Çok Acil yardımınıza ihtiyacım var...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Yuse tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Yuse
  1. Yuse

Yuse Bir MELEK gördüm sanki Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ---Evli hanımlar lütfen fikir verin ikilemde kaldım :KK43:
    ---Eşim şuan yolda ve ben ona nasıl davranmam gerek bilemiyorum...

-----1,5 aylık evliyiz...(4,5 yıllık beraberiz) evlendiğimizden beri hiçbir işine karışmadım.. hiç bi konuda tartışmadık. taşıyamayacağım yükün altına sokmadı beni.. aman yemek yapamıyosun vs gibi...( ki zaten yemeğe bile gelmeye vakti yok!! ) Evde yanlız sıkılıyorum diye laptop aldı.. bulaşık makinamı aldı.. opuyorumnanaktan

-----Tek sorunumuz beraber zaman geçiremiyor oluşumuzdu..bulunduğumuz yere açılan şube/ofisin başında duruyor.. ofisin açılması çok yakın.. 7/24 çalışıyor..
    ----üstelik en yetkili kendi olduğu halde kimseyi kırmamak için nerdeyse tüm işleri kendi üstleniyor..

----Geçen hafta 2 işçinin affedilmeyecek hatasını farketmiş ve telafi etmeye çalışmış. onlar gurbette çalışıyor çoluğu çocuğu var işinden olmasın diye..

----Ama bugün farkedilmiş ve esas suçlu işçi eşimi de suçlamış.. eşimin onun hatalarını örtbas etmenin karşılığını bu şekilde vermiş....

---Neyse bekleyiş sona erdi..Şimdi eşimin suçsuz olduğu anlaşılmış.....
    görüşmeden çıkınca aradı çok yorgunum gelemem dedi..Dün gece yanlız kaldım evde...

Gelme..hatta hiç gelme dedim kapattım...
    sadece beni evde yanlız bırakmaktan dolayı huzursuz olmasını istiyorum...

Az önce aradı geliyorum dedi (yollarda çok kötü ve teli kapatınca farkettim kar yağıyor şu anda) :gitme:

****Bi yanım destek ol üzme iyi davran diyor
    ****Bi yanımda yüz verme.. bu saate kadar senin uyarıları dinlemedi. başına bunlar geldi.... seni yanlız bıraktı bırak burnu sürtsün diyo..

( Benim ailem 300 km Onun ailesi 200 km uzakta yaşadığımız yerde kimsemiz yok)
    Üstelik şimdi başka bi sorun daha var ama emin değilim :KK43:

2. 21 Ocak 2010
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    esınız allaha emanet olsun ama okadar zor sartlarda calıstıgını bıldıgınız halde sızınde alınganlık yapmanız ıyı olmamısdır..
    henuz cok yenı evlısınız tebrık ederım..
    esınızı huzursuz etmek yerıne ona guzelce evde tek kalmadınızı anlatmanız sızce daha ıyı olmazmı?..

4. 21 Ocak 2010
  5. Yuse

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Az önce geliyorum diye arayıp haber verdiğinde
    ne istiyorsun dedim
    SADECE HUZUR dedi... :KK43:

6. 21 Ocak 2010
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Eşiniz sizi keyfinden yalnız bırakmamış, bakın adamcağız durmadan ekmek parası için çalışıyor. Birde üstelik iyilik yapıp kötülük bulmuş. Bu zor günlerinde yanında olmanız lazım. Kendi egolarınızı bırakın bir tarafa, bence destek olmanız lazım.
    Eminim ki, çok yorgun (beynen ve ruhen) ve bitkindir, birde siz tavır yaparsanız çok yazık olur eşinize. Lütfen güleryüzlü olun, yarın yalnız kalmak istemediğinizi açıklarsınız.
    Ayrıca bir insanın huyunu değiştiremezsiniz, siz ne kadar yapma desenizde eşinizin huyu bu, yardımseverlikten asla vazgeçmez.

8. 21 Ocak 2010
  9. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.239
    Ödül Puanları:
    238
    evliliğiniz çok yeni,ne olursa olsun seni yalnız bırakmamalı bence.şimdiden bırakabiliyyorsa ilerde işleri bahane edip günlerce uğramayabilir.ben olsam kızardım.

10. 21 Ocak 2010
  11. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    işi çok stresli demek evde de siz üstüne gitmeyin bence
    bazen alttan almak lazım
    ben de burda herkesten uzaktayım eşimden başka hiç kimse yok benim eşiminde işleri çok stresli çok yanlız kalıyorum bu onun işi napıyım adamı bide ben mi stres ediyim

12. 21 Ocak 2010
  13. Yuse

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür ederim :))
    dedim ya hiç müdahale etmedim evlendiğimizden bu yana.. Halbuki herşeyiimizi paylaşırız..en iyi kankam..dert ortağıyız... Daha önce konuşur paylaşırdık.. bırakayım kendi başına neler yapabilir göreyim dedim..
    Bırakmasaydım keşke

14. 21 Ocak 2010
  15. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    sıze tek dıcem su olur o kankalıgı dostlugu ortaklıgı bozmayın..hıc bısı ıcın..
    ıcınızı kemırmeyın kendınızıde esınızıde uzmeyın hayat cok kısa..

16. 21 Ocak 2010
  17. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Ne olucak ki arkadaşım yalnız kalsan, benim eşimde şehir dışında, yarın akşam yola çıkım diyor ama ben kal diyorum gece gizli buzlanma olabilir korkusuyla gece kal, sabah çık diyorum, bence yaptığınız yanlış, sonuçta tatile gitmedi, ne olur adama biraz destek olun.

18. 21 Ocak 2010
  19. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Evli değilim ama sadece yazmak istedim
    eşin sonuça senin yani sizin için çalışıyor kesinlikle ona çok iyi davranmalısın
    yalnız kaldığındaki korkularını herşeyini ona en sakin zamanda anlat ki suçlu olma bırak gelsin bugün gayet güzel zaman geçirin yarın uygun bi dille en sakin şekilde durumu tekrar ona anlat emin ol anlayacaktır:eek: