Çok fesatım .!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

26 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

selam kızlar içimde acayip bir fesatlık duygusu var arada geliyor ve engel olamıyorum,
    normalde herkesin başına gelen şeyler için memnun olurum ama ben memnun dahi olsam ne yaparsam yapayım başıma kötü şeyler geldiğinden dolayı artık ben de insanlara fesatlıkla yaklaşıyorum sanırım ne düşünürsem düşüneyim içimde bi şeytan dolaşıyor
    :1no2:
    mesela: birisi nişanlanmış, ben de yıllardır evde kalmışların başını çeken bir bayan olduğumdan dolayı ve her erkek benden şiddetle kaçtığı için ((beni tanıyınca)) sonrasında yine yanlız kalıyorum ve bu yüzden en sevdiğim hep mutlu olmasını istediğim kız arkadaşlarım bile nişanlansa önce çok mutlu oluyorum kendi başıma gelmiş gibi seviniyorum sonra içimi başlıyor kemirmeye, ve gözümden bile okunacak halde kıskanıyorum. düşünüyorum o kız ne iyi bir kız hep iyi şeyler gelsin isterdim başına, beni de çok sever hep birbirimize iyi davranırız nişanlanması esnasında da hep olumlu telkin etmişimdir ama gel gör ki kız nişanlanıo bende fesatlık başlıyor, yani normal olduğunu sanmıyorum
    kötükedihüso
    biraz fesatım sanırım ama nasıl yenebilirim memnun da değilim bundan.
    sizlerin için de de bastırılmış duygular var mı mesela siz de bastırmaya çalışıyor musunuz bunları ben yapamıyorum kolay olmuyor.
    :çok üzgünüm:

2. 26 Mart 2009
  3. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    farkında olmanız güzel.
    en kısa zamanda bir psikoloğa gitmelisiniz. en büyük zararı kendinize veriyorsunuz çünkü...

4. 26 Mart 2009
  5. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence bu fesatlık değilde,senin yaşamak istediklerini başkaları yaşadğı için üzülüyorsun
    neden ben evlenemiyorum gibi,ben böyle anladımfisfisfis
    ama canım herkesin kısmeti farklı,elbet birgün seninde kısmetin açılır
    başkalarının mutluluğuna üzülme derimyerimseniben

6. 26 Mart 2009
  7. özeleştirinizi yapabiliyor olmanız bile nefis bişey ! fesatlık hasetlikten kırılan insanlar var da kendilerini melake sanıyorlar... ben şahsen taktir ettim sizi.. a.s.

8. 26 Mart 2009
  9. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Evet farkındalığınız bile size olumluluk veriyor.Fakat siz fesatlığı seviyorsunuz gibi geldi bana.....................................

10. 26 Mart 2009
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    kendinin ne olduğunu bilmek hemde olumsuz yanını bu kadar dürüstçe söyleyebilmekte bir erdemdir...
    umarım bundan sonra o kötü olaylarla karrşılaşmazsınız ,sizde sizi seven birini bulup,nişanlanırsınız da bu fesatlık denilen o kötü huyu artık yaşamazsınız...

12. 26 Mart 2009
  13. VadidekiZambak

VadidekiZambak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arada bir bende böyle duygular yaşıyorum adı fesatlık mı herneyse ama çoğu zaman elimde olmadan yapıyorum işte yapı meselesi sanırım...:1no2:

14. 26 Mart 2009
  15. EU1

EU1 Guest

teşekkür ederim canım beni anlıyorsun, ama yıne de onu onları kıskanmamalıyım gıbı gelıyor tamam ben ulasamıyorum ama herkesın kaderı demelıyım dıyemıyorum engelleyemıyorum kendımı, o yuzden de kendımı daha kötu hıssedıyorum sankı dogustan fesatım.,
    ıns benım de kısmetım bır gun acılır. teşekkurler yazınıza
    a.s.

16. 26 Mart 2009
  17. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    fesat ve kıskaçsınız kendınız yapamıyorsunuz baskaları yapınca önce sevınıyor sonra onları kıskanıyorsunuz
    kesınlıkle bır psıkologa gıtmelısınız hemde hemen malesef benımde böyle bır tanıdıgım var suan kımse kapısını bıle acmıyo nefret edıyoruz ondan
    cunku bu hastalık ılerledıkce artık baskalarının mutluluguna engel olmaya baslıyorsunuz

18. 26 Mart 2009
  19. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    fesat olsan bunun bu kadar bilincinde olmazdınki
    bence bu kadar kendini karalama hepimizde vardır bundan biraz
    seninki biraz fazlası mesela hiç aşık olmadıysak aşık olanlara gıptayla bakarız
    yada bizden iyi şartlarda yaşayanlara yada bizim çocuklarımızdan daha iyi okuyanlara
    ya imreniriz yada burun kıvırırız sen belki bir çoğumuzdan daha dürüstsün
    hiç olmazsa bunu kabul ediyorsun dolayısıylada bununla başedebilirsin