Çok bunaldım biraz akıl verin nolur :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Gareng tarafından 13 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Gareng
  1. Gareng

Gareng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdiye kadar ki hayatımda en zor dönemi geçiriyorum diyebilirim.Liseden beri bir hayalim vardı "Erasmus" Nisan ayında bu hayalime kavuşma fırsatı elde ettim. Sınavı kazandığımda o kadar mutlu olmuştum ki anlatamam.Ama zaman geçtikçe tam bi işkence haline gelmeye başladı.Gitmeme 2 hafta kadar bir süre kaldı ve şimdiden o kadar çok şey ters gitti ki :gitme: zaten bir sürü masraf yaptı ailem şimdiden ona da üzülüyorum bi yandan kardeşim var sanki onun da hakkını yiyomuşum gibi geliyo mafoldumben gittiğime değer inşallah diyorum şimdiden bıktım resmen iyi bişey bekleyemiyorum :çok üzgünüm: eğer bu kadar çok istiyo olmasaydım çoktan vazgeçmiştim :1no2:

2. 13 Ağustos 2010
  3. lamia34

lamia34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    148
    hiç bunalma. benim birçok arkadaşım gitti. iş güç sahibi kazık kadar insanlar oldular hala oradaki anılarını anlata anlata biteremiyorlar. hem ne güzel yepyeni bir ülke yepyeni bir yaşantı göreceksin. eğitim hayatına da çok şey katacağına eminim.

4. 13 Ağustos 2010
  5. Gareng

Gareng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun için teşekkrler. Evet belki güzel bir tecrübe olacak benim için ama daha gitmeden bu kdar sorunla karşılaşınca insan üzülüyo ister istemez benneyaptımki tabi hiç bişey kolay elde edilmiyor ama bu kadarını beklemiyordum açıkçası :bbo:

6. 13 Ağustos 2010
  7. blush

blush Beriliçe ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Ne gibi sorunlar yaşadın canım? Maddi olarak mı? Biraz açar mısın?

8. 13 Ağustos 2010
  9. Gareng

Gareng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ilk başta kayıt yaptırmak için baya bekledim çok geç geldi karşıdan cevap o cevabı alana kadar baya bi uğraştım mailler attım hocalarla konuştum bi ara umudu kesmiştim gidemicem diye bu gecikme yüzünden işlemlere 1.5 ay geç başlamak zorunda kaldım. bi yandan da yaz stajımı yapıyodum. okulun ayarladğı öğrenci apartmanlarına başvurdum orda da bi hata yaptım iki tane apartman var bi tanesi diğerine göre daha ucuz ve daha iyi ama okula daha uzak ben nedense tercih yaparken yakın olanı ilk sıraya yazdım ve o çıktı ama sonradan farkettim hatamı ikisi de uzak çünkü sadece diğeri biraz daha yakın ama sonuç olarak ikisinde de otobüsle gitmek zorunda kalıcam hangi akla hizmet diğerini seçtiğimi bilmiyorum hem daha pahalı hem de ne çarşaf ne yorgan hiç bişey vermiyolar internet bile yok :bbo: buna baya bi içim gitti zaten okulun verdiği hibe de hiç bişeye yetmiyor. bir de ayn bölümden aynı okulu kazanan bi kız var birlikte gidicez ilk başta sevinimştm yalnız gitmicem arkadaş çıktı diye ama destekten çok yük oldu bana onun yüzünden uçak biletimi erken alamadım ve pahalıya geldi ve hiç bişeyden anladığı yok bilerek mi yapıyo yoksa cidden saf mı anlamıyorum ama herşeyi bana soruyor hiç kendisi araştırmıyo sanki ben daha önce gittim biliyorum :kızgın: vize ayrı bi dert en son okulun vereceği dil kursuna kayıt yaptırırken kontenjanın dolduğunu öğrendim ve şok oldum çünkü herşeyimi ona göre hazırlamıştım (uçak bileti,vize,kalıcak yer vs.) dili öğrenmeden dersleri vermem de imkansız napcam bilmiyorum kısacası :nazar:

10. 13 Ağustos 2010
  11. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.587
    Ödül Puanları:
    238
    Sen emeklerinin karsılgını vereceksin canım bunalma hiç :)

12. 13 Ağustos 2010
  13. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.025
    Ödül Puanları:
    238
    keşke böyle bir fırsatım olsaydı da gitseydim:))ne güzel işte,emeksiz yemek olmaz.tamam zorluklar olmuş ama bence bundan sonra keyfini çıkarmaya bak,ve bunun kariyerine ne kadar güzel bir imza olacağını düşün.hayırlı olsun şimdiden.

14. 13 Ağustos 2010
  15. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ne kadar güzel bir fırsat geçmiş işte eline keyfini çıkar. Sorunlar da hallolur merak etme

16. 13 Ağustos 2010
  17. Gareng

Gareng Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için teşekkür ederim inşallah güzel olur :nazar:

18. 13 Ağustos 2010
  19. acemicadi

acemicadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    erasmusa giden hiçbir arkadaşım zengin değil, hepsinin de mutlaka bir veya birkaç kardeşi var. kafayı böyle saçma şeylere takma, gez eğlen keyfini çıkar. dersleri veremezsen de üzülme, erasmusa gidip gelen hiçbir arkadaşım pek ders veremeden geldi ama hiçbiri pişman değil maksat gezmek grmek tanımak.

sana başarılar ve iyi eğlenceler dilerim