çok acil yardımmmmm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve buzlu_kahve tarafından 22 Kasım 2009 başlatılmıştır.

22 Kasım 2009
    Konu Sahibi : buzlu_kahve
  1. buzlu_kahve

buzlu_kahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ekimin 26 sında regl olmuştum 1 kasımda eşimle boşanmak üzere olduğumuz halde birlikte olduk evlilik kurtarırım diye ve eşim 1 aydır hiç haber yok dava açmış :KK43: ve hala regl olmadım hamile olabilirmiyim sizce tam reglimin bittiği gun birlikte olduk yumurtalam donemi olabilirmi lütfen yardım :KK43:

2. 22 Kasım 2009
  3. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım bildiğim kadarıyla adetinin bittiği gün yumurtlama olmuyo ve ondan 1 hafta sonra başlıyo yumurtlama ve tam o sırada tutuyo ama allhım işi hiç bellide olmaz yani bence bekle biraz daha 26 ekimde hasta olmuşsun daha 1 ay bile olmamış yani bidaki haftada olmazsan ki bence bu hafta hasta olursun olmazsan bi test al yaptır bence

4. 22 Kasım 2009
  5. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım o dönem yumurtlama tarihine denk gelmiyor.(tabii erken yumurtlama olmadıysa) Bence gecikmen strese bağlı... eğer 1 haftadan fazla gecikirsen bir doktora git gebelik yoksa söktürücü verir

6. 22 Kasım 2009
  7. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım benım mevlam yardımcın olsun senın ıcın ne hayırlısıyla o olsun ınsallah zor durum daha gunun gecmeemıs heralde kan tahlılınde cıkar ama bı yaptır ıstersen...

8. 23 Kasım 2009
  9. dilara1

dilara1 canim kizim Dilaram Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha günün gelmemis... ne ümitlere kapiliyorsun öyle. sanki bana gercek gelmedi anlattiklarin. bir insan bosanmaya karar verdiyse neden yine birlikte olur... böylemi onu geri kazanacaktin... sorunlar böylemi cözülecekti????

10. 23 Kasım 2009
  11. buzlu_kahve

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım internetten baktım 1 ile 5 arası yumurtlama donemii yazıyor benimde tam 1 inde bitmişti reglm o gece birlikte olmuştuk o yüzden bende anlama veremedim :KK43:

12. 23 Kasım 2009
  13. buzlu_kahve

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu belirsizlik beni mahfediyor :KK43: srestende olabilir zaten olmasıda biraz imkansız korundu prezervatifle değil diğer yontemle o yüzden acaba mı diyorum :KK43:

14. 23 Kasım 2009
  15. buzlu_kahve

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şimdi kan testi yaptırsammı yoksa 26 sını beklesemmi diyorum :KK43:

16. 23 Kasım 2009
  17. buzlu_kahve

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    durumu tam olarak bilmediğin için böyle düşünmen çok normal kızamıyorumda 3 ay once eşim terk etti evi başkası var dedi gitti sonra gene geldi barıştık sandım haliyle ama 2 gun bile evde kalmadan gene gitti bu sefer dava açmış bende böyle kala kaldım hamile olabilirmiyim diye varsa gebelik mecburen kürtaj olucam :KK43:

18. 23 Kasım 2009
  19. supreme

supreme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım öncelikle hakkında hayırlısı olmaısnı diliyorum, sanmıyorum adetin son günü hamile kalınıcagını, Adetlerin cok düzenliyse en erken kalma ihtimalin adetin 12.gün ve 16.günleri arası yani.