ÇOK ACİL YARDIM..kredi borcumu kapatmak istesem...

Konusu 'Ekonomi-Finans-Borsa' forumundadır ve yasevmin tarafından 28 Kasım 2008 başlatılmıştır.

28 Kasım 2008
    Konu Sahibi : yasevmin
  1. yasevmin

yasevmin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar bankadan 6,5 milyar kredi çekmiştim üç ay önce uzun vadeli. 10 milyar ödeyecektim karşılık olarak ancak ben bu ay bu borcu kapatmak istiyorum. Öderken ne kadar ödeyeceğim bilen var mı? erken ödediğim için sanırım 10 milyar ödemem sizce ne kadar öderim bu konuda bılgınız varsa bana yardımcı olur musunuz lutfen... Çok önemli benım için.

2. 28 Kasım 2008
  3. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım sondan basklayarak ödüyorsun sanırım sen 10 milyar ödüyüceğine ğöre sondan faizleri düsücekler buda sekiz buçuk milyar falan yapar sanırım neden kapatıyorsun ki çok bişey oynamıyor o elindeki parayı faize yatır en azından faiziyle taksidinin birazını kapatır ve borcun sonunda o paran sana kalır sen bilirsin

4. 29 Kasım 2008
  5. _eZeL_

_eZeL_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun dönem derken kaç yıllık canım aylık ödemeleri ne kadar_?

6. 29 Kasım 2008
  7. yasevmin

yasevmin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaslar işin aslı olayı uzun uzadıya anlatmak ıstemedım ama babam bizden habersız cekmıs borclarını kapatmak için ama tek basına ödeyebılmesı imkansız. o nedenle bız ödeyelım dedık. o bunu kabul etmesede. 3 ayda bır 1000 ytl ödenecekmıs ne kadar vadelı cektı bılmıyorum. 3 ay kadar once 6000ytl cekmıs. toplamda on bın ytl odeyecekmıs bıldıgımız bu. bızde bankaya faız vermeyelım kapatmaya calısalım dedık. ama kapatmak istesek ne kadar oderız bılemıyoruz.

bu konuda bır bılgısı olan var mı aranızda? benı bılgılendırebılırsenız sevınırım.