çok aciiiilllllll ! ! ! çok üzgünüm :( yardım edin lütttfeeeeeeeeen ! ! !

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve _biyolog_ tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

16 Mart 2010
    Konu Sahibi : _biyolog_
  1. _biyolog_

_biyolog_ visale aşık.. 30.06.2011 Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar çok üzgünüm :1no2: ben saçlarımı 3 ay önce falan koyu kestaneye boyamıştım lorealın casting'iyle. dipleri 2-3 cm falan kendi rengimden çıkmıştı oda açık kestane gibi. ama bugün yine castingin koyu kumralıyla boyadım. dipleri turuncu gibi uçları da çok koyu bi renk ne kumral ne kestane oldumafoldumben çok moralim bozuldu ne yapcam ben! koyu renkten kurtulmak isterken ne haldeyim. ne yapcam? bu halde markayı deiştirip kumral tonlarına boyasam tutar mı? yada tekrar kestaneye mi boyamalıyım bilemedm kafamçokkarıştı

2. 16 Mart 2010
  3. Amber83

Amber83 Artık çok meşgul!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım saçını görmeden yorum yapmak çok zor, genellikle turuncu tonları elimine etmenin tek yolu küllü boyalar kullanmaktır, ama yinede durum çok vahimse bir uzmandan yardım almak en iyisi olur canım...

4. 17 Mart 2010
  5. _biyolog_

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    mafoldumben castingle boyadığım için hiç açılma olmadı saçlarımda. amonyaklı bi boyayla kestane ye boyasam mı diye düşünüorum. diplerin koyu tutması için çok bekletirsem nasıl bi sonuç alrım acabaakafamçokkarıştı

6. 18 Mart 2010
  7. rubrub

rubrub Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lorealin casting serisi geçici bir boya bir süre sonra açılıyor.saçındaki kestaneden kurtulmanın tek yolu saçının rengini açman saçındada kestane boya varsa boya siliciden kullanabilirsin.ama dip rengini deiştirmenin yolu uç renklerini hangi boyayla boyadıysan onunla boyamandır çünkü kumralla kestane arasında en 2-3 ton fark var..
    aslında en iyisi çok iyi bir kuaföre görünmen derim

8. 18 Mart 2010
  9. _biyolog_

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108

aslında siliciler hakkında çok fikrim yok saçıma zararı olursa die çekiniyorum. galiba dipleride casting'le kestaneye boyıcam. amonyaklı boyayla mı boyasam diye düşündm ama belki amonyaklı olduğu için renk farklı yine olcak benneyaptımki

10. 19 Mart 2010
  11. rubrub

rubrub Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

walla biliorum amonyaksız boyalar saçı çok yıpratmıyo ama amonyaksız oldukları içinde saçta tutunmuyorlar yani bikaç yıkamana saçın eski haline dönecektir.
    saç siliciyede gelinde saçında boya varsa uygulanıor ve saçı en az yıpratarak açan kimyasal işlem bu şuanda
    bence diplerle uçların farkını saçını komple boyayarak geçirirsin diye düşünüyorum

12. 19 Mart 2010
  13. _biyolog_

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    eweet rubrumcum bi arkadaşım ablası kuaför ona sordum tüm saçı koyu kahverengiyle boya dedi. koyu olduğu için siyaha yakın tutcak. ton farkı kapansında bi süre saçımı boyamadan gezmeyi göze alıyorum. boya aldım bakalım ama ne zaman boyarım bilmiorum:S

14. 22 Mart 2010
  15. hayatguzeldir2

hayatguzeldir2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla canım ben de aynı dertten muzdarip oldum. saçımı castingle kestane şekerine boyadım ancak üzerindeki rengi bırak tamamen siyaha yakın bi renk oldu. neyse ben de 3-4 ay boyamadım. sonra tekrar kendi rengine koyu kestaneye bu kez başka bir marka ile boyadım. sonuç mu 4 aydır uzamış olan yerler kızıl, daha önce castinle boyanan yerler koyu kestane :KK43:(( üstüne 2 kere daha boyadım ama yok değişmiyor yani :KK43::eek:lmaz:

16. 22 Mart 2010
  17. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    casting cok koyu cıkarıyo kızlar boyamayın castıngle
    acık renklerı de kızıllık yapıyo canım koyu kullu kumralla boyarsan kapanır ama castıngle degıl palette den memnunum ben palette kullanabılırsın

18. 23 Mart 2010
  19. gulmisal

gulmisal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doğal kısım her zman daha açık oluyor.önce uçlerı sonra dipleri boyamak lazım