çok güvendiği arkadaşının ondan nefret ettiğini öğrenip ne yapacağını bilemeyen

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kahame tarafından 11 Kasım 2010 başlatılmıştır.

11 Kasım 2010
    Konu Sahibi : kahame
  1. kahame

kahame Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    (Çok güvendiğim ve onun hakkında kim kötü bir şey söylerse haksızda olsa onu savunduğum bir arkadaşım varmş.) ben de bugün öğrendim. aslında son günlerde bir şeyler sezmiştim, ama sıkıntıları olabileceğini düşündüm, benimle daha önce görüştüğüm insanları seviyesizlikle suçlar onlarla nasıl görüşüyorsun anlamıyorum derdi aaa bi baktım ki ben o kişilerle mesafelenince kendisi dost olmuş neredeyse bütün herkez hakkında birşeyler söyledi bende insanlar ni ye sadece bunula uğraşıyor diye düşünürdüm bu gün bir duydumki bir arkadaşın yanında bana neler söylemiş neler özetle benden de ne kadar nefret ettiğini anlatmış ama bana davranışı öğle değildi en kötüsü eşlerimiz iyi arkadaş ne yapmalıyım siz söyleyin biraz teselliye ihtiyacım var :KK5:

2. 11 Kasım 2010
  3. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Eşinize söyleyin olanı biteni, istiyorsa onlar tek olarak görüşsünler ama siz görüşmeyin bence.
    İkiyüzlülüğünü size de saçmasın, kendi kalleş dünyasında yaşayıp gitsin dostsuz sevgisiz...

4. 11 Kasım 2010
  5. missplayful

missplayful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    249
    Ödül Puanları:
    163
    Bunlardan benimde hayatima 2-3 tane girdi hayatim ... Bunlar arsizdir yuzsuzdur o kadar dusuk insanlardir ki seni 100% cani gonulden sevmese bile cikarini goz ardi edemez dibinden ayrilmaz, Baskasi hakkinda atar tutar bir bakmissin 2 gun sonra beraber geziyordur. Sebep cikar tabiki... o kadar dusuk insanlardir ki kendi ayaklari uzerlerinde duramazlar hep belki aman ihtiyacim olur ona diyerek senin yuzune guler arkandan sover boyleleri. Benimde boyle arkadaslarim vardi en ufak bir tartisma cikinca sonra onlara guvenip anlattigim bazi seyleri veya basima gelen kotu seyleri yuzume vurdular.O gune kadar hic sorun yapmadiklari durumlari beni suclamak icin ortaya attilar. Madem ben o kadar kotu bi insandim hareketlerimi onaylamiyordun yanimda gezmeseydin aramasaydin cagirmasaydin degil mi ama??? Bunlar boyle iste hem sindiremezler hemde karaktersizliklerinden dolayi genede iyi bir arkadasinmis gibi yaninda takilirlar. Cer cop iste at gitsin kurtulmussun.

6. 11 Kasım 2010
  7. bewi

bewi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bırakın kendi pisliğinde boğulsun:KK22:
    nefret dolu insanlara böyle yaklaşmak lazım bennnce...
    kompleksli, çıkarcı, dedikoducunun biri olduğu belli zaten yazdıklarınız doğruysa...
    böyle bi insanı kimse kaybetmez..
    eşleriniz iyi arkadaş olsun ama bence sizin ondan uzak durmanız en hayırlısı...
    böyle insanları aile efradına sokmamak lazım bennnce...

8. 11 Kasım 2010
  9. DerindirSiyahlar

DerindirSiyahlar Almina ve Çınar ilkokula başladı! :) Pro Üye

Beğenildi:
    540
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlığınızı ve görüşmeyi kesin ..en hayırlısı...

10. 11 Kasım 2010
  11. laylay

laylay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Düsmanin kendini belli edeni makbüldür derler gercek yüzünü gördügünüz iyi olmus bundan sonra slm bile vermeyin esinizede durumu anlatin:KK6:

12. 11 Kasım 2010
  13. persembe

persembe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    boyle tiplerden kurtulmakda zordur alle eder kallem eder yine gorusur sizle bi sekilde bende de var bi tane siliyorum siliyorum yeniden yaziliyo hayatima:KK57:
    allah yardimcin ola

14. 11 Kasım 2010
  15. kahame

kahame Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

16. 12 Kasım 2010
  17. ykyy

ykyy veee inşALLAH...(: Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    boşuna dememişler düşmanını uzakta arama diye.. Allah şerrinden muhafaza etsin arkadaşım..