çok Aci çekiyorum

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve umut çiçeği petunya tarafından 26 Aralık 2007 başlatılmıştır.

26 Aralık 2007
    Konu Sahibi : umut çiçeği petunya
  1. Elimde sihirli bir deynek olsa şu yaşadıklarımı silmek isterdim hayatımdan.Erkek arkadaşımdan 2 ay önce ayrıldım pazar günü beni aradı vicdanım rahat degil kendimi suçlu hissediyorum falan dedi ben nişanlandım umarım sende çok mutulu olursun dedi. Sonra benle çıkarken sözlenmiş sonzamanlarda bişeyler hissetmeye başladım ayrılmak istedimi söyledim ona oda tamam dedi benle çıkarken kuzenimin nişanına gidiyorum dedi halbuki kendi nişanına gittmiş.Bunları bana ayrıldıktan 2 ay sonra söylüyo. Şimdi napmalıyım çok üzülüyorum kimseyle konuşmak istemiyorum bunalıma girdim resmen senağlama:a015:

2. 26 Aralık 2007
  3. ikircikli

ikircikli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üzüntünden kurtulmaya çalışmalısın..resmen seni aşağılamış nasıl bir insan bu böyle .. :eek:klava:

ne yaşadın neler paylaytın ne kadar sevdin..hepsini bir kenara at ve aklından çıkar..yapabileceğin başka bir şey yo k :1hug:

4. 26 Aralık 2007
  5. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    canım ya baksana sana neler yapmış bence unut gitsin böyle birini hiç onu umursma ve onu düşnüdüğünü sakın belli etmee... uzun süreli bir ilişkiniz mi vardı ?

6. 26 Aralık 2007
  7. aşıktım ama bu olaydan sonra nefret ediyorum tek istedigim yüzüne tükürmek bunu yakın arkadaşlarımla bile paylaşamıyorum anlamadıgım şey olay bitmiş herkes kendi yolunu çizmiş o kalkıp aradan 2 ay geçtikten sonra bunları bana anlatıyor kendimi çok kötü hissediyorum

8. 26 Aralık 2007
  9. eskiden tanıdıgım bir insandı sonra çıkmaya başladık yakalşık 2 yıl oldu

10. 26 Aralık 2007
  11. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    canım untu gitsin yüzüne tükürsen belki rahatlarsın ama bu sefer de hala onu düşünüğünü ve ona birşeler hissettiğini düşünür...
    unutmak en büyük intikamdır bence

12. 26 Aralık 2007
  13. ikircikli

ikircikli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    belki de dediği gibi vicdanı rahat olmadığı için sana anlatmak istemiştir . o vicdanını rahatlattı ama seni daah fazla üzdü..zaten kadınları en çok üzen sebep erkektir.unut gitsin boşver :1hug:

14. 26 Aralık 2007
  15. ikircikli

ikircikli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mavrulam çok haklı ..kötülük yapmak için bile ona yaklaşsan hala onu düşündüğünü sanacak ,salla gitsin boşver

16. 26 Aralık 2007
  17. haklısınız tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim en yakın arkadaşıma bile anlatamadım olanları

18. 26 Aralık 2007
  19. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    aslında anlattıkça rahatlarsın sen bize anlat canım ben seni dinlerimmmm