Çok büyük bir derdim var:(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve pink_dream tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : pink_dream
  1. pink_dream

pink_dream Guest

Dün bir kez daha anladım...Hayatta her zaman yalnızsınızdır aslında...
    Ben bir hata yaptım... yaptığım hata ;bir zamanlar sevdiğim insan ile aramızdaki sorunları ablama anlatmış ve üzüntümü dile getirmiş bulunmam şimdi ise zamanıda yaşamış olduğum o sorunlarımı (aşılmayacak sorunlar da değildi halbuki...) ve de üzüntümü onunla paylaştığım için çok ama çok üzgünüm.Ve pişman etti beni açıkçası bundan sonra kendimden başka kimseye güvenmek istemiyorum ne acıdır ki canın bildiğin bile bir zaman sonra senin ona verdiklerin yani üzüntülerini gün gelir sana koz ...muş gibi kullanmaya çalışırmış çok acı bir şekilde öğrendim biliyorum ki bunu yapmayan bri çok insan var ama benim çok sevdiğim değer verdiğim saygı duyduğum o insan bile bile canımı yakıyor ve ben sadece üzüntümden kahrolmak ile kalıyorum öyle üzüldüm ki hayatımda ilk kez dün bir den bir e ayaklarım tutmadı inanın yürüyemedim ve kendi yatağıma kadar yürüyecek takati bile bulamadım...
    İnsan sevmek ,sevilmek ve de güvenmek istiyor en yakınına hiç hesapsızca dertlerimizi anlatıpta karşımıza silah gibi geldikten sonra hayatın da gözümde değeri pek kalmıyor bilmiyorum arkadaşlar açıkça anlatabildim mi özür dilerim sizden içimden geldiği gibi yazdım umarım beni anlayacak teselli verebilcek birileri vardır aranızda ...üzgünüm çünkü...:çok üzgünüm::a015:

2. 4 Kasım 2008
  3. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Canım senı çok ıyı anlıyorum..
    ama insan ablasının bunuda yapıyorsa dıyecek bır şey bulmuyorum.
    ama insanın içinde fesatlık kötülük kötü niyet oldumu abla bıle sırtından vurup huzurunu kaçırıyor...
    yemenden içmenden kestırıyor..
    bundan sonra dikkatli ve temkinli olursun...
    anlatmada güvenmede ona..
    unutma kaybeden o oldu.

4. 4 Kasım 2008
  5. sny

sny kronik duygusal Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Hayatta kimseye güvenmeyeceksin güvenmeyede ihtiyacın yok aslında zaman zaman kendinle bile karşı karşıya geldikten sonra sevdiğin insanlardan darbe yemen çok doğal insana kendinden başka dost yok çünkü diğerleri canın bile olsa kendi menfaatlerine ters düşen bir durumda seni yolda bırakabilir onlara inanıp anlattığın ufacık bir şeyi karşına çıkartabilir boşverdiğin şeyleri doldururlar...Aslında teselli edilecek bir durum yok ders almışsın ve buna göre davranırsın yapacak bir şey yok güven ve vefa artık çok eskilerde kalmış kavramlar belki istisnalar vardır ama kaideyi bozmuyor malesef...Sen yinede ablana gönül koyma zor anında emin ol yine yanında olacak olan odur ailendir ama artık neyi anlatıp neyi anlatmayacağını bilirsin a.s.

6. 4 Kasım 2008
  7. EU2

EU2 Guest

Anladığım kadarı ile ablanız sizi üzmüş
    Fakat bilmelisiniz ki elden yar olmaz..
    Yani en kötü zamanımızda en büyük destekçimiz hep ailemizdir
    Şu an size olumsuz söyledikleri belki de sizin için olması gereken şeylerdir..
    Belki ileride onu daha iyi anlayacaksınız
    Üzülmeyin..sorununuzu en kısa zamanda çözersiniz umarım

8. 4 Kasım 2008
  9. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım bu arada üzülme dik dur
    ablan bunu yaptı dıye herkes yapacak degıl ...
    sevgilerimle uzuntunu bır derdınde burda bızımle paylaşabılırsın...bizde senın bir şekılde ablan yada kadeşinz bunu unutma..
    ne kadar aynı kanda olmasak bizi öyle görebilirsin..
    sevgilerimle..
    :1hug::1hug::1hug:a.s.a.s.

10. 4 Kasım 2008
  11. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Ablanızın sizi bu kadar yaralayacak ne yaptığını merak ettim doğrusu?

Üstü kapalı anlatmışsınız ama ablanız olduğu için pek de anlam veremedim..

12. 4 Kasım 2008
  13. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    hep derim
    2 şeye güvenirim;

1- Aynaya baktığımda gördüğüme
    2- Gökyüzüne baktığımda göremediğime...

geri kalan hiç kimseye asla yüzde 100 güvenmem
    anam babam dahi olsa...

14. 4 Kasım 2008
  15. egzantirig

egzantirig Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    böle bi durum yaşasam direkt kafamın tası atar.
    ablama elinden geleni ardına koymamasını söler güzelce bi rest çeker kimsedende korkmam.
    :nazar:

16. 4 Kasım 2008
  17. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    cok dogru.... guvendıgın tek arkadasım dostugum dedıgın...ıster abla ıster kardes...
    kım olursa...sırtından vuruyor...agır konusuyorsa....
    yıkılan kalbın oluyor...verdıgın deger belkı azalmıyor...yada sevgın ama...
    uzulup ıcın yanıyor...helekı tavırlarını davranışlarını gorunce ıyıden yıkılıp kahroluyosun.....
    o zaman yanlız oldugunu...
    meger benı hıc sevmemış...dıyorsun...
    haklısın...uzulme ve bır dahada onunla paylasma en azından ogrenmiş oldun acıda olsa..
    yıkıcıda olsa ınsan aılesıne guvenmeyıpte kıme guvenecek ama anlamıyor ve yanında olmuyorsa..
    sende olma...sınırlarını koy..

18. 4 Kasım 2008
  19. jeyloo

jeyloo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bu zamanda bu gözünden digerine güvenmiceksin, ben bunu bilirim bu söylerim, ne aci birsey ama öyle bir cagda yasiyoruz.

Ayni sey benimde basima geldi,
    kardesim gibi bildiigm kuzenim ayni seyleri yapti hatda iftiralar atiyor arkamdan yallanlar dolanlar, inanilcak gibi degil ,
    ve bir tartismada kardesimden ayni darbeyi yedim , sok oldum, öyle bir sok oldumki tam bende onun kirli camasirini ortaya atcaktim ama dedim bosver sen böyle adilerle adi olma.
    Inanamiyorum ya, insanlar birni kücük düsürmek icin veya üzmek icin neler bas vura biliyorlar, oysa bana anlatilan bendedir ve ne kavga olursa olsun o benim icimde kalir, acilmaz.
    Karsimdan da böyle seyler görünce , diyorumki kime güvencez artik ya, ne kardese ne kimseye.
    yuhhhh vallah bizlere...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.