çok acil yardım kahve rengi akıntı:(((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sansee tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

22 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sansee
  1. sansee

sansee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    arkadaşlar ben pko ydum ,ama tedavisiz hamile kaldım bu ay ,ayni pazartesi 130, çarşambada 325 çıktı hcgm ,bugünde kahve rengi akıntım geldi,doktorumu aradım ,yardımcısı yerleşme kanamasıdır dedi,kendisiyle görüştüğümde tekrar hcg yapalım belli olur dedi,şimdi işten geldim ama korkuyorum gitmeye:KK43:((mafoldumbenmafoldumben

2. 22 Ekim 2010
  3. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    herşeyin hayırlısı olsun, sen yine de yorma kendini

4. 22 Ekim 2010
  5. Soru ilgeci

Soru ilgeci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    bol su iç ve işten izin alıp bir süre dinlen. sağlıklı bebek her şekilde doğar bunu unutma. moralini yüksek tut. kahverengi olması şu anda aktif bir kanama olmadığını gösteriyor. kan beklediğinde kırmızılığını yitiriyor. kanaman olup olmadığını takip et.allah tamamına erdirsin.sağlkla kucağına alırsın inşallah.

6. 22 Ekim 2010
  7. zehra2509

zehra2509 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    canım geçmiş olsun ya korkma rabbim korur onu...buarada ne zaman hamile olduğunu öğrendin canım günün geçmişmiydi?bende de kahverengi leke geldi günümde ama regl olmadım hala hamile deilim ama acaba demektende kendimi alamıyorum oyüzden sormak istedim rabbim yardımcın olsun canım dinlen iyice...opuyorumnanaktan

8. 22 Ekim 2010
  9. sansee

sansee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    canım 10-12 ekimde adet olmam gerekiyodu ,yani 8-9 gün geçti geçtiimiz pazartesi öğrendim ,çarşambada hcgm 2 katına çıktı ve hamilelik kesinleşti,çarşambada kese görmeye gitcem inşaallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

10. 23 Ekim 2010
  11. zehra2509

zehra2509 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ay canım inşallah hadı bakalım gör bebişini:lepi:bende bugün test yaptım negatif çıktı adet günümdü 2 gün filan geçti hala olmadım kahverengi leke hariç oda arada bir geliyor bir bakıyorum bişey yok bende anlamadım neyse hayırlısı artık...