Çok Fazla Sancım Var !!!!!!!!!!!!!!!! Yardım!!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Bonadea tarafından 5 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Bonadea
  1. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar dün transferim yapıldı. Karnımda, gazdan kaynaklanan müthiş bir şişkinlik ve bunun neden olduğu bir sancı var. Resmen kıvranıyorum yatakta. Doktora sorduk. "Progestan'dan kaynaklanıyor. Bu normal" dedi ama ben bu sancıyla 11 günü geçiremem ki. Sizde de bu kadar çok mu oldu sancı? Hafifletecek bir bitkisel öneriniz var mı arkadaşlar

2. 5 Ağustos 2008
  3. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bonadea hayırlı olsun ben de bu tür bir sıkıntı olmadı ama bünyeye göre değişir diye düşünüyorum dr unu aramışsın normal demiş bence 1-2 gün sonra devam ederse tekrar ara dinlen ve bol su iç sıvı gidalar tüket,stres yapma ve 11 gün sonra bize :Saruboceq:inşallah müjdeli haberi ver canım

4. 5 Ağustos 2008
  5. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım yapacak çok bişi yok...ara ara kalk tur at evde...bol su iç...rezene çayı da iyi gelir...11 gün sürmez meraklanma...ayağından da çorabı çıkarma....

6. 5 Ağustos 2008
  7. bonibon

bonibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim güzel anne aday adayim :teselli:

yediklerine dikkat et ... gazli gidalardan uzak dur... bol sivi al.... bitkisellere de cok yaklasma senin durumunda ne olacagi hic belli olmaz....

hadi az kaldi ne agrilara dayandik... bir ik güne kadar biseycik kalmaz... bu cok görülen bir durum... transferden sonra gaz, kabizlik.... sadece yediklerine dikkat et yeter canim benim a.s.

kuzucuklar gelsin sen ozaman görücen a.s

dr a gittigimde ay oy uf cok canim yaniyor diye her zamanki gibi maraz cikardim burda... dr bakti ve ohoooooo sen iyi ki dogum yapmamisin... onu nasil yapicaktin bu kadar aciya mizildaniyorsan dedi... ve ben sustum sengözlerimebaksanab

8. 5 Ağustos 2008
  9. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    banada olmuştu transferin 2,günü..ben hastaneye gitmiştim.o gece hastanede kaldım ama yapılacak çok bişey yoktu.renni şurup verdiler bana.bide ağrı kesici iğne yapmışlardı.ama çok kötü sancılardı.çok geçmiş olsun.a.s.

10. 5 Ağustos 2008
  11. susadim

susadim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim arkadasim insallah hayirli haberlerini aliriz öncelikle bende almanyada tüp bebek yaptirdim doktorum bana günde iki litre su icmemi önermisti birde gazli yiyeceklerden kacin peynir süt nohut fasuyye gibi birde doktorum bana bir cay vermisti günde iki kere demleyip icmem icin iyi geliyormus gaza yada poset cay ismi neydi haaa.. kümmel tee kümel cayi türkcesini bilmiyorum ama sözlüge bakiyim yazarim sana

12. 5 Ağustos 2008
  13. susadim

susadim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim internette baktim ama( kümmel )anlami kimyon yaziyor valla bilmiyom dogrumu almanyadan arkadaslar yardimci olursa sevinirim (kümmel tee)türkcesini yazarsaniz sevinirim ben ceviremedim galiba kimyon cayi varmidir ya

14. 5 Ağustos 2008
  15. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Sen bitkisel şeyler içme canım nolur nolmaz, kendini sıcak tut, kuru kayısı falan ye bağırsaklarını çalıştırır rahatlarsın biraz

16. 5 Ağustos 2008
  17. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar çok sağolun. Dayanılmaz bir sancıydı ama şimdi çok daha iyiyim. Kız kardeşimin tavsiyesi ile biraz kimyonu bala karıştırıp yedim. 1-2 saat içinde kesti sancımı. Sizin de bilginiz olsun.

18. 5 Ağustos 2008
  19. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde aşırı gaz sancım olmuştu dr bana şurup vermişti iyi gelmişti dr bir sor istersen