Çok huzursuz edici

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve sbilge tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sbilge
  1. sbilge

sbilge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar uzun zamandır nefes darlığı çekiyorum..daha çok oturduğumda hissediyorum,birşeylerle uğraşırken unutuyorum sanki...bir sene önce safra kesesi ameliyatı oldum...acaba mideyle ilgili olabilirmi ya da psikolojikmi...daha önce böyle bir rahatsızlık hisseden varmı? :KK43:((( çok huzursuz ediyor :KK43:(((

kendimimi dinliyorum acaba...:KK43:(((

2. 15 Eylül 2010
  3. starstruk

starstruk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bendede olmuştu aynısı oturunca nefsim daralıyodu aklıma gelince daha çok oluyodu hatta..başka bişeyle uğraştıımda geçiyodu sanki..ama uzun süredir öyle bi problemim yok garip..kendi kendine geçti sanki :S

4. 16 Eylül 2010
  5. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de bişeye kızınca,üzülünce hissediyorum o baskıyı. Doktora gitmeyi düşünüyorum. Ama cesaret de edemiyorum açıkcası. Ya kötü bir şey çıkarsa diye. Çünkü astımdan da şüpheleniyorum

6. 16 Eylül 2010
  7. sbilge

sbilge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

evet canım aynen dediğin gibi...oturunca daha çok hissediyorum..insanı çok huzursuz ediyor yaaaa....bence psikolojik..kafamıza takınca oluyor...inşallah en kısa zamanda geçer benimde...bi kez daha böyle olmuştu..kendi kendine geçmişti,gerçekten değişik bişey :)

8. 19 Eylül 2010
  9. pasifkalpler

pasifkalpler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    piskolojik yaaaa hepsi beyinden geliyorr öyle nefesin hakikaten daralsa küt diye gidersin canım :KK70: allah vermeye :KK70: deriiiiiinn nefes al verr hem ağzındna hem burnndan nefes al ..

10. 24 Eylül 2010
  11. sahaja

sahaja Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Aynı sorun bende de var. Ne zaman sinirlensem, üzülsem nefes alma problemi yaşıyorum, bir tek gece uyurken farketmiyorum ama gündüz beni çok rahatsız ediyor, yeteri kadar hava alamıyormuşum gibi oluyor ve hep derin nefes alma ihtiyacı hissediyorum, 2,3 hafta kadar sürüyor. Size birşey tavsiye edemiyorum ama 2 sene önce hamileliğimde de bu sorunu yaşadığımda keçi boynuzu pekmezi içmeye başladım ve çok faydasını gördüm.

Çok geçmiş olsun..

12. 27 Eylül 2010
  13. sbilge

sbilge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürler arkadaşlar...valla sadece bende böyle bişey var diye üzülüyodum...dün arabada yolculuk yaparken nasıl daraldı yine...çok kötü oluyor ya...bu beyin nasıl bişey böyle :)

düşünmemeye çalışıyorum ama sanırım geçmesi uzun sürecek şekerler...geçsin artıkkkkk :KK43:::KK43::KK43: