Çok acil bilgi lâzım?...

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve özlemmm tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : özlemmm
  1. özlemmm

özlemmm Guest

kendi adıma kayıtlı sabit telefona gelen bir aramanın numarasını çok acil bulmam gerekiyor.nereye nasıl başvuruluyor,bilgisi olan ya da daha önce yapmış olan varsa lütfen bilgi versin,prosedürü nedir,ne kadar sürede öğrenebilirim.

2. 2 Şubat 2009
  3. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Sanırım ev telefonundan bahsediyorsunuz, bildiğim kadarıyla bunu öğrenmek malesef zor. Çünkü başıma gelen bir taciz olayında önce savcılığa başvurmuştuk. Telefon dinlemeye alınmış ama taciz edenen telefonu bana verilmemişti. Savcılık malesef bu numarayı vermiyor. Yani onlarda kalıyor numara gereğini onlar yapıyorlar.
    Öncelikle savcılığa gidecek suç duyurusunda bulunacaksınız gerisini onlar hallediyorlar canım.

4. 2 Şubat 2009
  5. özlemmm

özlemmm Guest

sağol burbuk.benim ki bi suç duyurusu değil,bana numaranın kendisi,en azından kime ait olduğu lazım.bu durumda nasıl öğrenebilirim.

6. 2 Şubat 2009
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Bende buna ulaşamayacağını söyledim güzelim.Malesef olmuyor yada varsa bir yolu bilmiyorum ama ben çok aradım bulamadım.

8. 2 Şubat 2009
  9. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Bir ara internette numarayı yazıyordun kime ait olduğunun cevabını alabiliyordun şimdi yok ama 11811'den bir sor istersen....

10. 2 Şubat 2009
  11. özlemmm

özlemmm Guest

esyncim ben zaten kişiyi bilmiyorum.

12. 2 Şubat 2009
  13. özlemmm

özlemmm Guest

burbuk peki sana taciz edenin kim oduğunu söylediler mi?

14. 2 Şubat 2009
  15. SevgiDamlasi

SevgiDamlasi ·˙●•٠ Acer Gelin &#967 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet benimde bildiğim kadarıyla vermiyorlar.Ama numara gösteren telefonlar var sende biliyorsundur onu kullandığın zaman kim saat kaçda aramış kaç dk konuşulmuş kaç defa aranmış görebiliyorsun Burbuk arkadaşımızın da söylediği gibi savcılıktan numarayı öğrenemezsin

16. 2 Şubat 2009
  17. özlemmm

özlemmm Guest

peki savcılığa ne şekilde başvurabilirim arkadaşlar?suç duyurusu yapmıycam,yani şikayetçi değilim arayandan fakat kim olduğunu öğrenip o kişiye ulaşmam lazım.savcılığa ne demem lazım?

18. 2 Şubat 2009
  19. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım savcılığa başvurunca sanırım başvurduktan sonraki aramalar göz önüne alınıyor.komşumuza öyle olmuştu sanırım.yine arayacak bir numara mı acaba?yoksa bir kez mi aradı şu ana kadar?