çok canım sıkkın ve çok stresliyim:((

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve thanderc tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : thanderc
  1. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    şafak 22 ve ben çok stresliyim. doğum anı falan değil beni korkutan. hastanede yatma fikri delirtiyor beni. nasıl olacak nasıl yatıcam evden nasıl gidicez hasta bezi kullanmak... of ya valla kafayı çiziyorum. aynı durumda olan varmı benimle aynı şeyleri hisseden? zaten bu şehirde tek başımayım doguma da kayınvalidem gelcek annem gelemiyor. ellerinde uçuk çıktı bebek açısından sakıncalı diye gelişini erteledik annemin. Ama tüm hayallerim ve planlarım annemin yanımda olacagı üzerineydi. Adeta yıkıldım diyebilirim. hiç hevesim kalmadı. rahatlayamıyorum içim sıkılıyorsenağlama zaten birde nezle oldum çok agır geçiyor. çok yanlızım ve burda hiç arkadaşımda yokkksenağlama

2. 16 Şubat 2009
  3. mystory

mystory Nida Nur'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canını sıkma bence..herkesin başına gelecek şeyler...sonuçta herkes senin hamile olduğunu biliyor..hasta bezi kullanmak canını sıkmasın boşuna..herkes hastanede yatıyor..allah daha kötüsünden korusun demen lazım...normal şeyler bunlar....anneninde elinde uçuk varsa tabiki gelmemesi daha iyi üzülme...zaman çabuk geçiyor....atlatırsın ......

4. 16 Şubat 2009
  5. EU1

EU1 Guest

canım sezeryan mı olacaksın bilemiyorum ama en fazla 2gece yatıcaksın..eğer sezeryansa zaten ilk gün baygın ya da ağrılı sızılı geçiyor..
    benim ilk gecem uykuda geçti mesela, çünkü akşam 9 da doğum yapmıştım ve genel anesteziydi..
    ertesi gün zaten ayaklanıyorsun ve sonrasında zaten bebeğinin heyecanı sarmış olacak seni..inan yanındakini gözün bile görmez :KK46:
    hasta bezine gelince , bana hastaneden pedin biraz büyüğünü verdiler.. hasta bezini görünce ben de bozulmuştum ama hastanenin verdiği çok kullanışlıydı ve rahatsızlık vermiyordu..
    bebeğini sağlıkla kucaklaman dileğimle..

6. 16 Şubat 2009
  7. glsh85

glsh85 Guest

hayırlarla evıne cıkarsın inş

8. 16 Şubat 2009
  9. nesquik_24

nesquik_24 Deniz Bebeğin Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım üzüldüm bende aynı durumdayım olsun sıkma canını.istanbulun hangi yakasında semtindesinCADIARZUben gelmeye çalışırım yakınsak ama sonra hiç ayrılmam yanınızdandelikafaduldenbende 5 ayıma girdim,bugün sana yarın bana arkadaşlık.benimde arkadaşım yok malesef:çok üzgünüm:

10. 16 Şubat 2009
  11. thanderc

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ya normal dogum düşünüyorum aslında inşallahta öyle olur. daha çatı muayenesi falanda olmadı doktor doğum hakkındada bişi demedi. sag' a göre ve usg kagıdında yazdığına göre 10 mart dogum. hepiniz sagolun ya valla tam girdim doğum psikolojisine. hele birde başkalarına muhtaç olmak çok canımı sıkıyor. annem olsa yine yanımda bir derece. acaba eşimin refakatçi kalmasına izin verirlermi hastanede? doğumu özel hastanede yapıcam ve odalarda tek kişilik. of ya çok zor allah hepimizin yardımcısı olsun

12. 16 Şubat 2009
  13. thanderc

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    anadolu yakası üsküdardaym ben. çok sagol canım benim. umarım senin hamileliğinde ii ve sorunsuz geçiyordur. inşallah hayırlısıyla alırsın bebegini kucagına. bu arada benim kızım olucak sizin cinsiyetiniz ne?:CüvCüv:

14. 17 Şubat 2009
  15. nesquik_24

nesquik_24 Deniz Bebeğin Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Oğlum olcak :) avrupa yakası bahçelievlerdeyim.Umarım senin doğumda iyi geçer :)

16. 17 Şubat 2009
  17. EU1

EU1 Guest

hadi hayırlısı olsun canım kolay bir doğumun olur inşAllah..
    normal olursa inşAllah 1 gece kalıyorsun zaten ve doğumdan sonra kimseye muhtaç olmazsın..ayaklanırsın hemen bebişine bakarsın canım..
    ben bile sezeryan olmama rağmen ertesi gün ayaklanıp bebeğimle ilgilenebildim, çok şükür :Saruboceq:
    refakatçinin kim olacağına karışmazlar tek kişilik odaymış zaten..
    eşin kalır sana daha çok yardımcı olur, sen de rahat davranabilirsin böylece.. hiç üzülme canım..
    Allah kolaylık ve bebişine bol süt ve iştah versin inşAllah...
    :1hug: a.s.

18. 17 Şubat 2009
  19. LAVİNİA_00

LAVİNİA_00 Guest

jnm bizler yanındayız sıkma jnını uzulme .....
    umarım kolay ve dilediğin gibi bi doğum geçirirsin jnm allah kolaylık versin....