çok acı çekiyorum

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve nvlpkr tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

15 Ekim 2010
    Konu Sahibi : nvlpkr
  1. nvlpkr

nvlpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bundan tam 16 gün önce artık bittii sıkıldım beni boğdun dedi çekti gitii seni artık sevmiyorum dedi çekti gitti 15 gün dür geri dönsün diye o kadr çok yalvardım ki ama istemiyorum artık bitii dedi bir günde 1.5 yıllık bir sevgi nasıl biter kızlr sizin yazılarını okuyarak ayakta duruyorum dün bana senden daha iyisini buldum bile dedi inanmak istemdim buna ama ya doğruysa bu kısa zamnda benden iyisini nasıl buldu kafayı yiyeceğim nasıl geçer bu acı döner mi dönerse ben ne derim ne yaprım sürekli kafam bunlarla mesgul acı çekmek bu olsa gerk beni aldatmadığın sürece seni ASLA bırakmam diyen adam nerde şimdi :KK43::KK43:

2. 15 Ekim 2010
  3. Cici006

Cici006 öLümü özLedim aNNe!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 sey war simdi kafamda.
    1- 1,5 yıldır beraberdik diyorsun sewmio olsa neden okdr uzun bi süre seninle olsun daha önce bırakır giderdi diyorum acaba önemli bi sebebimi war bilemiycem.
    2- Eğerki 1.5 yıl içinde hiç sewmemiş ise gerçekten sıkılıp başkasını bulmuş ise bence hiç arkasından acı çekmeye değmez çünkü sewen insan ne olursa olsun sewdiğini asla bırakmaz sadece hayırlısını iste boşwer gidenin arkasından ağlama yalwarma kii bende aynı hatayı yaptım o senin peşinden koşsun bu kadar çok sewdiğine rağmen başkalarında o değeri sewgiyi bulabilecekmi sanmıyorum ama sabırla beklemelisin

4. 15 Ekim 2010
  5. yssknk

yssknk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    !!cok ta umursama değmiyor coğu insana

Son düzenleme: 15 Ekim 2010
  6. 15 Ekim 2010
  7. qiz3mm

qiz3mm minnoşmeyvegizem55anna58! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    takmıyomuş gibi yap bence. ona yalvarmayı bırak.. başkasını bulduysa bile ciddi bişey değildir. eğer seni gerçekten sevdiysede döner.

Son düzenleme: 15 Ekim 2010
  8. 15 Ekim 2010
  9. nvlpkr

nvlpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    beni sevdi bunu biliyorum oturur özlediğin de ağlrdı benimle bu adam çok sevdi belki de benden çok sevdi şimdi gittii o kadr çok istiyom ki artık onun için üzülmemek :KK43: yüreğime söz geçiremiyom :KK43:

10. 15 Ekim 2010
  11. nvlpkr

nvlpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bende istanbulyum oda şehir dşında okul varken rahttım sık sık görüşrdük ben işe başldım beni bir anda terk etii hata benimdi gerçekten sıkmıştım onu ama çok pişman oldum uğraşma sevgim bittii dedi :KK43:bu kadr kısa zamn daa

12. 15 Ekim 2010
  13. yssknk

yssknk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bizimde araya ayrılık girince bitti..cok seviyordu(?)inan ondan daha cok seveceğin birileri var bir yerlerde..onun için ypmyacağım bircok seyi eşim için yaptım..ama eşim benden hiç vazgecmedi..benvazgecmek istesem bile o gecmedi bu cok önemli erkek dediğin yannda durck canım sıkıyı görünce kacmaycak!!eğer kacıyorsa ondan zaten bir eş olmaz..bunları suan düşünemiyorsun canın acıyor biliyorum ama inan hayat böyle..eşimi dünyadaki kimseye değişmem onunla olduğundan cok daha mutlu olacağına inanıyorum.. sildim diyorsa sen de sil bakalım neler olacak hayatındakaydirigubbakcemile5

14. 15 Ekim 2010
  15. nvlpkr

nvlpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    ben onunla sanki tekrar doğmuştum öyle bir zamnda girdi ki hayatıma benim haytıma işık oldu sanki herşeyimi yoluna soktum hep dua ettim ona senin sayende çamurdan çıktım ben diye şimdi beni o çamurun en büyüğüne attıı ben ne yaptıysam sıktıysamda onu sevdiğim uzakta kıskançlıktan yaptım belki ama hep fedakar oldum ona şimdi ne oldu anlamdım geçecek birgün biliyorum ama ne zaman :KK43: yüreğim yanıyo :KK43:

16. 15 Ekim 2010
  17. nvlpkr

nvlpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    şu 15 günde onun dışında da o kadr şeyle uğraştım ki hacizler iş problemleri bunları bile bile bir gün bile yanımda durmadı herşey iyiyken iyiydi kötüyken kötü oldum şu duruma o üniversiteye başldı bu sene onunla birlikte ben de tercih yaptım adaklar adadım okusun mesleği olsun diye o ne yaptı okuldan birini bulmuş pişkin pişkin de ben bulmadım onlar beni buldu ne yapyım dedi bana :KK43:

18. 15 Ekim 2010
  19. yssknk

yssknk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    çok sürmez canım gecmesi..gececekk...kimseyle ayakta durma bence tavsiyem kimseye o kadar güvenilmez cünkü!!ailene güven sadece ama kimse yasama sebebin olmasın..yasamak için tek sebek kendinisinyerimseniben