Çok fena bağlandım :(

Konusu 'Zararlı Alışkanlıklar: Bağımlılık, Tiryakilik' forumundadır ve intikamzamani tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : intikamzamani
  1. intikamzamani

intikamzamani Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    siteye hep zor zamanlarım da giriyorum gereken ilgiyi gösteremiyorum ama her zamanki gibi sorularım olacak;

cok fena süte baglandım dolaptan yeni cıkmış buz gibi sütü mideye devirmek gibisi yok ! normal insan gibi 1 bardakla yetinemiyorum 1 2 3 bazen tüm kutu bitiyor yada şişkinlik yaparsa yanımda gezdiriyorum rahatlayınca içmem için.beni gören hayrete düşüyor.. şu an pc'min üstünde bi bardak ve bi kutu süt var 4. bardağımı devirmemek için zor tutuyorum kendimi .

aslında sütten nefret ediyordum göğüslerimin küçük olmasından yakınana kadar annem bol süt içmemi önerdi her öğünde 1 kere içiyordum(zorla) şimdi ise bir derken 2 3 oluyo zaptedemiyorum ..

bu kadar içmemin bizararı var mı tabikide herşeyin fazlası zarar ama engel olamıyorum ne yapmalıyım sütün verdiği duyguyu hiç bi içeçek vermiyor bana yardım nolur ... tek endişem kapıdan sığmamak orantısız bi vücut ölçüsü yani şuan boyum yaşıtlarıma göre normal ama ilerisi için.... endişeliyim...

2. 22 Haziran 2009
  3. mujdeci

mujdeci Sevgi Neydi? Sevgi EMEKTİ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım kilo için endişelenme bence aman aman bi kilo yapmaz süt hani faydalı bi içecek ama fazlası anemi yapıyor yani kansızlık bu da iyi değil aşırı tüketimi sana kemiklerine vucuduna falan zarar verebilir fizyolojik olarak yani. ben gıda okudum ordan biliorum yoksa bilmediğim konuda yorum yapmam pek :))

4. 22 Haziran 2009
  5. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne güzel bende sütü hiç içemiyorum, en azından faydalı vucut için, ilerde kemiklerim yamulcak keşke bende içebilsem:1no2:

6. 22 Haziran 2009
  7. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    2 bardak yeter canım abartmazsan sorun olmaz. ben bir ara günde 3 litre süt içiyordum inanabiliyormusun sonuçta kilo aldım tabi ama ben sigarayı bırakınca süte sarmıştım. sonra bir ara cay şimdi suya döndüm :))

8. 22 Haziran 2009
  9. intikamzamani

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sabah ve gece mi içmeliyim yani 2 bardak olarak

10. 22 Haziran 2009
  11. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    sütün fazlası brusella hastalığına neden olabilir canım, bende emzirirken senin gibi çok süt içiodum beni de bi arkadaş uyarmıştı, bence dozunda bırak

12. 22 Haziran 2009
  13. glsh85

glsh85 Guest

ılerde yaraını görursun :)

14. 22 Haziran 2009
  15. intikamzamani

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    müjdeci : kiloyu dert etmiyorum hatta yüzüm biraz tombiklese fena olmaz :) boydan bayağı uzadım ama ne yüzüm tombikledi ne de göğsüm büyüdü aslında göğsüm için içmeye başlamıştım şimdi zevke dönüştü

16. 22 Haziran 2009
  17. intikamzamani

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla gülsah yarar mı zarar mı kestiremedim doğrusu istediğim gibi bi vücuda sahip olabileceksem içerim zaten severek içiyorum :) ama stop zmnı gelmiş :)

ibolya: brusella hastalığını araştırdım ben paket süt içiyorum herhangi mikrop taşıyabileceğini sanmıyorum

Son düzenleme: 22 Haziran 2009
  18. 22 Haziran 2009
  19. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    yavrucum herşeyin fazlası zarar sütün fazlasıda kansızlık yapar diye okumuştum bi yerden sen sabah kalkınca kahvaltıda bide gece yatarken içersen kararında olur cnm