Çok Ama Çok Mutsuzum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve cartoongirl tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : cartoongirl
  1. cartoongirl

cartoongirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba. Dün geceden beri çk mutsuzum. Yatağıma yattım ve ağlayarak uykuya daldım. Neden böyle oluyor, ben de mi bir problem var diye sordum kendi kendime. Sevgilimden falan ayrılmadım ama bilmiyorum mutsuzum. Dün konuştuğumuz şeyleri buraya biraz aktarırsam neden üzüldüğümü de anlayacaksınızdır.

Sevgilim ilişkimizi renksiz buluyormuş. Sonra baş başayken rahatsın ama birileri varken sanki benden çekiniyor gibisin dedi. Bir de arkadaşları bizi uygun bulmuyormuş birbirimize. Beni tanımıyorlar daha ama neden böyle diyorlar anlamıyorum. O biraz daha hareketli faal ben ise sessiz sakin biriyim. Belki de budur. Ama bu duyduklarım beni çok üzdü. Bugün yanına geleyim dedim sevgilime galiba beni istemiyor.

2. 15 Mart 2010
  3. Masalimgercekoldu

Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

Beğenildi:
    6.257
    Ödül Puanları:
    238
    Arkadaşlarının lafına takılması sinir etti ama kulak asmayın bence, ne zamandır birliktesiniz, görüşme sıklığınız nedir, buluştuğunuzda neler yaparsınız bunlar önemli bence. Eğer uzun soluklu bir ilişki içindeyseniz ve biraz monotonlaşmışsa farklı şeyler yapabilirsiniz.Ben flört dönemindeyken böyle mızmızlanan, gittiğimiz bir yere tekrar gittiğimizde "gene mi burası?" diye surat yapardım, lunaparka gidelim, gondola ve kamikazeye limitsiz binelim, atlayım, zıplayalım diye can atardım sevgilim de emekli gibi gelirdi bana çoğu zaman ve ilişkimiz renksiz diye sorun eder, sıkılırdım bazen.Ama o çabaladı daha aktif oldu ben de içimdeki yaramaz çocuğu biraz dinginledim ve orta yolu bulduk.Sorun ilişkinin biraz sıkıcı ve monoton oluşuysa sadece eğer, bunu konuşabilirsiniz, onun ilgi duyduğu sporlara, ne bileyim minik günübirlik turlara, gezilere katılabilir, birlikte denemediğiniz şeyleri deneyebilirsiniz.Hem o hem de siz keyif alır, farklı şeyleri birlikte yapmış olursunuz.

4. 15 Mart 2010
  5. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.260
    Ödül Puanları:
    288
    amannn canım dert ettiğin şeye bak,üzülmek için o kadar büyük nedenler varki aslında,senin kafana taktığın aslında hiçbirşey,tabii bu benim yorumum.mesela ya ailenden birisi vefat etmiş olsa,kötü bir hastalığa yakalanmış olsa,sen hasta olsan yada biryerin sakat olsa,anne olupta bebeğini kaybetsen vs vs...üzülme canım o kişi seni gerçekten seviyorsa zaten devam edersiniz,sevmiyorsada devam etmesi için uğraşmana ne gerek varki.heleki başka insanların lafına bakıyorsa,bence sen onu terket.

6. 15 Mart 2010
  7. siskelebegi

siskelebegi siLemiyosan karaLayacaksn Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    iyide şimdimi anlamış renksiz olduğunu seni ilk tanıdıqında renklimiymiş herşey hey Allahım yarabbim yaa anlamıyorum şunları söledikleri bahanelere bakk yaa .. cnm boşyere ağlayıp üzülmee hatta sevin bilee başkalarının lafıyla hareket eden biri kendi mutlu değildirki sevgilisini mutlu etsin hep başkaları için yaşar böyleleri ..boşver cnm üstüne düşme görüşmek isteme o istesin o uğraşsın senin için ezdirme kendini..herşey gönLünce oLsun..

8. 15 Mart 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlarının dolduruşuna gelmiş ve sizi sorgulamaya başlamış

hayırlısı olsunbilmiyorumkismile

10. 15 Mart 2010
  11. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Seni üzmek istemiyorum ama sanırım bunlar ayrılık sinyalleri.. Arkadaşları sizi yakıştırmasa bile bunu size anlatmazdı sevseydi, yavaştan yavaştan arılmanın yolunu yapıyor gibi.
    ılişkiniz hangi boyutta bilmiyorum ama ilerde üzüldüklerineze güleceksiniz ve kendinize kızacaksınız. Lütfen toparlanın ve sevgilinizle açıkça konuşun, ayrılmayı dile getirin bakalım, hayır olmaz beni seni seviyorum derse çok güzel ama oda sen bilirsin gibi cümleler kurarsa arkanıza bile bakmayın.

12. 15 Mart 2010
  13. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    seni bu şekilde üzen biri seni hak etmiyor demektir.
    salla gitsin.
    sen daha iyilerine layıksın.

14. 15 Mart 2010
  15. cartoongirl

cartoongirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben söylenenleri zerre takmıyorum diyor ama adını koyamadığı bir eksiklik varmış ilişkimizde.

16. 15 Mart 2010
  17. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    hayatım neden sen mutsuz oluyosun ki.. seni kendine yakıştırmıyomuymuş.. ayyyy niye beraber o zaman.. neden her duyduğu olumsuzluğu sana anlatıyor ki..

18. 15 Mart 2010
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198