çok iştahsız ve zayıfladı :(

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ozpir tarafından 7 Haziran 2008 başlatılmıştır.

7 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ozpir
  1. ozpir

ozpir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar, oğlum 17 aylık . Son zamanlarda çok zayıfladı. Hem hareketli hem de iştahsız. Yemek yemek istemiyor. Fantomalt mama kullanan var mı yada bilgisi olan? Şişmanlatıcı özelliği varmış. Bunu kullanmak istiyorum. Nereden alabilirim?:1no2:

2. 7 Haziran 2008
  3. ozpir

ozpir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :1no2: bilgisi olan yok mu arkadaşlar? :çok üzgünüm:

4. 7 Haziran 2008
  5. iyi anne

iyi anne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Üzülme canım.Dönem dönem olur böyle iştahsızlıklar.Diş çıkarıyor olabilir...Benim oğlum diş çıkarırken hiçbirşey yemiyordu.Dediğin mamayı bilmiyorum ama şişmanlatıyorsa boşver derim ben.Aslında en iyisi dr.na danışırsan sen de rahat edersin.Ama bir süre sonra geçecektir.Biraz daha sabır....a.s.

6. 7 Haziran 2008
  7. belmakyuz

belmakyuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence de mama falan kullanma tabi dr un daha iyisini söyler ama bu bir dönemdir bence ve geçer

8. 7 Haziran 2008
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    çocuklar 1 sene enine 1 sene boyuna diye büyüyor diye biliyorum ama.

10. 8 Haziran 2008
  11. ayxsxe sena

ayxsxe sena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı dert benımde basımda 2 yasında oglum var mamadan baska bır sey yemıyor banada yardımcı olacak bırını arıyorum acılen

12. 8 Haziran 2008
  13. Elis

Elis Guest

cocugunuzun sagligi yerinde ise yardimci ilaclarla kilo almasini saglamayin benim arkadasimin kizida ayni durumda idi cok zayif kizim diye diye ilac kullanmaya basladi yok kilo almasina yardimci mamalar filan simdi ise cocuk 9 yasinda 40 kilo doktoru zamaninda kullandigi kilo aldirici besinlere bagliyo nedenini...saglikli ise birakin cocuklar her gun ayni degilki....

14. 8 Haziran 2008
  15. KubraBetul

KubraBetul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bi ben varım zannediyodum çocuğu yemek yemeyen.benimde kızım var 3 yaşını doldurdu 13 kilo.çok iştahsız.
    ozpir o mamayı bilmiyorum ama bencede doktora götür onlar mama veriyolar kilo için.bende kızımı götürdüm doktor kilo için mama verdi.gerçi benim kızım kilo almadı ama herkezin aynı olcak diye bi şey yok.allah yardımcımız olsun yemeyen çocuk çok zor.

16. 8 Haziran 2008
  17. Samyeli

Samyeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaman çocuklarda iştahsızlık oluyor canım sağlıklı olsun gerisi düzelir sıkma canını bencede o tür mamalar bebeği şişirmekten başka bir şey yapmaz yemesi için de zorlama bence sonuç daha kötü oluyor az az sık sık besle

18. 9 Haziran 2008
  19. deniz...

deniz... Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benim kızımda çok iştahsız bana dr ilk önce karbonhidrat dieti verdi akaşam yemeği olarak bir akşam makarna hşlaması bir akşam bulgur dedi ama benimki gene yemedi yemeğince bize fantomalt almamızı söyledi ben kızıma 3 ölcek devam mamasına 2 ölcek fantomalt karıştırıp verdim ama su aynı ekstıra su eklemiyosun sadece bu mamayı verim dedim tadı merbat dahada küser dedi ben sadece akşamları veriyom bunu muhallebi gibi düşün yani şişirceni sanmıyorom