Çok acil Eryaman taraflarında kuaför

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve burcusun tarafından 1 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1 Haziran 2010
    Konu Sahibi : burcusun
  1. burcusun

burcusun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    33
    Arkadaşlar merhaba,

Ben Eryamanda oturuyorum. Eryaman, Etimesgut, Elvankent taraflarında bildiğiniz güzel gelin saçı yapan kuaför var mı?
    Düğüne çok az kaldı 23 haziran, ben hala bulamadım kuaför, yardımlarınızı bekliyorum.

2. 1 Haziran 2010
  3. rotin78

rotin78 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım öncelikle hayırlı olsun.Allah tamamına erdirsin.Bu semtlerde güzel yapan yer bende bulamadım,bırak gelin saçını kestirecek doğru düzgün bir yer yok.Önüne gelen kuaför açmış.Sana Sincanda BAŞKENT KUAFÖR veya KENT KUAFÖRÜ öneririm.Araştır istersen.Yakın bir zamanda BAŞKENT KUAFÖRDE yakınım gelin saçı yaptırtı.Mükemmel ötesiydi.Hatta yaptıkları gelin saçı resimleri var onlarıda incelersin.

4. 2 Haziran 2010
  5. burcusun

burcusun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    33
    çok sağol canım. Tunalıda bildiğim bir yer var ama, uzak bir yere de gitmek istemiyorum. Akrabalardan da çok kişi geleceği için yakın bir yer olsun diye düşünüyorum. Söylediğin kuaförleri araştırayım teşekkür ederim.

6. 9 Haziran 2010
  7. Kayganazede

Kayganazede Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eryamanda murat kuaför var çok güvenerek giderim nasıl isterseniz öyle yapar saçınızı kendi istekleri doğrultusunda değil müşteri memnuniyeti doğrultusunda yapar ben memnunum öneririm sizede