çok çok acil bilgi istiyoruumm kızlarrr lütfn bilgilendirin.....

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve gozde06 tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : gozde06
  1. gozde06

gozde06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bugün idrar testi yaptım ve yine negatif ve hala adet olamadım 22 gün geçikmem var kızlar herkesin gebeliği idarar testinde çıkarmı idrar testinde çıkmayıp kan kan testinde çıkma olsalığı varmı ve şu olasılığıda öğrenmek istiyorum idrar ve kan testinde gebeliğin çıkmama gibi olasılığı varmı ve bu durumda ultrsyondamı baktırmak gerekiyo ne yapmalıyım bilmiyorum adetin neden gelmiyor kafayı yicem yarın hastaneye gitcem fakat idrarda çıkmayıp kanda çıkmış olan hamile arkadaşlarım neden böyle bişi olduğunu anlamak istiyorum şimdiden sağolun :uhm: :1shok:

2. 30 Mart 2010
  3. gozde06

gozde06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimse yokkk muuuuu kızlarrrr hadi lütfen cevap bekliyorum....

4. 30 Mart 2010
  5. elfida33

elfida33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence hemen git doktora çünkü kist olmuş falan olabilir

6. 30 Mart 2010
  7. gozde06

gozde06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bende zaten kist var ama ben her ay adet oluyordum adetimi etkilemiyodu tabiki geçikmeler oluyo ama hiç bu kadar bi geçikme yaşamadım.

8. 30 Mart 2010
  9. defnelma

defnelma artık "geldim anne" Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım bencede geciktirmeden doktora gitmelisin. daha önce böyle gecikmelerin oluyormuydu ki?bence tüm sorularının cevabı doktorda.için rahatlar hem.

10. 31 Mart 2010
  11. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    neden idrarda cikmayan gebelik kanda cikar diye sormussun,nedeni basit-gebelik hormonu idrarda cikana kadar daha uzun sure gecer oysa kanda cikmasi icin dollenmenin ustunden 8-9 gun gecmesi yeterlidir.Adetin hormonal bir dengesizlikten dolayi gecikmis olabilir,bu kadar gecikmeye hamile olsan cikmasi lazimdi idrar testinde bile.Yok gec yumurtlama gec dollenme durumu varsa da kan testiyle kesin sonucu alirsin,orda da negatifse doktora gidip gecikmenin nedenini ogrenmen lazim.Gecmis olsun,Allah gonlune gore versin.

12. 31 Mart 2010
  13. gozde06

gozde06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gittim kızlar bugün doktora evet gebelik yoooookkk... sol yumurtalığımda kist varmış ve buda adetimi engelleiyormş ama doktor korkulacak bişey yok dedi küçük bir kist dedi ve adet olduğun zamanda kaybolcak dedi sonuçların temiz ilaç kullanmana gerek yok dedi canlarım size şunu sormak istiyorum ben daha önce 2 kez ayrı ayrı doktora gitmiştim ve bana polikistik over teşhisi konuşmuştu ve bugün gittim doktor sonuçlarında böyle birşeyin olmadığını söyledi yani polikistikovr hastası değilmişim ya gerçekten anlamıyorum ben bu polkstkover hastalğını araştırdım ve öyle kolay geçen bir hastalık değil bu doktorlar benimle oyunmu oynuyorlar ne yapıyolar neden işlerini düzgünce yapmıyolar ben bu hastalığı öğrendiğimde çok üzülmüştüm kendimi çok yıprattım bunun vebalini nasıl vercekler bilmiyorum haksızsam haksızsın diyebilirsiniz yorumu size bırakıyorum bugün ağladım ve yıprandım kime neye inanacağımı şaşırdımm...:KK43:

14. 31 Mart 2010
  15. defnelma

defnelma artık "geldim anne" Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım o dediğin hastalığı bilmiyorum. ama kendini yıpratmana değmez. Allah isteyince veriyor. iki kanalıda dış gebelikten bağlanmış bir tanıdığımın şimdi nur topu gibi bebeği var.hiç belli olmuyor böyle şeyler. hepimizin bir zamanı var bence.opuyorumnanaktan

16. 31 Mart 2010
  17. gozde06

gozde06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkr ederim canım teselli verdiğin için evet doğru söylüyosun rabbimizden başka inanacağımız sığnacağımız yalvaracağız hiçbir kimsemiz yok rabbim ne zamn verirse vermezse vardır bi bildiği yaradanımızın.... :Saruboceq:

18. 1 Nisan 2010
  19. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    polikistik over teshisi koymalari icin hormon testi ve bir sure duzenli ultrason takibi gerekir bildigim kadariyla.Bir iki defa kist olustu diye polikistik olmazsin yani.Ayirca iflah olmaz,tedaviye yanit vermez bir polikistik hastasi olarak,hamile oldugumu da belirtmek isterim,yani oyle olmus olsa bile sikma canini,bebek olmayacak diye bir sey yok.Bu ay olmamis bi dahakine insallah :KK66: