çok çaresizim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nazar boncuxgxum tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : nazar boncuxgxum
  1. nazar boncuxgxum

nazar boncuxgxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    meraba arkadaşlar benim yine bi sıkıntım war bi erkek arkadaşım war size yaş problem olurmu die sormuşdum vaktinde neyseki biz 3 aydır görüşüoruz iyi anlaşıorz kendisi polis o nişanlsından ayrılmış çok önceden ben ise 4 yıl önce 3 aylık bi ewlilik geçirdim ikimizde çok çekmişiz o doğuda görew yapmış en yakın arkadaşlarını şehit felan wermiş bende oda mutluluğa hasretiz ewlenmeyi düşünüorz onun aileside çok istiyor ben bu konuyu 20 gün önce aileme açtım annem biliodu ve annemi önceden tanıştırmışdım neyse aileler tanşmak için bize geldiler benim büyük amcam sırf onun babası ile siyasi görüşü uymadı die asla olmaz dedi kestirdi bitirdi olayı ya babasının görüşnden banane bizene babam hiç konuşmadı bile amcam öle dedi die ona saygı duydu susdu bende şimdiye kadar babmla konuşamıorm çünki ben eşim konusunda babamın ısrarlarını dinlemedim onlar haklı çıktılar annemide dewreye koyamıorm oda ilk eşimde benimle aynı fikirdeydi ama bunu bi araştırma şansı dahi wermediler bi araştırsalr 16 yıllık polis amcamn kararıile mutsuz olucamı düşünüorm babamın tepkisinden korktuğum için konuşamıormda sizce ne yapmalıyım bi çare gösterin bana

2. 28 Haziran 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    3 aydır görüştünüz birinden siz ne kadar eminsiniz?

ilerleyen zamanlarda annenizle konuşun, en azından araştırın yine olmaz derseniz kabulumdur ,derseniz :sm_confused:

4. 28 Haziran 2010
  5. ecem899

ecem899 askim ve oglum (L) Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    buna hic sasirmadim canim buna benzer bendede oldu yok bilmem arastircaz kotu bise duyarsak olmazda herkez iyi dedi esim icin amcamda ona dediki senin hakkinda kotu bise duysaydim burda oturmazdin falann giciklik iste kiz evi naz evi derleryaa bence annen ikna eder

6. 28 Haziran 2010
  7. nazar boncuxgxum

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben onu 3 aydır tanıyorum aileyi 1 yıldır tanıyorum ki kendi yöntemlerim ilede araştırdım benim zoruma giden kimse bana sormadı anneme sormadı babama sormadı sırf amcamla zıt düşdüler die ona bi fırsat wermediler ki siyaset konusunu açanda amcamdı onlar farklı düşünüo amcan seni kendi grubundan biri ile welendirmeyi düşünüoki bize hiç fırsat wermediler dio ama öle bişeyde yok neden böle yaptı amcam anlamdm konuşulcak bi insan değil dediği dedik ki ben eminim o insanla babam çok iyi anlaşıcak çünki hobileri yaşam tarzları aynı ben zaten ailemn karşısına düşünmeden birini çıkartmam yüz kere düşünüp bi kere karar wermem gerek offf ne zormuş aileye dışardan birinin müdahele etmesi

8. 28 Haziran 2010
  9. bernamm

bernamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    amcana ne oluyor ki?
    kocaman kadınsın.
    evlenmişin ayrılımışın,geçmiş olsun.
    aklı başında kadınsın ki yanlış evliliğini uzatmadan sonlandırmışın.
    bence hiçkimseyi karıştırma hayatına.
    yazık etme kendine.
    eğer mutlu olacağına inanıyorsan hiç kimseyi dinleme.
    ne geliyorsa başımıza bu büyüklerin çok bilmişliklerinden geliyor zaten!!!

10. 28 Haziran 2010
  11. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aileyi 1 yıldır taniyorsun,evlenmeyi dusundugun insanı 3 aydır..3 ay az değil mı canim ya?yanlış anlama,fikrini merak ettiğimden soruyorum..

12. 28 Haziran 2010
  13. nazar boncuxgxum

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ne yapabilirimki adam benim fikrimi bile sormadı kendisi olmaz dedi kapatın bu konuyuda açılmamak üzere dedi koydu noktayı ben eminim bu kişiye gerçekden çok güweniorm beni üzücek bi insan değil ki ben buu hayattan çok şey öğrendim eski ben değilim gerçekden mutlu olucama eminim ama engeller çok fazla

14. 28 Haziran 2010
  15. nazar boncuxgxum

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ewet 3 ay kısa bi süre bunu biliorm ama bana tanıma fırsatı wermiolar onların onayı olmadan da görüşemiorm benm onlarda istediğim kendileride araştırsınlar bende zamanla daha iyi tanıyım onu

16. 28 Haziran 2010
  17. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    amcanızın bu konu uzerındekı bu etkısını anlayamıyorum..
    babanız degıl kı..kaldı kı babanızın bu konudakı yorumu tam olarak ne?onemlı olan o..
    amcanız nıye bu kadar soz sahıbı?buyuk oldugu ıcın mı?buyuk olsa bıle bu kadar olmamalı..
    benım erkek arkdasımla aılemın de sıyası gorusuru farklı..henuz tanısmadılar ama tanıstıklarında bu tarz konular acıldıgında muhtemelen ortalık bıraz gerılecek :) ama sıyaset konusmanın da zevkı budur bence ya..herkes aynı goruste ve fıkırde olsaydı cok sıkıcı olurdu..sıyaset konusmak,tartısmak kadar zevklı bır sey yok..:)

18. 28 Haziran 2010
  19. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle türkçede "w" diye bir harf yok
    dilimizi düzgün kullanalım lütfen

asıl konuya gelince amcaya ne oluyor anlamadım
    sanki adamın babasıyla kendisi evlenecek