Çok canım sıkkın çok kötüyüm

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Şubat anneleri Ananem için allah rızası için bir dua edermisiniz?
    Merhaba arkadaslar ananeciğim şuan yoğun bakımda..kendisi şeker hastası...1 ay önce kalp krizi gecirdi...ama kalbine step takıldı iyi oldu..fakat yatmaktan belinde yara olustu seker hastası oldugu için gecmedi...ve kana karıstı mikrop..akciğerleri zehirlemiş...suan bilinci yerinde değil...kimseyi tanımıyor...cok üzülüyorum..şuan bile uyuyamadım düşünmekten...doktorlar herseye hazırlıklı olun dedi..............bizimde yapabileceğimiz tek sey dua etmek...lütfen sizlerde bir dua edin allah rızası için...belki bir şifa olur...
    Allahım sen ananeciğime acil şifalar ver yarabbim...evlatlarına torunlarına bağışla allahım..acı çektirme yarabbim..tez vakitte şifasını ver iyileştir yaralarını....allahım ananemi iyi et yarasını geçir şifasını ver..ananeciğimi koru yarabbim...allahım sen büyüksün...aminn

Son düzenleme: 18 Kasım 2008
  2. 18 Kasım 2008
  3. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    çookk üzülüyorum hemde cok...ağlamaktan bebeğime bişey olacak diyede korkuyorum...uyku uyuyamıyorum bu saatte ayaktayım...ne yapacagım bilmiyorum..o benim canım herseyim..hep kızardı bana ne zaman bebek yapacaksın diye..hep görmek istiyorsdu bebişimi..hatta ben bi süre daha istemiyordum..ama aklıma anneciğimde geliyordu...bebeğim olsunda görsün dedim...inşallah iyileşirde kızımı görür allah kızımı görmesini nasip etsin..hastanedeydim dün gördüm...beni tanımadı..1 haftadır hastanedeydi gidemedim...belkide çok bekledi...dün gittiğimdede tanımadı beni..eski hali yok gözümün önünde...onu düşündüğümde dün gördüğüm hali geliyor gözüme...daha cok kahroluyorum..ananeciğimi bu haldemi görecektim..şimdi bu haliylemi hatırlıyacağım ananeciğimi...allah kimseye yasatmasın cok büyük bir üzüntü acı....allahım sen sifasını ver evine dönmek nasip et allahım ne olur..

4. 18 Kasım 2008
  5. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    hepinizden cok özür diliyorum kusuruma bakmayın ..konu için yer uygun değil ama sizdende bir dua almak istedim bir şubat annesi olaraktan..

6. 18 Kasım 2008
  7. bernice

bernice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Duru 24 üm çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin , anneannen için dua edeceğim,İnşallah bebeğinin doğduğunu ve büyüdüğünü görecek, bebeğine ve kendine iyi bak sen...

8. 18 Kasım 2008
  9. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım çok geçmiş olsun. ne denirki dualarımız onunla

10. 18 Kasım 2008
  11. dodo06

dodo06 Guest

canım çok geçmiş olsun.Allah acil şifa versin inşallah tez vakitte iyileşir.

12. 18 Kasım 2008
  13. @slım

@slım Guest

Canım allah acil şifalar versin, hayırlı haberler alırsın inşallah :Saruboceq:

14. 18 Kasım 2008
  15. EU2

EU2 Guest

cnmm benim cok gecmis olsun rabbim tez zamanda sifasini versin ins.
    dualarimiz anneannen icin cnm sende kendine dikkat et bitanem en azindan bebisin icin ..
    iyi haberlerini bekliyoruz

16. 18 Kasım 2008
  17. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm.allah acil şifala versin.senin için çok zor belki ama bebeğini düşün sakin ol.benimde kardeşim şırnakta asker askerliği rahat gerçi ama bende üzülüp ağladımmı bebeğim bana küsüyor resmen o gün hiç hareket etmiyor.kendini çok yıpratma sende bol bol dua et canım.bizimde dualarımız sizinle....

18. 18 Kasım 2008
  19. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım öncelıkle gecmıs olsun.bende suan cok üzgünüm..benımde amcam cok hasta her an haberını beklyıorum..kendımı ölümünüe alıstırmaya calısıyorum..ve üzülmekten bebgımın hareketelrı azaldı..üzülmeyeyım hayırlısı oplsun dıyorum ama dayanamıyorum..senı suan en ıyı ben anlarım heralde..hamıleyken bazı seyler daah agır gelıyor..allah sızede bızede şifa versın:a015: