çok güleceğiniz temel fıkraları :))

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve SUDENAZ222 tarafından 20 Ocak 2008 başlatılmıştır.

  20 Ocak 2008
  Konu Sahibi : SUDENAZ222
 1. SUDENAZ222

  SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

  Katılım:
  27 Aralık 2007
  Mesajlar:
  6.548
  Beğenildi:
  17
  Ödül Puanları:
  146
  VESİKALIK

  Dursun iş için müracatta bulunmuş. İşe alınması ıçın bazı evraklarla birlikte 8 adet de vesikalık fotoğraf istemişler. Ancak Dursun vesikalık fotoğrafın ne olduğunu bilmiyormuş. Hemen akıl hocası Temel’ ın yanına koşmuş. Durumu anlatmış.
  Temel: “bildıgım kadarıyla vesikalık fotoğraf belden yukarı çekılen fotograftır. Sen şuraya çukur kaz içıne gir. Ben de fotoğraf makinası getireyim. Fotoğrafını çeker veririz” demiş. Dursun başlamış çukur kazmaya, Temel fotoğraf makinası getirmeye gitmiş. Temel bir de gelmiş ne görsün. Dursun 8 tane çukur kazmış.
  Temel: “ula Dursun nıye 8 çukur kazdın” demiş. Dursun: “8 vesıkalık lazım ya” Temel: “ula salak ben zaten 8 tane fotoğraf makinası getirmiştim” demiş.


  ................................................................


  TEMEL SINAVDA

  Temel üniversite sınavına girmiş.Her soruda yazı
  -tura atarak cevapları vermiş. İki saat sonra öğrencilerin çoğu sınav kağıdını verip salonu terk etmiş,Temel hala yazı tura atıyor. Öğretmen gelmiş başına dikilmiş: Temel hepsini yazı tura atıyorsun, hala bitiremedin mi? Temel: Hocam bir saat önce bitirdim. Simdi da cevaplarımı kontrol edeyrum!


  .................................................................


  TEMEL KOVBOY

  Temel bara gitmiş. Geçmiş bir kenara oturmuş, biraz sonra bara bir adam girmiş ve sıska uzun boylu bir adamın kafasının üstüne şişe koymuş, çekmiş silahı ateş etmiş şişe paramparça ateş eden adam elini kaldırmış ” I’am Pekosbill ” demiş ve çekmiş gitmiş. Daha sonra bara bir başka adam girmiş ve yine o sıska adamın kafasının üstüne konserve kutusu koymuş çekmiş silahı ateş etmiş kutu paramparça ateş eden adam elini kaldırmış.” I’am Redkit ” demiş ve çekmiş gitmiş. Temel bunları seyrettikten sonra dayanamamış eline bir elma almış ve o sıska adamın kafasının üstüne elmayı yerleştirmiş çekmiş silahı ateş etmiş ve o ne adamı tam anlının ortasından vurmuş. Temel’de elini kaldırmış ve “I’am sorry” demiş.  .........................................................


  PİYANİST TEMEL

  Temel Laz olduğu için kendinden nefret ediyormuş. Amerikaya gitmiş ve birçok ameliyattan sonra burnunu düzelttirmiş, iyi şekilde İngilizce öğrenmiş ve meşhur bir piyanist olmuş. Birgün büyük bir topluluğa konser verdikten sonra seyircileri selamlarken ön taraftan bir ses duymuş:
  -Helal sana hemşerum, çok iyi çalayusun da! Temel:
  - Benim Laz olduğumu nereden anladın yahu. Halbuki Lazlara benzememek için bir sürü ameliyat oldum.
  - Nasıl anlamayayum, demiş adam. Bütün piyanistler otururken sandalyeyi kendilerine çeker, sen ise sandalyeye oturup piyanoyu kendine çekeyusun da!!!!!!​  :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: