çok Güzel Aşk Sözleri

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Haziran 2007 başlatılmıştır.

  26 Haziran 2007
  Konu Sahibi : EU1
 1. EU1

  EU1 Guest

  ♥Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

  ♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

  ♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

  ♥ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

  ♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

  ♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

  ♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

  ♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

  ♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

  ♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

  ♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

  ♥ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

  ♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

  ♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.


  ♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.  ♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.  ♥ KISSADAN HİSSE Yalan olmuş artık bütün gerçekler Riyakar insanlar sarmış dünyayı! Menfeat uğruna secde edersen Kabul etmez adın insan olmayı!  ♥ GULUSUNE BIN KURSUN SIKSADA OLUM UNUTMA UMUDA KURSUN ISLEMEZ GULUM  ♥ Gönül bahti güzel dalinda bir çiçekse sana sevda demetinden bir gül vereyim eger istedigin sadece BENSE tüm beni önüne sereyim  ♥ HEP UMUT VAR O KÜÇÜK YÜREGINDE...KARANLIKTA BILE AYDINLIK HISSEDER.OLMAYACAK SEVDAYA OLUR DER...BEN DE ÇOCUGUM VE CEZALIYIM...CEZAM SEVILMEMEK.TEK SUÇUM ISE SENI SEVMEK...  ♥ Seni gökyüzündeki yildizlara benzetiyorum onlar kadar çekici,etkileyici ve güzelsin ama aranizda tek bir fark var onlar milyonlarca sen **BIRTANESIN ASKIM**  ♥ SENI SEVIYORUM SENI BENIM KADAR SEVENDEN NEFRET EDIYORUM DEMIS SAIRIN BIRI OYSA BEN DIYORUMKI SENI BENIM KADAR SEVENI ZATEN DÜSÜNEMIYORUM.  ♥ Düngece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi haber saldim rüzgarlara fisildasinlar seni ne çok sevdigimi ve özledigimi  ♥ BIRI VAR OLMALI GELDIGINDE BIR GÜNES GIBI YAKMALI GITTIGINDE ÇÖL RÜZGARI GIBI KAVURMALIYA EROSUN OKU GIBI ACITMALI YADA ISRAFILIN SURU GIBI YIKMALI BIRI VAR DEDIM YA VARDIR OLMALI

  ♥ GÖZLERIM GÖZLERINDE ASKI GÖRMÜYOR.BURALARDA KALBIME SÖZ GECMIYOR,BEN KALBIMI ZORLADIM SEVSIN DIYE BIRAZCIKTA SEN ZORLA BENI SEVSIN DIYE.  ♥ DÜNYADA TEK KALDIM,DÜNYAM OLURMUSUN DENIZ KADARSEVDIM,DALGAM OLURMUSUN ATES GIBI YANDIM YANGINIM OLURMUSUN ILK ASKIMSIN SEN SON ASKIM OLURMUSUN...  ♥ SEVMEK YASAMIN TEMELIDIR,AMA SEVDIGINE SENISEVIYORUM DEMEKTIR.AGLAMAK DEGIL SEVMEK IÇIN YARATILIR INSANLAR AMA SEVDIGINI SÖYLEYENE KADAR!  ♥ Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutlulugu, yani,sen bazen ve her zaman sevginin tek nedeni  ♥ Geceye inat gün hala agarmakta, Ölüme inat insanlar yasamakta,Bense Sana inat seni sevmekteyim. Inat bu ya ölene kadar sevecegim.  ♥ Yasamak özlemsiz, Özlem sevgisiz, Sevgi de sensiz olmaz. Unutma sevmek daima Beraber olmak degil, Sensizken bile seninle olabilmektir....  ♥ HAYATTA TEK ULASILMAZA ULASTIM SANA GELDIM.TUM HAYALLER YALAN DEDILER,YALANCI OLDULAR TEK HAYALIM OLAN SEN ~BENIMSIN~  ♥ SEN ÖZLENENIN ÖZLEMINDEN HABERSIZ ÖZLENENSIN.SEN ÖZLENENLER ARSINDA EN GÜZELI VE EN ÖZELISIN  ♥ Yinede bil ey yar.Bilki...Ben yüregimi kanatan bu aciya inat hiç dokunmadan tenine,saatlerce kalabilirim seninle....  ♥ """"ben alacakaranligi sevmem ya gündüz olmali yada gece kursun ya derinden vurmali yada namluda kalmali seven ya tam sevmeli yada hic sevmemeli"""  ♥ Sen , benim anilarla bitip giden, Rüyama hiç bir zaman ses vermeyen dogamsin. Utanirim , söyleyemem yasadigim yalnizligi , Kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri