çok ACİLLL negatif mi pozitif mi anlamadım arkadaşlar, yardım!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve soway tarafından 4 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : soway
  1. soway

soway Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bugün sabah saat 5te test yaptım, bekle bekle zaman geçmedi tabi, tek çizgi gördüm, belki 3 belki 5 dk falan beklemişimdir, negatif olduğunu düşündüm ve üzülerek gözlerim dolu dolu gittim yatağıma yattım, eşimde anlamış test yaptığıımı sonucu onada söyledim üzüldü çok inanmıştı o olacağına, gitti teste baktı negatif olduğunu gördü, yatağımıza yattık, sağlık olsun dedik, birbirimize sarıldık teselli etmeye çalıştık ama çok üzüldük, saat 6buçukta işe gitmek için hazırlanmaya başladığımda teste sonkez bidaha bakıyım dedim ve silik çizgiyi gördüm, ama inanamadım, ve anlamadım pozitifmi negatifmi, acaba çizgi nezaman çıkmıştı, ben olumsuz zannedip yatağıma döndüğümdemi yoksa daha uzun bir süredemi, bana akıl verin arkadaşlar, normal kan testi günüm cuma günü, ne olduğunu anlamadım ben ya?

2. 4 Ağustos 2010
  3. uhde

uhde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    188
    canım inş. pozitiftir tekrar denesene varsa çıkacaktır yada kan testi yaptır varsa çıkar zaten daha test gününe varmış üzülme telaşlanma rahat ol inş. herşey güzel olur..

4. 4 Ağustos 2010
  5. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    soway canım pozitif olma ihtimali çok. benim de öyle olmuştu, çizginin rengi bile yoktu adeta bir gölgeydi, daha çok düşüktür bhcg ondan öyle çıkmıştır. bugün sabah saatlerinde tekrar et, çünkü bhcg hormonu en çok sabah saatlerinde yükselirmiş. haydi bakalım inşallah güzel haberler verirsin.

6. 4 Ağustos 2010
  7. soway

soway Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah dediğiniz gibidir kızlar, ama çok telaşlıyım, eğer yanlışsa çok ama çok üzülücem, ilk negatif gördüğümde dünya eşimle benim başımıza yıkılmıştı sanki, sonra silik çizgiyi görünce neler oluyo dedim, emin olamıyoki insan, akşama bi test daha alıp yapıcam, yada kendimi biraz tutup nasılsa cumaya ne kaldı dimi ama bekleyeyim biraz daha:uhm:

8. 4 Ağustos 2010
  9. zeynep4

zeynep4 RABBİM SEN KORU Üye

Beğenildi:
    1.726
    Ödül Puanları:
    238
    hayırlı olsun canım bence kesin pozitif zaten 2. silik çizgi 5 dk dan sonra çıkıyor test zorlanıyor düşük değeri çıkarmaya

10. 4 Ağustos 2010
  11. zeynep4

Beğenildi:
    1.726
    Ödül Puanları:
    238
    benimde pazar günü transferim var
    inşaallah bende ikinci çizgiyi görürümboshayallersmile

12. 4 Ağustos 2010
  13. soway

soway Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benim için büyük bir şok, allaha okadar çok inanıyorumki bu bir mucize yaa, 2. gün embriyosu tutmaz die düşünüyordum, hiç dinlenemedim bile işim gereği, izin bile aalıp yatamadım evde, bu yüzden çok üzülüyordum, eğer gerçekten pozitifse, bana ve eşime büyük bir mutluluk bu, arkadaşlar çok sağolun, sizlere nekadar teşekkür etsem az kalır, beni çok ferahlattınız...

14. 4 Ağustos 2010
  15. soway

soway Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah görürsün arkadaşım, allah hep yanında ve yardımcı olsun, inşallah görürsün, inşallah sende pozitif die yazarsın buralarada senin sonucunlada sevincimiz katlanır inşallah...

16. 4 Ağustos 2010
  17. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    bence direkt kan testi yaptırın..öylemi böylemi diye kafa yormaktan iyidir..netleşmiş olr sonuç..yani ümit wermek istemem ama olmadığı zaman kaç saat geçsede üstünden çıkmıyo o ikinci çizgi..ama tabi kullandığınız ilaç filan warsa sanırım bazı ilaçlar idrar testinde yanılma yapabiliyo..çok kaptırmayın ama ümitsizde olmayın..inşallah güzel hbrler werirsiniz

18. 4 Ağustos 2010
  19. zeynep4

Beğenildi:
    1.726
    Ödül Puanları:
    238
    amin canım inşaallah
    gerçekten seninki mucize olmuş
    hem 2. gün embriyosu hemde dinlenmemişin güzel Allahımın mucizeleri çok ne mutlu sana bence bi kan testi yaptır
    yakın zamanda çatlatma iğnesi yaptırdınmı