Çok bunaldım ....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve deymezsin tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : deymezsin
  1. deymezsin

deymezsin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    bu günlerde gerçekten çok bunaldım benim sorunum işimin olmaması çalışıyorum allaha şükürler olsun ama sigortam yok asgari ücret bile almıyorum sadece yerim belli olsun üniversite mezunuyum ama iş yok .arkadaşalrımı gördükçe kendime kzııyorum yükseldikçe yükseliyolar bense çırpındıkça batıyorum akşam tam yemekteyken tel çaldı çocukluk arkadaşımın annesiydi napıyosunuz diye aramış hemde iş buldunmu bizim kızda doktora yapıp okulu uzatıcak falan yaptı ona kızmıyorum çünkü kendisi annem gibidir kızının iyiliği kadar benimde iyiliğimi ister ama benim annem başladı bana söylenmeye iki yudum yemek boğazıma dizildi.ağlamaktan ne uyku uyudum ne bişey sabahta kalktım gözlerim kan çanağı olmuş şişmiş ve iş yerindeyim hala ağlıyorum .
    allahıma hiç isyan etmedim etmiyorumda ama arkadaşım bursada iş bulmuş bende bulurum gidip çalışayım diyorum onada izin yok yollayamam diyor sonrada benden bişey olmaz ben napayım çırpındıkça batmaktan her seferinde kısmet zamanı var demekten çok yoruldum kpss tercihi yapıcam ama ondan da bişey çıkmıcak ve ben yine aynı şekilde devam edicem yaptığım her başvuruda olucak işim olmuyo ya elemen alımı durduruluyo yada başka bişey ben çok bunaldım artık ....

2. 29 Aralık 2008
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Ah güzel kardeşim, neden böyle düşünüyorsun ki. Her zaman bizden iyi seviyede olanları düşündüğümüzde hayat işte böyle çekilmez olur.

Her zaman senden kötü durumda olanları düşün lütfen. Şükürki okumuşsun, az kazansanda en azından bir işin var. Bugün olmazsa başka bir zaman mutlaka kendine göre bir iş bulacaksındır.

Sıkma canını lütfen.:teselli:

4. 29 Aralık 2008
  5. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu konuda tek değilsin arkadaşım. üniversite mezunu lise mezunu farketmiyor işsizlikten herkes şikayetçi. lütfen kendini başkalarıyla kıyaslama bu birazda şans kısmet işi. sen yapman gerekenleri yap gerisini Allaha bırak.herkesin bir yerlerde bir rızkı vardır sadece sabır gerekiyor. inşallah gönlüne göre bir iş bulursun. Allah yardımcın olsun.

6. 29 Aralık 2008
  7. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ahh be canım iş yok ki koca koca şirketler kapanıyor
    bende yeni mezunum ve işsizim şuan
    bi kaç yere başvurdum ama cevap yok tabi
    nasıl olsun her yer eleman çıkarıyor zaten o yüzden alım yok ki
    kii bi de benim bulunduğum yer de iş imkanı çok fazla ama ona rağmen yok
    kısmet diyelim zamanı gelince bizim kısmetimizde çıkcak bi yerlerden hep böyle işsiz kalmıcaz yaa dimi ama
    elbet bi gün gönlümüzce bi yerde çalışcaz

8. 29 Aralık 2008
  9. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

üzülme arkdaşım kısmetin nerde olduğu belli olmaz,
    en azından işin var çalışıyorum diyebiliyosun,
    iyi yada kötü:teselli:
    benim eşimle mezun olan ve hala bulamayn bir çok arkadaşı var,
    iş olsunda artık napalım diyorlarmış,
    bencee sabır ve zaman herşeyin en iyi ilacıdır,
    bence zaman sanada iyi gelicek ve istediğin işi bulucaksın inşallahhh:Saruboceq:

10. 29 Aralık 2008
  11. üzülme eger elinden geleni apmışsan belki de şanssız bir devredesin..bekle bakalım.okulu u zatıp doktora yapmasının senle alakası ne her insan farklıdır karşılaştırmalardan nefret ederim..annen cok hatalı bu konuda.öyle ağlamana degecek bir şey yok daha iyi bir iş bulmaya calış.ne mezunusun bilmiyorum bölümün ne ?

12. 29 Aralık 2008
  13. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım kızkardeşim balıkesirde yüksek lisans yapıyo,o bana demişti burası küçük bi il olduğu için burda iş imkanı hiç yok...
    allah yardımcın olsun...
    hele bekle biraz zaman neyi gösterecek...:teselli:

14. 29 Aralık 2008
  15. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    canım her zaman senden daha kötü durumdakileri düşünüp şükret
    bunlar birazda kısmet ve şans işi
    rızkın ne zaman ve nerden geleceği bilinmez ama bu devran böyle sürmez sende mutlaka bir gün gönlünce bir iş sahibi olursun.sadece sabret ve şükret
    ayrıca annenide kınıyorum annenin sana destek olması gerek köstek değil

16. 29 Aralık 2008
  17. NAZ20

NAZ20 AŞK BİZE ÇOK YAKIŞTI Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende arkadaslara katılıyorum canım,
    senden iyilerini değil daima senden kötü durumda olanları düşünürsen kendini bukadar küçümsemezsin...

lütfen kendini bu kadar üzüp harap etme senin için herseyin hayırlısı ne ise o olsun

18. 29 Aralık 2008
  19. deymezsin

deymezsin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    işletme mezunuyum annem her zaman yapar bunu o arkadaşım ilkokuldan buyana hep dersanelerde daha düne gelince çayını şekerini annesi koyup karıştırırdı ama ben orta okula geçtim geçeli ev işi yemek üstüne kardeşime baktım yeğenimi büyüttüm..tamamm bende bu sene kendi imkanlarımla dersaneye gittim ama alt yapı olmayınca bi yere kadar of okadar bunaldımki annemin üstüme gelmeleri maf ediyo hepiniz sağolun bunları duymak bi parçada olsa rahatlatıyor insanı bilirim ki allah sevdiği kullarına çektirirmiş bende öyle düşüp bi parça rahatlamaya çalışıyorum allahım inşş hepimizi tez zamanda selmate çıkarır .. sağolun arkadaşlar insan böyle zamanda tutunacak bir el arıyor . bazen en yakınız en çok canımızı acıtan oluyor nedense?? ..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.