cok fenayım gebeliğin bütün zorluklarını yaşıyorum sizinki nasıl yardım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve fsahin tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : fsahin
  1. fsahin

fsahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm
    kızlar 9.3 hafatalık gebeyim ve okadar cok sorun yaşıyorumki gebeliğin bütün sıkıntılarını cekiyorum .

baş agrısı ,kasık agrısı, bel agrısı,berbat mide bulantıları ,iştahsızlık,yorgunluk ve halsizlik,sıkıntı,ateş basması,fenalaşma hissi

kafamçokkarıştı

Yaaa benim gibi olan varmı? Neler yapıyosunuz?kafamçokkarıştı:1no2:

2. 25 Temmuz 2009
  3. arsivist

arsivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah yardımcın olsun demekten başka birşey gelmiyor elimden, okuyup geçmek istemedim:teselli:

4. 25 Temmuz 2009
  5. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben hamıle deılım ama etraftan duydugum kadar herkesın farklı oluyomus gebelıkleı sen agır gecrıyormusun inş fazla uzun surmezde hamişligin keyfını cıkarırsına.s.

6. 25 Temmuz 2009
  7. merve_041

merve_041 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde 16 hafta ve çok kötüyüm saydığın tüm şikayetler var bende de inşallah atlatırız

8. 25 Temmuz 2009
  9. YASMXIXNBERK

YASMXIXNBERK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım, bu anlattıklarını bende yaşıyorum artı kasığımın hemen altından varis çıktı 2 saat ayakta kaldımı ceviz gibi şişiyor ve daha 14 haftalık hamileyim 40 hafta oluncaya kadar bakalım nasıl şişecek......(rahim toplardamara baskı yapıyormuş ve varis çıkıp şişiyormuş)....ARTI 3 ay boyunca kanamam hiç durmadı bebeğin eşi yani plasentası aşağıdaymış.ama ben her seferine acaba düşükmü yapıyorum diye kahroldum..... ARTI hamilelikle birlikte allerjik rinit başladı deliler gibi hapşırıyorum ve burnum akıyo......YANİİİİİİ BENCE ŞÜKRETMELİSİN...ben bile şükrediyorum çünkü isteseler bile hamile kalamayan okadar çok insan var kiiii ve tarama testim iyi çıktı ne yapalım şükretcez... mide bulantıların 3 aya gelince kesilir benimki kesildi ve iştahım açıldı.inşallah senin bulantın da kesilir... sana yazıyorum moral bulasın diye beterin beterin var diye hoşçakal sağlıcakla kal

10. 25 Temmuz 2009
  11. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm benim ben doğum yaptım ama gebelikde sadece bu sıkıntılar olmuyor
    bunlar sana gelen sıkıntılar ya bide bebeğine gelen bişey olsa ben ikizlerime hamişken
    een başta senin dediklerini yaşıyordum ne yemek ne dünya gözü hiçbişey yapmıyordum ufacık bişey yesem kusup yatıyordum kafam kalkmıyordu tansiyon düşüklüğü ...yemek yiyememe vs.4 ayımda gelen kanama işte o varya bütün herşeyi dahada zor yaptı sonrasında hiç kalkamasan yatamak ve heran kaybetme duygusu tam toplanıyorsun erken sancılanma arkasından uzun hastaneye yatış .....neyse bütün zorlukların arkası güzel olsun benim çok güzel oldu ölümden döndüm ama kuzularım herşeye değermiş

12. 6 Ağustos 2009
  13. heyecn

heyecn Guest

slm bende 31+0 haftalık hamileyim.benimde ilk haftalar berbattı bulantı ağrılar çok şükür geçti o günler geride kaldı,sende sabret cnm güzel şeyler düşün,bunlarıda atlatıcak hamılelığın güzel yanlarını görmeye çalış olurmu

14. 6 Ağustos 2009
  15. Luna

Luna Şükürler olsun RABBIM!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok gecmis olsun biraz dinlenmeye bak..bence uzanabildigin kadar uzan tatlim, senin yerinde olmak isteyecek o kadar cok insan var ki tatlim bence sukretmelisin.. bak iste annelik buradan baslıyor guzelim tekrar gecmis olsunzemuszemuszemuszemus

canım sana da gecmis olsun aynen dediklerine katılıyorum bence sukretmelisiniz kızlar, dinlenebildiginiz kadar dinlenin, birazcık dişinizi sıkın, yerinizde olmak isteyen o kadar cok kisi var ki hepimiz icin dua edin...:Saruboceq:

bu arada benim kuzenim 6 ay boyunca kustu yani beterin beteri var guzellerim.. Allah yardımcınız olsun annişler zemuszemuskaydirigubbakcemile5

16. 6 Ağustos 2009
  17. smmm06

smmm06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    benimde 19.haftam bitti aynı dediğin şikayetleri yaşıyorum bulantı kısmen geçse hala devam iştahsızlık devam ediyo 5 aylık oldum sadece 1.5 kilo aldım sanırım biz hamileliği ağır geçirenlerdeniz ama yine bunada şükür beterin beteri var

18. 6 Ağustos 2009
  19. EU3

EU3 Guest

Allah yardımcınn olsunn .ınşallahh en kısa zamanda rahat geçirrirsin hamileliğini sana tavsiyem devamlı dua ett