çok içim sıkılıyor kızlar yardım edin bana

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Lullaby tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

17 Mart 2010
    Konu Sahibi : Lullaby
  1. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benim bu aralar acayip bi sorunum oluştu
    bi önceki stajımdan gerçekten haksız yere kaldım
    sözlüde tek soru sordu hoca doğru cevap vermeme rağmen bıraktı beni üstelik kovdu odasından :sinifsinif:
    çok kötü travma yarattı bu bende üstümden atamıyorum
    kaldığım için tekrar girmem gerek aynı sınava başka bi hocadan girmek için uğraşıyorum
    bu uğraş bile sinirimi bozuyor benim o ruh halime bürünüyorum yine ağlayasım geliyor
    bi de o kadar çok çalışmıştım ki haksızlığa uğradım resmen ve bu bende nası olsa çalışsam da çalışmasam da farketmiyor gibi bi his oluşturdu
    ve şimdiki stajım çooook daha zor çoook çalışmam lazım ama resmen küskünlük oluştu bende içimden gelmiyor
    bi de hiç takdir edilmiyorum hocalar tarafından
    biraz süslü püslü bi bayanım güzel bi bayanım bilmiyorum belki de bu önyargı oluşturuyor
    bunun derslerle alakası yoktur diye.. cinsiyet ayrımcılığı da cabası resmen bayanlardan doktor olmaz diye hissettiryor birçok hoca..
    gerçekten oturdum ağladım bugün sinirimden bu psikolojiden nası kurtulucam artık bilmiyorum, kendimi değiştirmek istemiyorum ama haksızlığa uğramaktan bıktım

2. 17 Mart 2010
  3. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    arkadşaım inat yapacaksın.
    nefret ede ede çalışacaksın sırf bu adamları mahçup etmek için
    mutsuz etmek için..

4. 17 Mart 2010
  5. nazalp

nazalp yemekcininmekani.blogspot Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım o cinsiyet ayrımcılığı her yerde var
    sen benim yuzume karşı söylenenleri bir bilsen...:sinifsinif:
    bence için rahat olsun sen elinden geleni yaptıgın için
    senden kaynaklı birşey yok ortada çünkü dediğine göre
    ama haksızlığa uğramak benide çok üzüyür ve sinirlendiriyor
    peki neden boyle yaptıgını sormadınmı odasına gidip neden bu kadar sinirlenmiş
    daha öncede boyle bir olay geçmişmiydi aranızda
    inşallah başka bir hocadan alabilirsin stajınıı

6. 17 Mart 2010
  7. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Elinden gelenin fazlasını yapıp mutlaka hakkını alacaksın. Boşver başkalarını, sen elinden geleni yap yeter. Umarım geçersin. Başarılar.

8. 17 Mart 2010
  9. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    niye kovdu ki hoca durup dururken olmamıştır herhalde?

10. 17 Mart 2010
  11. helenic

helenic Guest

ıntern.?
    Asistan? Hangisisin canım?

12. 17 Mart 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    onlar bayandan doktor olur mu olmaz mı diye bırak düşünedursunlar

sen kendini tamamen derslerine ve stajına ver ve tamamla okulunu

hocaları asla memnun edemezsin. yüzlerine gül işini yap geçaklinialirimsmile

14. 17 Mart 2010
  15. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım sormam söz konusu bile değil çünkü gıcıklığıyla tanınan bi hoca zaten bi de sorsam üstüne büt sınavına da özellikle beni ister işte o zaman yanarım asıl
    ya aslında ters bi olay geçmedi daha öncesinde ama benim genel olarak tüm hocalardan hissettiğim bişi bu o yüzden isyan ediyorum artık
    takdir edilmemek çok canımı sıkıyor kimse yanlış anlamasın dediklerimi ama en iyi niyetli hocalar bile bunu yapıyor
    diyelim 2 kız olalım o kız böyle normal bi kıyafeti olsun makyajsız biraz inek tipli olsun ama sorduğu soruları bilemesin yine de hoca ona dönerek konuşur eder. bense öyle uç şeyler giymem hastanede etektir dekoltedir fln dikkat ederim çok aşırı makyaj da yapmam ama süslü olduğum bellidir biraz saçlarım fln ona sorduğu soruları ben bilsem de %90ını yine de böyle bi bakışından belli eder yüzüme bile bakmaz. en iyi hoca bile yapıyor bunu. sanki benim cevaplarımı o verse hoca onu çok çok yüceltcekmiş de ben yapınca hiç bi kıymeti yokmuş gibi anlatabildim mi bilmiyorum.
    bunun yanımdaki arkadaşla ilgisi yok kız da erkek de olsa böyle oluyor bana bende mi bi problem var bu hoca geçinenlerde mi anlamadım

16. 17 Mart 2010
  17. helenic

helenic Guest

Bu tip akademisyenlerden nefret ediyorum.Benimde buna benzer olay başıma gelmişti...
    Bir dersi tam 4 sene aldım,aynı böyle kıl bir hoca yüzünden.
    Odasına konuşmaya gittiğimde demediğini bırakmamıştı.
    Okulu bırakmayı bile düşünmüştüm,adam beni okuldan soğutmuştu resmen yaaa...
    Neyse ki son sene insafa geldi,başka hocalarla konuşup işi hallettirmiştim.
    Yazılı olsaydı,kağıtlarınızın incelenmesini isteyebilirdin; ama işte sözlü olunca elden ne gelir...

18. 17 Mart 2010
  19. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sarissa durup dururken değil ama bırakcağı kişileri kendi kafasına göre belirliyorlar tamamen bilginden alakasız bi şekilde seni sevip sevmemesine bağlı yani. bana dediği şuydu senin yaparım dediğin yöntemi bi hoca yaptı 3 tane hasta öldü onun yüzünden sen de hastayı öldürdün çık dışarı dedi. ki baktım sonra dediğim doğru yani uygulanan bi yöntem kitapta yazıyor amacı bırakmak işte sonuçta uygulanan bi yöntem olmasa hoca da uygulamazdı sanki kendi yüzünden hiç bi hasta kaybettiği olmadı da işte bana öyle dedi ki. sırf terslemek için yani ne desem beğenmicekti kesin

helenic stajyerim ben daha sınavlara giriyorum internlerle asistanlar sınav olmuyorlar :)