cok evlenmek istiyorduk annesi napti etdi ayirdi bizi :(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve melegim55 tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : melegim55
  1. melegim55

melegim55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben erkek arkadasimla yarim sene gördüstük cok iyi anlasiyorduk birbirimizi cok seviyorduk, sayiyorduk, hep evlenme hayalleri kuruyorduk beraber aladimiz güldümüz oluyordu tek amacimiz evlemek ve bir an önce bir ayle kurmakti planliyorduk ayleler gelir 10cu ayda tanisir diye bunu ayleside biliyordu. Ama annesi beni bastan istemiyordu cünkü o tek akraba evliliyi istiyordu oglu ya akraba evlensin ya onlarin köyünden. Ama ilk basta fazla seslenmiyordu bunlar bir gün ben yemeye davet etdiler bende aylem izin vermez diye dedim saygisizlik olmasin ama ben gelemem aylem razi gelmez diye bunlar buna cok alinmis sonra kadin bana karsi tepkiyi tam vermis ama babasi ben istiyordu beni begenmis hanim kizmisin falan demis...ama hic saygimi eksik etmedim gene hep annesi ilac gönderiyordum yada hediyeler deger verdimi gösteriyordum sonucta onun aylesi benim aylemde olcak nasil benim aylem benim icin degerli onunda ayleside benim icin degerli olcakti. Ama kadin iste hep bahane aradi yok ben iyi bir kiz deyilmisim benim geldim memleketden kötü kizlar cikarmis ben dogru bir kiz olsam erkek arkadasimla görüsmezmisin fazla yok cirkinmisim falan... ama sevgilim ilk basta bana cok destek cikiyordu yemin etdi beni asla birakmicakmis Allahim yokarta sahit dedi ama daha sonra kadin kocasi bize sahip cikiyor diye ondan bile ayrilmaya kalkdi sonra adam korktu oda bize karsi tepki verdi sonra ona dediler bi kiz ugruna aylemizi bozuyorsun kardesinin piskolsini bozuyorsun tek bi kiz ugruna sonra yemin etdiler beni istemicekler diye ondan benden ayrildi ayliyarak ayrildik sonra dedi ben seniz yapamam gene baristik abisi ben aylemden isticekti sonra kadin tehtide basladi beni hep ezceni babama bir takim sözleri varmis sonra sevgilimde korktu ve dedi bana aylem benim icin daha önemli anla seni kimse istemiyor dedi ayrilmamis gerekiyor ve beni birdaha yari yolda birakti bende sinirlendim bütün esalari aldim ve ilk kez annesini gördüm ve esalari onlara verdim annesi iceri davet etdi ama girmedim bukadar hakaret ben hak etmedim ama okadar laf duymama ramende onlara sayimla verdim esalari yüzlerine atmadim ve aksam vakitidi rahatsizda etmek istemedim ve azda cekindim, annesi ama demis olguna benim yüzüme firlatdi esalari sizi baristirmak istedim ama o iceri girmek istemedi sonra oda hep benden vaz gecti bunlari yaptim icin benden simdi nefret ediyor. Sevgi saygidan tek nefret ve saygizlik kaldi. bende dedim sen ******** inansin bukadar beni ümitlendirdin neler söyledin hic bir sözün arkasinda durmadin simdi ayriyiz bir aydir ama hergün agliyorum...

2. 28 Ekim 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    nasıl bir kadınmıs bu ya:S bosver canım kurtulmussun boyle bir insan evlendikten sonra neler yapardı allah ona oyle birini nasip ederki gorur gununu..erkek arkadasında bunca seyden sonra sana inanmayıp annesine inanmısya oda pisman olur gun gelir ya gercekten insan buyuk hırs yapar

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ekim 2010
  4. 28 Ekim 2010
  5. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    buraya kadar güzeldi de
    buradana hiç bişey anlamadım inan
    hangi kadının kocası size sahip çıkıyor da kim ayrılmaya kalktı
    kim neyden korktusempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

6. 28 Ekim 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    erkek arkadasının babası iliskilerine destek oluyor diye kadın ayrılmaya kalkmıs..

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ekim 2010
  8. 28 Ekim 2010
  9. Su-Perisi

Su-Perisi Meleğim iyiki varsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    o anne oldukça evlensenizde mutlu olamazdınız...
    Allah yüzüne bakmışta....
    kadın evlenmeden gerçek yüzünü göstermiş ...
    evlenip böyle şeyler yaşasan dahamı iyiydi..
    bunun kaç katını çekerdin kimbilir...
    zararın neresinden dönersen kardır canım..
    bırak ne halleri varsa görsünler...
    o erkek arkadaşında hayır gelmez sana zaten..
    annesinin ağzına bakıyor baksana...
    neyse olan olmuş.onları arkanda bırak ve önüne bak...böylesi daha iyi..saygılar..

10. 28 Ekim 2010
  11. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    hımm şimdi anladım
    konu sahibi arkadaş bitmesi çok ii olmuş kurtulmuşun adam seni yarı yolda bırakmış kaç kere anası için yol ver hiç ağlama bile

12. 28 Ekim 2010
  13. melegim55

melegim55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benim türkcem fazla iyi deyil kizlar ondan eger baze kelimeleri yanlis yaziyorsam affedin :). Ben zoruma giden beni onlara hic kötülüm olmadi hatda iyilim dokunmustur ama bukadar hakaret, yapmadim seye yaptin demek olmadim seye sen busun demek agrima gitdi ve eski görüstüm kisi hep bana annesini sikayet ediyordu yok annem böyle fesat biktim ondan yapamiyorum artik seninle olunca bütün dertlerimi unutuyorum aslinda cok iyi biridi yardim seven biri büyükleri sayan kücükleri seven bana hic kiyamazdi...tamam yarim sene az bi süre ama gene cok görüstümüz telde konustumuz oluyordu cok güvendim bukadar yanlilabilirmiydim kendimi cok sucluyorum keske okadar güvenmesdin diye. Bende diyorum herseyde bir hayir var ama tek agrima giden bunlari ben haketmedim bukadar sözleri bide sonunde eski sevgilim bana sirtini döndü zamaninda tut ne yeminler etdi Allahim sahit bile dedi benim gibi aptal inandi anneme bile söyletdi istemeye gelcez bu ayda annenin haber olsun sanki benim aylem oncak...sonra bana mesaj haziyor seni sevindircek bi haberim var annem hastanede benim ahim tutmus diye...bana böyle birseyi yakistircani inanamadim. Hepsini Allaha havale ediyorum....

Son düzenleme: 28 Ekim 2010
  14. 28 Ekim 2010
  15. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    hakkınızda hayırlısı olsun canım üzülme diyemem ama her şerde vardır bir hayır ilerde yuvanı da yıkabilirdin bu kadın

16. 28 Ekim 2010
  17. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben senin yerinde olsam bu aileden koşarak kaçardım
    sevmek herşeye yetmiyor bazen
    bu iş olsa bile bu kadın senin başına hep bela olur..
    boşver yeniden seversin
    hayat çok kısa hiç üzülmeye değmez..

18. 28 Ekim 2010
  19. melegim55

melegim55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende diyorum hayirlisi olsun. Üzülüyorum hala cok hastalandim ardaslar ona söyledi umrumda deyil dedi ben kapatim o defteri dedi. Bir insanda merhamet olsa neolursa olsun bi arkasina bakar hane cok seviyordu?? ondan sonra hic birdaha aramadim bunu duyduktan sonra dedim Allahindan bulsun...Annem bile üzüldü böyle yaptina annemi bile aglatdi ama cenabi Allah cok büyük herkez yaptini bulur elbet bir gün.