çok acil kullandığınız en son zayıflama hapları ile ilgili bilgi alabilirmiyim?

Konusu 'Diyet Listeleri' forumundadır ve missberryy tarafından 15 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Nisan 2012
    Konu Sahibi : missberryy
  1. missberryy

missberryy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yıllardır zayıflama hapı kullanıyorum ama 2 senedir içmediğim için çok uzak kalmışım bu aralar hangisi etkili ve güzel hemen verdiriyo lotus100 reductil fx15 kullandım bunlardan hep memnun kaldım ama şimdi daha ii bişi varsa sölermisiniz çok acil kilo vermem lazımya :KK43::KK5:

2. 15 Nisan 2012
  3. missberryy

missberryy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    veya african mango kullanan varsa deneyimi alabilirmiyim reklamları gbi gerçekmi yoksa fosmu?

4. 16 Nisan 2012
  5. mursh

mursh 9 şubat 82 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cnmm bende lahana kapsulu acı bıber hapı bantlar shake tozları neler neler kullandım ama hıc bırının bı faydası olmadı aksıne daha fazla kılo bıle almamı sagladı dıyebılırım sana...Keısnlıkle dıyet ve sporu onerıyorum sana...

Kılon ve vermek ıstedıgın rakamı bılmıyorum ama uzun yolda ılacların hıc bı faydası yok.Ayrıca hıcte saglıklı gelmıyor bana...Ilaclarla ılgılı topık acmak yasak dıe bılıyorum zaten yakında kapatırlar bu topıgı cnm kapanmadan once son bısey arkadasım afrıcan mango kullandı ve gram dahı veremedı:KK43::KK45:

6. 16 Nisan 2012
  7. Puskuut

Puskuut de profundis Yönetici Editor

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
  8. 16 Nisan 2012
  9. uyygaar

uyygaar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ilaç yerine yeşil çay içsen ama aktarlarda olandan market tarzı değil çaylardan değil yani ben böle çok rahat kilo verdim azda boğazı tutmak lazım şimdi havalar güneşli die oğlumla dışarı çıkıp oyun oynuyor yürüyüş yapıyorum daha da inceldim bence ilaçların birgün sana zararı dokunur alışma derim

10. 17 Nisan 2012
  11. missberryy

missberryy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tşk ederim verdiğiniz cvplar için ben ilkkez yazdığımdan forumu bilmiyorum kapatırlarsada canları sağolsun ben uzun yoldayım kilo vermek için bakalım nasıl vericem anbe an paylaşırım :)

12. 17 Nisan 2012
  13. seherv

seherv Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bende elma krom kullandım ama pek bir faydasını görmedim.deneyen bazı kişiler memnun olduğunu söylüyor bilmiyorum

14. 17 Nisan 2012
  15. Emilyyy

Emilyyy Bilmek acı çekmektir. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sakın kullanma zayıflama hapı filan. geçenlerde haberlerde gördüm bitkisel diye satılan zayıflama haplarında ağır metal tespit edilmiş.
    bu da vücuttan hiçbirşekilde atılamıyormuş ve ileride kanser olabilirmişsin. allah korusun.
    bende 2 sene önce bir hap kullandım sadece 15 tane içtim arkadaşımla ortak kullanmıştık. bende iştah filan kapatmamıştı 3 ay içerisinde yavaş yavaş zayıflamıştım ben bile farkına varmamıştım. hiçbir zararı olmadı bende . ama ağır metal haberini duyduktan sonra çok korktum ya vücudumda varsa diye endişeleniyorum. tavsiyem kullanma. sağlığın herşeyden önemli

16. 17 Nisan 2012
  17. EsmGzl

EsmGzl Hayata Gülümse :) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Zayıflama ilaçları ise yarıyor gözümün önünde yiyerek zayiflayanlara şahidim %100
    İlacın özelliği zaten yemek yenmesi gerekiyor
    Fakat kullanan arkadaslar yada kullanacak kisiler bol su içmediğiniz sürece hiçbir ise yaramaz
    Ancak metabolizmayı tembellestirip bozduğundan ileriki zamanlarda ilacsiz zayıflamanız imkansizlaşır
    Ayrıca diğer organlqrada çok fazla zararı var saglıgı bozuyor
    Spor rejim ve doğal yöntemlerden vazgeçmeyin derim kabul edip isteyenlere
    İlaç ismi yazmak yasak mı yazamadım

18. 17 Nisan 2012
  19. akabe

akabe Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    reductil ile ölümden döndüm
    akillanmadim xcenikal aldim
    her ikisiyle 2 haftada görünür bir kilo verdim,birakinca iki katina ciktim....
    reductilin ve xcenikalin yan tesirlerini yaklasik 10 küsür yildir tasiyorum ve gecmiyor..