çok fenayım yardım lütfeeeeeeeeeeeeen

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve frtglsnfrt tarafından 3 Eylül 2010 başlatılmıştır.

3 Eylül 2010
    Konu Sahibi : frtglsnfrt
  1. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar bugun saçımı boyattım ve sonuç hüsran.saç rengimi önce açtı orialle tabi çektiğim acı cabası.daha sonra boyadı her neyse ben çikolata kahve istersen karamel gibi tuhaf bi renk oldu.hiç yakışmadı bana çok açık durdu rengi artı bide siyah olan kaşlarımıda boyadı o renge :KK43: napcam ben yaaaaa yrn tekrar gitcem boyatmaya :KK43:dışarı çıkamam ben bu saçlarla.sizce istediğim rengi tuturabilirlermi??????iki gün üst üste boyanacak ya saçlarım o yüzden :KK43:

2. 3 Eylül 2010
  3. fkseyk

fkseyk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cnm bekleyebiliyorsan 1-2 gün beklemeye çalış. Üzülme yeter ki olan renginden daha açık bi renk isteme.. Koyu yapmak daha kolay.. Kaşlarını da tekrar eski rengine boyatırsın, olur biter. :) Ama istersen başka kuaföre git. Bir de saçlarını açtırdığın için mecburen 2 katı bakım yapacaksın, geçmiş olsun.. :-)

4. 3 Eylül 2010
  5. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm tşk ederm verdiğin bilgiler için.şuan o kadar fenayım ki bırak 1-2 gün kalmayı açık kuaför bulsam hemen giderm.hiç memnun kalmadım.saçlarımı boyadı yıkadaıktan sonra geçtim aynanın karşısına aman tanrım bu benmiyim dedim:KK43:ağlayacaktım neredeyse.pınar altuğun saç renginden istiyorum ben çikolaya kahve sanırım oda.bilgin varmı cnm ne olduğu konusunda

6. 3 Eylül 2010
  7. osge01

osge01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benımde saçlarım ilk açıldığında senın verdiğin tepkıyı verdım hatta ertesı günde işe gittim sankı herkes bana bakıyo gibi geldı ama sonra alıştım çok sevdım o rengı.... bırazcık bekle bakalım yıkandıkça nasıl olcak... beğenemzsen ıkı dakkada boya alıp boyarsın üzüldüğün şeye bakk.... hemen koyu boya alma saçların yıpranmasın yavaş yavaş koyulaştır

8. 3 Eylül 2010
  9. tarcinta

tarcinta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cok gecmiş olsun koyu bi kahveye boyatın zemin acık olunca akıyor zaten

10. 3 Eylül 2010
  11. fkseyk

fkseyk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cnm Pınar Altuğ'un saçları sarı değil miydi? Hatırlayamadım ki şimdi:S Link falan versen, biliyorsam yardımcı olmaya çalışırım.

12. 3 Eylül 2010
  13. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynen aynen bugun eve gelirken arka sokakları kullandım.sanki herkes bana bakıyordu yrnı bile bekleyemiyorum biran önce kurtulmalıyım bu renkten :)

14. 3 Eylül 2010
  15. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
  16. 3 Eylül 2010
  17. fkseyk

fkseyk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet cnm, bu çikolata kahve. Bana sorarsan evde boyama sakın.. Çünkü bizim aldığımız boyalar farklı ve çok koyu çıkabiliyor. Kuaför rahatlıkla saçını bu renge boyar cnm hiç üzme kendini. :-)

18. 3 Eylül 2010
  19. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canıııım tşk ederm bu renge ulaşabilrmiyim sence.çikolata kahve desem anlarlar heralde :dance: