çok acil yardım lütfennnn!!!!çatlatma iğnesi dışarı geri çıkarsa???

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve aykara2 tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : aykara2
  1. aykara2

aykara2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dün gece 24.00 da göbekten çatlatma iğnesini eşim yaptı.gayet güzel yaptı sonuna kadar sıktı.yarım saat sonra wc ye gittiğimde atletimde ceviz büyüklüğünde sapsarı bişey vardı.iğne galiba dışarı çıkmış.sabah hemen doktoru aradım.bir problem olacağını sanmıyorum ama toplama işleminde netleşir dedi.böyle birşey yaşayan varmı?lütfen cevap yazın.

2. 26 Ocak 2010
  3. aykara2

aykara2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    YOKMU YARDIMCI OLACAK KıMSE?lütfen cevap yazın?siz yada bir başkası böle bişey yaşadınızmı?yaşadıysanız ne oldu?

4. 26 Ocak 2010
  5. gullucan

gullucan Guest

Canım ben catlatma ıgnesını kalcadan vurdurmustum gobektende yapılıormu o ıgen ılk defa duyuyuyorum ınsallah bır sey olmaz canım canını sıkma yarın toplancakmı yumurtalar gecmıs olsun

6. 26 Ocak 2010
  7. aykara2

aykara2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet yarın toplanacak.hayırlısı inşallah.çok endişeliyim.

8. 26 Ocak 2010
  9. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya çatlatma iğnesini bende göbekten kendim yaptım. ama senin o ceviz büyüklüğündeki şeyi vallahi anlayamadım. açıkçası içeriye verilen sadece sıvı çıkan ceviz büyüklüğündeki şey ne anlamaıdm....umarım birşey olmaz...sağ salim toplama ve transfer işlemlerine başlarsın cnm.

10. 26 Ocak 2010
  11. aykara2

aykara2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ceviz büyüklüğünde olan atletimdeki leke.sanırım ilacın bir kısmı geri çıkmış.sarı bir leke olmuş.

12. 26 Ocak 2010
  13. gel

gel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya merak etme bence çatlamıştır yumurtaların çünkü iğneyi yapabilmişsin içeriye gitmiş gitmeseydi o anda dışarı akardı ve anlardın içeri gittikten sonra bence çatlatmıştır sonradan dışarı çıkmış bile olsa sorun olacağını sanmıyorum tabi bu benim fikrim umarım düşündüğüm gibidir çok sitres yapma bol şans

14. 26 Ocak 2010
  15. sirenas

sirenas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım merak etme tabi ki gelecek. vucudunda delik açıyorsun az bir kısmı da geri geliyor. çatlatma iğnesi olsun diğer iğneler olsun normal ihtiyaçtan daha fazla konuluyor. o bahsettiğin leke iğneyi hazırlarken yukarıya püskürttüğünden daha azdır. canım bu kadar ufak şeyler için moralini bozma. yüksek moral önemli ilk denemen galiba. rabbim ikincisini göstermesin. bir defada evladını kucağına alırsın inşallah.

16. 26 Ocak 2010
  17. aykara2

aykara2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımsın benim. inan beni çok rahatlattın.ilk denemem.yarın yumurtalar toplanacak.İnşaallah yumurtalar çatlamıştır.çok teşekkür ederim.yarın için dualarını eksik etme.

18. 26 Ocak 2010
  19. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    aykara bu kadar kafana takma canım ben kalçadan yaptırmıştım ama göbekten de olsa minik bir damla bile çamaşırına değince yayılıp ceviz büyüklüğüne gelmiştir ve sana kocaman gözükmüştür çatlaması için yetesi ilaç gitmiştir
    inşallah bebeğine kavuşursun canım