çok ama çok kötüyüm nolur yardım edin.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve _izmir_ tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : _izmir_
  1. _izmir_

_izmir_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım. çok mutluydum.hala mutluyum. ama dün eşim durup dururken benden boşanmak istediğini ve bebeği aldırmamız gerektiğini söyledi. öyle üzüldüm ki anlatamam. tabiki onca emekten sonra kavuştuğum bebeğimi bırakmam yeterki oda beni bırakmasın.sadece bu kadar üzüntü bebeğime zarar verir mi diye korkuyorum.üzülmemeye çalışıyorum ama mümkün değil.bebeğim bana sımsıkı tutun olurmu.senağlama

2. 20 Temmuz 2010
  3. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Allah yardımcın olsun canım, nedeni neymişki?
    Belkide geçici bir sıkıntıdan dolayı bunu söylemiş olabilir, hemen bırakma kendini, bir yakınımda hamileyken böyle durumlar yaşadı, fakat şuan oğlunun sayesinde çok mutluluar...

4. 20 Temmuz 2010
  5. dream83

dream83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Çok üzüldüm canım.Ben de hamileyim, kendimi senin yerine koydum, gerçekten çok zor bir durum.Allah yardımcın olsun.İnşallah düzelir.
    Bir probleminiz mi vardı,konuştunuz mu peki neden böyle birşeye karar vermiş.Birden bire gelişen birşeyse eğer doğru dürüst düşünmeden olmaz.Yok eğer uzun süreden beri vardı ise neden bebek için emek verdiğin sürece sana açmamış konuyu.Konuyu bilmiyorum ama dışardan biri olarak sana bu durumun hiç etik olmadığını söyleyebilirim.Eşin bencil ve düşüncesiz davranıyor gibime geldi.

6. 20 Temmuz 2010
  7. ozi3478

ozi3478 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nası yani yaa? sebeb neymiş?

8. 20 Temmuz 2010
  9. tacsizprenses

tacsizprenses Bir DiLeK TutTuMmm (: Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    353
    puffff kaç aylık hamilesin.. neden öyle bişey istemiş :KK43:

10. 20 Temmuz 2010
  11. _izmir_

_izmir_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç bir sebep yok aslında herşey güzel gidiyordu yada ben öyle zannetmişim. bebek için emek verdiğimiz süreçte böyle bişey deseydi zaten bu kadar şok olmazdım. nedenini düşünmekten ve üzülmekten başım ağrıyor çok kötüyüm. çok saçma geliyor bana bunlar.inşallah bebeğime bişey olmaz çünkü esas ben onun için çok çaba harcamışım bunu anladım. o kadar acı ve stresten sonra ona bişey olmasını asla istemem.

12. 20 Temmuz 2010
  13. devran_26

devran_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle çok üzüldüm ama bence bir sebeb vardır çünkü biranda kimse boşanmak istemez hele tedaviyle olmuş evladını aldır demez :umursamaz:

14. 20 Temmuz 2010
  15. blue_fugi

blue_fugi ALLAHIM sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    113
    ahhh canım yaa sen dirayetli ol.. belki kafası karışıktır eşinin.. ama durup dururken böle ciddi bir konuyu heleki hamilelik döneminde sölemesi çok bencillik.. zamana bırak sen yavrunu düşün.. o senden güç alıyor unutma annesi..

16. 20 Temmuz 2010
  17. nihalcan

nihalcan kr@liçe75 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ya yok böyle bir davranış şekli onca emek ver sonra bir kalemde ben istemiyom boşanalım de. Bencillik bu yaptığı eşinin.Hiç takma kafana sende o pişman olup geri gelecek. benim amcamın oğluda sizin gibi tüp bebekle bebek sahibi oldular 10 yıldan sonra. bebek daha 7 aylıktı boşanma kararı çıktı ama ne oldu varya. boşanma için başvuruda bulununca kızlarını kaybetme gerçeği ile karşılaştı amca oğlu ve eşine geri döndü. çok şükür huzurlular şimdi. inşallah sizde normale dönersiniz. bebişini kucağına alırsın . üzme kendini ve bebeğini herşey olacağına varır unutma.

18. 20 Temmuz 2010
  19. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Yaa bu erkekler ne kadar tutarsız yaratıklar yaa... Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın inşallah... :eek:klava:
    Madem ayrılmak gibi bir kararın var neden hem o kadar emek harcayıp hemde para verip tüp bebek işine giriyorsun!! Madem ayrılmak gibi bir düşüncen var neden eşini bu kadar yıpratıyorsun!!
    Bak tatlım Rabbim sana bu çocuğu layık görmüş ve sende can bulmasına razı olmuş.Eşin ister boşasın,ister defolsun gitsin isterse yanında kalsın keyfi bilir.Sakın aldırma bebeğini.
    Zaten hakim karşısına çıkıp biz tüp bebek yaptık ben hamileyim ve boşanmak istemiyorum dediğinde isterse bitarafını yırtsın boşanamaz senden...
    Çok sinirlendim yaa!!
    Belki çocuk sahibi olma fikri biraz korkunç gelmiş olabilir... Çünkü erkekler istemesine istiyorlar çocuğu ama olunca da hemen çamura yatıyorlar... Bende tedavi gördüm ve öyle hamile kaldım bu süreçte eşimde çocuğu çok istedi ve bana destek oldu.Şimdi alınması gereken şeyleri düşünüp hesap yapınca yaa yapmasamıydık acaba falan diyor... Tabiiki içten söylemiyor bunu ama nedense erkeklerde böyle bir durum var... Zaten bilinen bir durum "sıkıya gelince erkekliğin %90'ı kaçmak."