çok ilginçtir ki sezeryanla çok acı çektim......

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve buket83 tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : buket83
  1. buket83

buket83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar kimse etkilensin istemıyorum ama çok acayiptir ben sezeryanla çok sancı çektim galıba herkes bana hiç ağrı yok demişti ben de gercekten hiç beklemıyordum acaba o yüzdenmi gerci doktorum da acı eşiğin çok düşük dedi hangısı doğrudur bılmem ama özellıkle belıme iğne yapılcak zaman aklımı yitircek gibi oldum mahvettiler benı gerisinde bişey yok ama kendime geldiğimde ayaklarımdaki karıncalanmalar iğrençti.birde 3 gün yardımsız tuvalet bile yapamamak benmi abarttım bılemıyorum ama 5, gün bitti kendıme geldım allahıma şükür şu an iiiim ama düşünüyorumda zaten ağrı varsa normal doğum yapsaydım keşke...............siz yinede benden etkilenmeyin

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 22 Mart 2009
  3. renkli35

renkli35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun canım, allah bebeğini analı babalı büyütsün. bencede çok ilginç, sezeryanla doğum msırasında acı hisseden ilk seni duydum.

4. 23 Mart 2009
  5. buket83

buket83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok tşkler ospelias....doğum sırasında hissetmedım sadece belıme iğne yapılırken belımın koptuğunu hissettım gerısını anlamadım ama ayağımın uyuşmasıda çok sonra geçti benden sonra doğum yapanlar yürürken ben halen uyuşmanın geçmesını beklıyordum.ağrılarım doğumdan snrakı 5 gün feci oldu.kıme sorsam çok rahattık dıyor bendekı şans işte

6. 23 Mart 2009
  7. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kişiden kişiye değişiyor işte.Gerçekten ağrı eşiği diye birşey var...

Çok geçmiş olsun canım.Atlatmışsın çok şükür..Sağlıklı uzun ömür versin Allah...

8. 23 Mart 2009
  9. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Çok geçmiş olsun ve bebeğini güle güle büyüt..Okuyunca çok şaşırdım çünkü bende epiduralli sezeryan yaptım..iğne yapılırken hiç acımadı,aynı gün ayaktaydım her işimi kendim yapabilecek durumdaydım ve devamında da hiç ağrım olmadı..seninki şanssız bir durum olmuş..belki de doktorunun dediği gibi ağrı eşiğin düşük olabilir.tekrar geçmiş olsun..

10. 23 Mart 2009
  11. EU3

EU3 Guest

olabılır canım senın bunyen kaldırmamıstır...ben hıç acı çekmedım aynı gun kalktım şükürler olsun banada cok anlattılar acı cekılıyo dıye ama bende ters teptı..

12. 23 Mart 2009
  13. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım sen spinal anestezi mi oldun genel mi?bebeğini güle güle büyüt...

14. 23 Mart 2009
  15. divine_time

divine_time Evli Ve Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun allah anneli babalı büyütsün

16. 23 Mart 2009
  17. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    herkesin agri esigi farklidir benim sezeryandan sonraki ilk 3 gunumde cok hafif sancim vardi cok azdi,agri kesici bile almadim.ondan sonraki gunler de daha da iyi oldu...kisiden kisiye degisiyor...

18. 25 Mart 2009
  19. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım. ağrı eşiğinden kaynaklanıyor sanırım. ben de spinal oldum hiç acı hissetmedim. uyuşukluk geçmeye başladığında ağrı kesici yaptılar. (3 defa sanırım)ertesi gün kendi isteğimle taburcu oldum. evde ağrı kesici içtim. hiç yatmadım diyebilirim. hatta 3. gün hastaneye kontrole 4. gün oğlumun nüfus kağıdını almaya ben de gittim:)