çok halsizim canım hiçbişey yapmak istemiyor

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve vertigo tarafından 23 Ekim 2010 başlatılmıştır.

23 Ekim 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar arkadaşlar başlığımı yanlış anlamayın asla şikayet etmek istemiyorum çok zor elde ettiğim için şikayet etmeye hakkım yok ama çok halsizim ben ya canım hiçbişey yapmak hiçbir yere gitmek istemiyor evde bunalıyorum eşim arkadaşlarına git biraz diyor ama gözüm kesmiyor bir de midem çok yanmaya bşladı ekşiyor ve bazen içim geçiyor bayılacak gibi oluyorum bir de renksiz akıntılarım olmaya başladı sizler de de varmı bunlar ?

2. 23 Ekim 2010
  3. murun84

murun84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    aynı dertten bende muzdaribim arkadaşım :) mide bulantılarım tiksintilerim halsizliklerim kısacası hamileliğin bende oluşturduğu tüm etkilerden sonra inan ki markete mutfak alışverişine bile çıkmadım zaten yemek yapmayı unuttum bile diyebilirim :)) eşim hergün çıkıp kayınvalidemde yiyor bende genellikle midem başka bişey almadığı için patatesle besleniyorum sulu yemek falan görsem dünyam dönüyor hafiflemiş olsada geçmek bilmedi bir türlü :KK43: bi kontrollerime gidiyorum desem yeridir dışarı çıkmak adına bugün itibariyle 14 hafta oldu nerdeyse hamilelik bitti ama benim sıkıntılarım bitmedi bende bittim dememek için elimden gelen herşeyi yapıyorum mutlu olmaya çalışıyorum :KK66: eşimden bile tiksindiğim halde :KK43:((

4. 1 Kasım 2010
  5. eklektik

eklektik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 11.haftadayım aynen bende bütün anlattıklarınızı yaşıyorum.Hiç birşey yapmak istemiyorum Mide ekşimesi,mide yanması,bulanması ne istersen mevcut.Annem geldi yemekleri o yapıyor.

6. 2 Kasım 2010
  7. 10ur

10ur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    slm kızlar ilk zamanlar bende de vardı o dertler ama artık geçti diyebilirim. birde çalıştığım için çok zorlanıyorum hala arada bir oluyor. akşamları genelde saat 10 a geldiği zaman gözlerim kapanıyor :) 16 haftalık hamileyim ama benim kız hala akıllanmadı desem yeridir :))