çok çok acill yardım lütfenn

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve meminimm tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : meminimm
  1. meminimm

meminimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar arkadaşlar,
    herşey üstüste geldi neyapacağımı şaşırdım inanın,

5,5 aylık oğulm var,beni doğru dürüst hiç emmedi zaten sağarak veriyordum sütüm biranda kesildi biraz sağdım ikisinden 5cc ancak çıktı ağlamamak için kendimi zor tutuyorum şimdi.

birde oğlum uyanıkken biberonla ne mama yiyor ne de sütü içiyor, 3,4 saat aç kalsa bile içmiyor tekrar biberona nasıl alıştırcam onuda bilmiyorum,

neolur bana bir akıl verin

2. 2 Temmuz 2010
  3. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Öncelikle sakin olun. Bebek sizdeki huzursuzluğu hissederse emeceği yada yeiyeceği varsa da yemez.
    Madem almıyor biberonla kaşıkla besleyin. Ek gıdaya da geçmenizi öneririm.

4. 2 Temmuz 2010
  5. specialx

specialx Hayat seninle güzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bir anda nasıl kesilir canım ya.ben de sağarak veriyorum azalır sonra biter.stres mi yaptın seni etkileyecek bir şey mi oldu? şimdi kesildi diye düşünme bol bol sıvı iç yediğine içtiğine dikkat et tekrar sağ sık sık uzun süre sağ gelecektir.bazen bende de beklediğiim gibi gelmiyo al işte sütüm kesiliyor diyorum sonra uzunca sağınca kendiliğinden geliyor bazen kanallar tıkanabiliyor.stres yapma.

6. 2 Temmuz 2010
  7. meminimm

meminimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ek gıdaya başladık zaten, sanırım kaşığa alıştığı içinde şimdi biberonu istemiyor, ama geceleri naparım diye düşünüyorum, birde gece uykumuz hiç yok zaten.