınmı

6. 23 Ocak 2009
  7. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun.benim yaralar zytin yağıyla geçmişti.saf zeytinyağını yakıp soğutup sürmüştüm.çok iyi geldi.bi dene istersen

8. 23 Ocak 2009
  9. gulen

gulen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hemen hemen bütün kremleri kullandım.birde kakao yağını deneyeyim bari.benim çatlak değil ama bildiğin açık yara.başka tavsiyeleriniz var mı?

10. 23 Ocak 2009
  11. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben çok çektim o yaralardan kullanmadıgım krem kalmadı.en sonunda bir arkadaşımın tavsiyesine uydum.ayva çekirdegini kaynatıp günde birkaç kez gögüs uçlarına sür.gerçekten çok iyi geldi çok şükürki kurtuldum o acılardan ama hala yapıyorum arasıra.çok geçmiş olsun.

12. 23 Ocak 2009
  13. --BeLiSsImA--

--BeLiSsImA-- ANNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Valla sizi benden iyi kimse anlamaz gibi geliyor.benimde 2 aylık bir kızım var ve az önce ağlayarak emzirdim.benimde aynı sizin gibi sol göğsüm açık yara oldu sürekli kanıyo.bende ne yapacağımı şaşırdım.denemediğim krem merhem pomad ve kocakarı ilacı kalmadı.şimdi en son bi krem aldım biraz kanamasını azalttı. galiba bu iyi gelicek gibi madecassol hem devlette ödüyo.öbür ithal kremler tamamen para tuzağı bence.bu kremi kullanırken silikon uçla emzir yada doktorun bana tavsiyesi yara olan göğsünü sağ.ama pompa daha çok yara yaptı benim göğsümü.eğer bu kremi kullanmadıysan kesinlikle bi dene.hepimize geçmiş olsun.

14. 23 Ocak 2009
  15. fezamelek

fezamelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben yaram geçene kadar sütümü sağdım, biberonla verdm.
    çünkü çok yavaş sağdım, bebek kuvvetli çekiyor ve yara iyileşmiyor.
    bepanten veya Lanconish kremleri iyi geliyor ama en iyi gelen kendi sütünüz.
    kendi sütünüzü de sürün mutlaka.. gerçekten iyi geliyor.
    göğüs başlıkları da var ama ben onu kullanmayı beceremedim, kullananlar memnun kalmış.
    Geçmiş olsun.

16. 23 Ocak 2009
  17. SARGIN

SARGIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    canım öncelikle geçmiş olsun aynı sorunu bende yaşadım üç ayvanın çekirdeğini yarım çay bardağı gül suyuna koy 3 veya 4 saat beklet emzirdikten sonra göğüslerine sür bebeğini emzrirken sil göğüslerini. emzirme olayından sonra yine sür. ben tek ondan çare buldum. çok iyi geldi bana.inşallah sanada iyi gelir.

18. 23 Ocak 2009
  19. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    sen yine doktora görün canim normalde benimde oldu ama ilk ayda oluyor daha hastanede basladi benim velet sülük gibi yapisiyordu:)))
    crem verdiler ve emdikten sonra sürüyordum o sekilde gecti seni crem ler gecirmedi ise doktora görün dbelki daha kuvvetli bir sey verir. kan da geliyorsa belki hassas bölge mikrop kaparsa bebegede gecer ihmal etme canim.gecmis olsun