cok cırkınlestım aynaya bakamıyorum:((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve XtUrkiyem tarafından 27 Kasım 2009 başlatılmıştır.

27 Kasım 2009
    Konu Sahibi : XtUrkiyem
  1. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar 18haftalık gebeyım dr yuzde 90 kız dedı ama daha kesın degıl sorun benım kendımı begenmemem kızlar kendımı hıc begenmıyorum önceden makyajsızken bıle kendımı cok begenırdım sımdı makyajlıyken bıle begenmıyorum tek ben degıl cevremde kac kısı söyledı cok cırkınlemıssın dıye sıvılce cıkmayan yerlerımde sıvılceler cıkıyor ve bırı bıtıp bırı cıkıyor esımın bıle bana bakmsını ıstemıyorum esım degısmedın hala guzelsın desede benı uzmek ıstemedıgı ıcın kızlar hep bakımlıyımdır ama eskısı gıbı gusel gelmıyorum kendıme bakıslarım bıle degıstıı sankı ayna görmek ıstemıyorumm:KK43:

2. 27 Kasım 2009
  3. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cvp verıcek kımse yokmu

4. 27 Kasım 2009
  5. Celinee

Celinee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç sorma bende çok çirkinleşmiştim hemde öle böle deil.hatta doğumdan sonra bi sekiz ay daha bu böle sürdü ama sonradan toparlıyo insan yavaş yavaş eski haline geliyosun

6. 27 Kasım 2009
  7. AdaEge

AdaEge Guest

Ayyy canım kıyamam yaa..Anne olmak bir mucizeye sahip olmak dünyanın en güzel şeyi...opuyorumnanaktan

8. 27 Kasım 2009
  9. parlayanyildizim

parlayanyildizim kalbisinin Not defteriyim Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    duyduguma göre kiz bebisler annelerinin güzelliklerini aliyormuslar, yani annenin güzelligi bebise geciyor, ama sonradan toparlaniyormus

oglan bebisler de anneye güzellik katiyormus

asli var mi bilmem

:KK46:

10. 27 Kasım 2009
  11. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    tatlımm hormonların altüst şuanda... normal sivilce çıkması yada kendini eskisi kadar güzel hissetmemen ama sen moralini bozdukça ve kötü hissettikçe bu yüzünede yansır... uykuna dikkat et.. hamileler için çok tatlı espirilli kıyafetler var onlardan al.. her şeyden önce kendini öirkin hissetme sivilcelerini fondotenle kapat, her zamankinden daha neşeli ol,çevrenden yada medyadan çocuk doğurmuş ama şuan gayet iyi görünen kişileri düşün... vee bütün bu sürecin geçici olduğunuu bil hatta emin ol... iyi bayramlar hayırlı doğumlar..

12. 27 Kasım 2009
  13. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok tşk arkadslar ama kendımı cok kotu hıssedıyorum cevremdekı cogu kısı cırkınlesmıssın dedıkce bıde esımın yanında moralım cok daha bozuluyor

14. 27 Kasım 2009
  15. Ayshe

Ayshe MUTLUYUMMMMM.:)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım yaa..sen hamilesinnn..içinde bi mucize taşıyosunn..boşver takma sivilceyi filan..içinde bi can büyüyo senin..demekki çok çok güzel bi kızın olacak ki güzel annesindende bişeyler alıyoo..doğumdan sonra çok daha güzel olursun merak etmee..hem hamile kadın hep güzeldir sevimlidr yaa..valla nefes alışları bile çok güzel olur..sanki koşturuyo gibi nefes alırlar..doğum yapalı 8 ay oldu...ç.oktaann toparlandımm.çok daha güzel oldumm..hemde yanımda yakışıklımı yakışıklı minicik bi adam varrr..daha ne olsunn..bu güzel günlerin tadını çıkar..çünkü 9 ay çok çabuk geçioo..:))

minik güzel kızını ve seni öpüyorum..

bu arada herkesin KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUNN..ıı BAYRAMLARRRR...

16. 27 Kasım 2009
  17. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hamile bayan en güzel bayandır,bunu dünya biliyor ,ve sadece en güzel değildir en seksi(pardon)ve en çekicidir,senin biraz depresyon var,şu an senin eşin seni daha da kıskanır,sen onun için çoook özelsin,allah çok güzel bir varlık yaratmış dişi,sadece dişi (bayan)doğurabilir yane başka bir varlığa can verir,bu çok özel ve mühteşem bir şey,[​IMG][​IMG]opuyorumnanaktan:nazar:

18. 17 Şubat 2011
  19. edut

edut Oğlum can parem... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bitttoşum........