Çok canım yanıyor...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ANASTASYA tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ANASTASYA
  1. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar aranızda progesteron iğne kullanan var mı? Bu benim üçüncü tüp bebek denemem ve sabah akşam 2ampul progesteron iğne oluyorum. İlk önceleri (daha önceki denemelerimde) hiç hissetmiyordum bile. Şimdi öyle bir noktaya geldim ki neredeyse popomun üstüne oturamıyorum, gece yatakta sağımdan soluma dönerken acıya uyanıyorum. Kaslarım artık o kadar dolu ki taş gibi oldular ve birde mosmor...İğneleri eşim yapıyor,doktor yapmasını öğretti. Yalnız iki gündür iğneyi batırım pompasını kontrol amaçlı geriye çektiğinde kan geliyor. Çok canım yanmaya başladı... Aranızda bu konuda benim çektiğimi çeken ya da tavsiyede bulunabilecek kimse var mı? Acısını ne azaltabilir ki? :çok üzgünüm:

2. 5 Kasım 2008
  3. EU2

EU2 Guest

canım, geçmiş olsun.tüp bebek tedavisi kolay değil tabii ama sonucu için herşeye katlanıyoruz işte hemde seve seve.bu konuda bence hemen doktorunu aramalısın belki yan etki yapıyor olabilir.

4. 5 Kasım 2008
  5. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bir pamuğa alkol dök bolca iğne yerlerine kompres yap canım ben öyle yapmıştım yinede dr a sormalısın..

6. 5 Kasım 2008
  7. menekxsxe 44

menekxsxe 44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    geri çektiğinde kan gelmesi normal değil. bence bi doktora sor. bi de iğne vurulduğun yerlere oksijenli pamukla masaj yap ve pamuğu yarım saat kalçanda tut. şişkinlikleri alıyor ve rahatlatıyor. bende ilk iki ay vurulmuştum.

8. 5 Kasım 2008
  9. gulfemim

gulfemim sevgin tarifsiz bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun.aynı şeyleri ben de yaşadım.tuzlu suyla günde bi kaç kere masaj yapıyordum.o baya iyi geliyordu.2 buçuk aya kadar kullanıyosun.benim en son ilaç geri gelmeye başlamıştı.bırakmıştı doktorum.

10. 5 Kasım 2008
  11. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tavsiyeleriniz için sağolun arkadaşlar, deneyeceğim... benim de ilaç geri gelmeye başladı ama daha gebeliğim bile belli olmadan 14 kasım test tarihim o zamana kadar sıkıcam dişimi herhangi bir zararı olmayacaksa acı çekmeye de razıyım tabi...

12. 5 Kasım 2008
  13. gulfemim

gulfemim sevgin tarifsiz bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    rabbim yardımcın olsun.senin ve hepimizin emekleri boşa çıkmasın.sonucunu buraya yazarsın heralde.mutlu haberlerini bekliyoruz.

14. 5 Kasım 2008
  15. yelmisir197835

yelmisir197835 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba anastasya geçmiş olsun . kafana takılmasın`` stres yapma bence doktorunu ara her şeyi yolunda oldugunu örenince sevineceksın.ben hapını kullandım ama agız yoluyla degil ...neyse hoşçakal

16. 5 Kasım 2008
  17. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sonuç tarihim 14 kasım Allahım güzel sonuçlar alıp buraya yazmayı nasip etsin inşallah :)

18. 5 Kasım 2008
  19. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah canım rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun hayırlı ve sağlıklısıyla