cok gunahkarim cok bende ve esimde ve bu gunahlardan kurtulamiyoruz!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve evlivecesur tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Eylül 2010
    Konu Sahibi : evlivecesur
  1. evlivecesur

evlivecesur Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ramazanda bu ramazan programlarina baktim bol bol ve simdi bu ramazandan cikarken dusunmeye basladik nelermi aldik bu ramazanda ikimizde cok gunahkarmisiz neyapsak etsek gunahmis hersey yani söyle hayatimizdan örnekler vereyim kisaca cok sukur ikimizde baska insanlarla zina yapmadik kul hakki yemeyiz kumar ile hic isimiz olmaz alkolude sevmeyiz ama gel gelelimki goz zinasi yaptik cok gunahmis ve kapali biri degilim e tatile gittik mini dekolte giydim eglendim diskoya gittim hepsi gunah sonucta bikini giydim sere serpe guneslendim vucudumun 100 de 95 ciplakti yani bir karis mini derin dekolteler giydim oralarda e bunu hekes bilirki aslinda millet bakar oyle yada boyle esimiz icinde giysek kendimizi daha guzel buldumuzu soylemek icinde giysek millet bakiyor buda ayri bir gunahmis hep banami denk geldi bilmem bu ramazan´hangi kanali actiysam bunlardan bahsedildi zaten namaz kilmiyoruz bu bambaska buyuk gunah bir tek oruc tutuyoruz onuda rabbim kabul ederse isin kotu tarafi bunlardan vazda gecemiyoruz esimle simdiden onumuzdeki yilin tatil planini yapiyoruz ben simdiden yeni bikiniler bakiyorum yani hem korku var icimde hem öyle seyleri giyme yapma arzusu sizede bunlar oluyormu bana SIK OLUYOR DURUSTCE KENDIMI ANLATTIM KONUYU NEREYE ACICAMIDA BILEMEDIM sadece bunlari dusunen sadece benmiyim yoksa sizde boyle kendinizi muhasebe edermisiniz merak ettim sizede olurmu boyle seyler arkadaslar

2. 8 Eylül 2010
  3. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tartışma çıksın diye açılmış konu.bu konuyu vicdanınla başbaşa hallet burda değil

4. 8 Eylül 2010
  5. evlivecesur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen kimsinde boyle diraktif verebiliyorsun burasi fotumlar isteyen istedigi yere acar niye tartisma ciksin diye acayim ben kendi muhasebemi anlattim burda ortaya laf atmadim iyi oku konuyu yada hic ilgilenme cik konudan ama siz bana direktif veremezsiniz

6. 8 Eylül 2010
  7. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    arkadaşım, bu tip şeyler Allahla kul arasındadır, bu bir, ikincisi ben inanırım ki içindeki niyet çok önemli, sen dekolte ya da mini giydim diyorsun bunları giydin diye yada alkol aldın plajda mayo giydin diye müslümanlıktan çıkmıyorsun, insanın dini içindedir.sözde ne muhafazakar insanlar var görünüşte ama içlerini ancak Allah bilir. bu dediklerini ben de yaptım ama çoğu dışı başka içi başka insanlardan daha Müslüman olduğuma inanıyorum.

8. 8 Eylül 2010
  9. SutluKahve

SutluKahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.174
    Ödül Puanları:
    188
    Action.......

Hadi hanımlar.guclubacismile.

10. 8 Eylül 2010
  11. evlivecesur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dogru soyluyorsun arkadasim iste benimde icimden bunlar geciyor ve bazi hocalar o kadar sert konusuyorki icimde urperme oluoyr yatamiyorum bazi geceler dusunmekten sizede oluyormu bunlar

12. 8 Eylül 2010
  13. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    çok çok rahatsız olduysanız tövbe edip içinizin daha rahat edeceği bir yaşam stili oluşturun.: delphin:

14. 8 Eylül 2010
  15. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.389
    Ödül Puanları:
    238
    Her türlü dini konu açmak yasak sürekli kavga çıkıyor ve bilerek çıkartılıyor diye

16. 8 Eylül 2010
  17. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    cnm, istersen bi psikologla görüş bu sende ciddi rahatsızlık yaşatıyorsa.çünkü bu şekil dini takıntılar da psikolojik bazı sıkıntıların habercisi olabiliyor.

18. 8 Eylül 2010
  19. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    zaten kapanir konu birazdan
    pisman olacagin seyleri yapma derim
    bende bikac gün önce geldim tatilden turkbayragi
    hicte pisman degilimzemuszemus