Çok çaresizim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve loversound tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : loversound
  1. loversound

loversound Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim bi derdim var.işin içinden çıkamıyorum.yardımlarınıza ihtiyacım var.benim canımdan çok sevdiğim kuzenim aralıkta askere gitti.15 ay askerlik yapacak.kuzenimin 17 yaşında bir kız kardeşi var.çocukluğumuzdan beri hep beraberiz.çok yakınızdır.kuzenimin yaklaşık 6 yıldır kardeşim dediği arkadaşları var.ailecede görüşürüz arkadaşlarıyla.yengem tekerlekli sandalyede olduğu için kuzenim askere gittikten sonra devamlı yengemelre gelip halini hatrını sorarlar.kardeşine sahip çıkarlar sağolsunlar.mehtabı(kuzenimin kardeşi) devamlı alıp gezdirirler.geçen hafta öğrendiğim olay beni şok etti.mehtap kuzenimin arkadaşlarından salihe aşık olmuş.ve bunu salihe söylemiş.salih başta olmaz diyerek diretmiş.ama mehtabın ısrarlarına ve ilgisine en sonunda karşılık vermiş.ve bunlar sevgili olmuşlar.geçenlerde mehtap bize kalmaya geldi.telefonunda salihin msjlarını gördüm ve şok oldum.salihle konuştum.yaptığım büyük şerefsizlik biliyorum.çok pişmanım ama karşı koyamadım işte dedi.daha mehtapla konuşamadım doğru düzgün.yanlız kalamadık fazla.şimdi napıcağımı nasıl davrancağımı bilmiyorum.salihe bidaha ne mehtabı ne kuzenimi arıcaksın dedim.şimdi kuzenim 1 hafta sonra dağıtım iznine gelicek.herşeyi kuzenime anlatsammı kararsızım.mehtaplada nasıl konuşacağımı bilmiyorum .daha 17 yaşında.zarar görmesini istemiyorum.offf çok çaresizim.akıl verin bana lütfen.

2. 10 Şubat 2010
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    siz caresız degılsınız bana gore..
    sıze saygı duyuyorum oncelıkle belırteyım ama kım olursa olsun baskasının mesajlarına bakmanız hoş degıl..kuzenınız 17 yasında belkıde basladıgı bırlıkdelıkde mutllu olcakdır neden bukadar panık yapdınız anlıyamadım?..salıhı aramaya hakkınız varmı merak ettım?..
    eger ortada cok onemlı sebep var ıse bunu mehtap ıle konusmanızda fayda vardır ..
    sıze ozelını acmasını saglayın ve konusun eger hata yapıyo ıse sız konusdukca kendısınde anlıycakdır askerdekı kuzenı karıstırmayın derım ışın ıcıne..
    mehtp ıle guzelce hayatında bırı varmı vs dıyerek tatlı bı dıl ıle konusun emın olun kendısıde acılcakdır sıze..

4. 11 Şubat 2010
  5. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Bu Salih kötü bir insan mı ki merak ettim.
    Kuzeninizin bu kadar yakın arkadaşıymış, demek ki kuzeninizin de sevdiği bir insan.
    Yani belki de mutlu olacaklar, neden engellemek istiyorsunuz anlayamadım.

6. 11 Şubat 2010
  7. ..MELEK..

..MELEK.. O artik 3. sinifta =) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kuzeninizin sevgilisini arayip bir daha iki kuzeninle de gorusmeyecegi emrini verme hakkini nerde buldunuz acaba?

8. 11 Şubat 2010
  9. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    korumacı bir tavır içindesiniz anlıyoruz ama kuzeninize bunu salih efendinin anlatması daha dogru olmazmı

10. 11 Şubat 2010
  11. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kuzeniniz ona güvendiyse eğer kardeşiyle görüşmesine de bişey demiyecektir emin olun... zaten belli bir sınavdan geçirmiştir Salih'i...aynı şey geçen sene başıma geldi ordan biliyorum... annemin kuzeninin en yakın arkadaşlarından birine aşık oldum ama benimki karşılıklıydı hatta önce onda başladı....görüştük denedik yapamadık uzatmadan bitirdik ama annemin kuzeni bundan zerre kadar rahatsızlık duymadı...çünkü arkadaşına güveniyordu...bence siz bu olaya karışmayın kuzenleriniz Salih'le otursun halletsin...

12. 11 Şubat 2010
  13. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bir kızla bir erkek birbirlerinden hoşlanışlar ve sevgili olmuşlar bunda şok olacak ne var anlayamadım..
    Neden şok oluyorsunuz...
    17 yaşında bir gençkızın mesajlarını karıştırma hakkınız olmadığı gibi onun izni ve bilgisi olmadan onun sevgilisini arayıp hesap sormaya da hakkınız yok...
    Ayrıca salih niye yaptığının bir şerefsizlik olduğunu düşünüyor açıkçası bende buna şok oldum....
    Sevmenin sevilmenin nesi şerefsizlik....

14. 11 Şubat 2010
  15. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Salih, Erol Taş gibi biri sanırım ki bu kadar büyütmüşsünüz olayı. ne olmuş yani , 17 yaşında bir genç kız aşık olmuş, Salihte ona karşı boş değilmiş. Bunda kötü olan ne anlamadım.

Karışmayın lütfen, size ne yaaa:eek:lmaz:

Son düzenleme: 11 Şubat 2010
  16. 11 Şubat 2010
  17. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    salih de kendisine şerefsiz demeye ne meraklıymış.
    valla salih yaşadığı ilişkinin arkasında pek durmuyor gibi ama sizin kimsenin hayatına karışmaya hakkınız yok. :eek:lmaz:
    ben mehtap olsam sizi affetmezdim hiç..
    :dilcikar:

18. 11 Şubat 2010
  19. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Salih Salih Güney gibi mi,hani Banu Alkanı evliyken baştan çıkaracak kaa seksapelli mi,yoksa serseri mi?
    Serseriyse bile laf etmek size düşmez,bazı insanlar kötüyü yaşayarak öğrenir..
    Kuzeniniz askerden dönünceye kadar belki ayrılırlar ya da ciddileşirler,kim bilebilir ki..
    Bence korumacı tavrınızın dozunu artırmadan da uzaktan takip edebilirsiniz,yeri geldiğinde veya çok büyük bir yanlış hissettiğinizde belki manipüle edebilirsiniz..
    Gerçi dediğim gibi,tecrübe = yenilen darbe..
    :nazar: