çok kahve içmekle göğüsler küçücülüyor

Konusu 'Genel Göğüs Sağlığı ve Bakımı hk.' forumundadır ve nacide48 tarafından 30 Ekim 2008 başlatılmıştır.

30 Ekim 2008
    Konu Sahibi : nacide48
  1. nacide48

nacide48 05.06.2015 Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    ğöğüslerim büyük küçültmek istiyorum diyen arkadaslar çok kahve içmekle göğüs ölçüleri küçülüyor
    Günde en az 3 fincan kahvenin kanser riskini azalttığını hatırlatan Jernstrom, büyük göğüslü kadınlarda daha fazla meme kanseri teşhisi konulduğu teorisi üzerine bu araştırmayı yaptığını belirtti. Jernstrom, kahve tüketimiyle göğüs büyüklüğü arasında doğrudan bağlantı olup olmadığına baktığını ve bu bağlantıyı bulduğunu söyledi.

Jernstrom ve ekibinin 270 kadın üzerinde yaptığı araştırma,çok kahve içmekle göğüs ölçüleriniz küçülüyor dedi
    ilgilenen arkadaslar için ​

2. 30 Ekim 2008
  3. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben hergün 1 fincan türk kahvesi içerim ama mutlka içerim yani bazen 2 fincanıda bulduğu oluyo. ama şu 2-3 senedir 75 bedenden 85-90 bedene çıktım nasıl oldu bilmiyorum ne yaradı ne yedimde böle oldu inanın hiç bi fikrim yok kendiliğinden büyüdüler:) öyle olsaydı benimkiler büyümezdi çünkü çok kahve tüketirim hatta annem benden fazla içer ondada küçülme falan yok yani. bende ters etki yapıo galiba:)

4. 30 Ekim 2008
  5. EU1

EU1 Guest

hahaytt güldürdün beni kıss ters etki yapıyor he :roflol: bence böyle bişey baya bi ihtimalsiz bişey...ayrıca öyle cok kahve içenler günde 3 bardak kadar içenler selülitlerden kurtulamaz heralde göğüsleri ble selülit olur yahu:eek:klava:

6. 30 Ekim 2008
  7. nacide48

nacide48 05.06.2015 Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    hiç denemedimde biilmiyorumda zaten benimki tam tersi küçültmek yerine büyümyee çalışıyorum:roflol: çok büyük olupta küçüültmek isteyen arkadaslar için paylasmak istedim kaydirigubbakcemile3ama yinede yorumun için tesekkürlerŞeniz

8. 30 Ekim 2008
  9. Elis

Elis Guest

yok be canim....ben kahvedelisiyim gunde kac fincan ictigimin haddi hesabi yok,hic de selulitim yok:dilcikar:evettt 80 kilo iken vardi ama simdi 59 kiloyum ve selulitin sesi bile yok.....cok spor yapiyorum cok-tatlicadiarzu-bana selulitli demeye hakkin yok:mymeka:kizdirma beni butun yorgunlugumu senden cikaririm haaa:eek:klava:lülülülülülü

10. 30 Ekim 2008
  11. deadlock.

deadlock. Guest

bn hiç kahve sevmem dümdüzler bide kahve içseydim nolurdu kimbilir düşünemiyorum :KK70:

12. 30 Ekim 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ay alemsin canım ya koptum :roflol: sen genlerine şükret vallahi benim annemde cok içer onda da sıfırdır inşallah anneme çekmişimdir:nazar: spor yapman belki engelliyodur ona sözün yokkötükedihüso

14. 30 Ekim 2008
  15. EU2

EU2 Guest

O kahveleri aldığın kahvecinin adresini verirmisin canımkaydirigubbakcemile3:eek:

16. 31 Ekim 2008
  17. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hahahah :roflol:valla önüme gelen yerden alıyom farketmiyoki.

18. 3 Kasım 2008
  19. desim

desim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ben kahve kolik bi insanim ne tur kahve oldugu hic farketmiyo gunde sayisiz buyuk bardakla kahve iciyorum bu yaptigim hicte iyi bisey degil bir bardaktan sonrasi zararli aslinda birakmak icin cok sey denedim ama olmadi sanki kahveyi icince sakinlesiyom ama birakmakta istiyom cunku bi tanidigim vardi onun halasida boyle cok kahve iciyomus kandin 34 yasinda olmus fazla kahve icmekten allah rahmet eylesin.eger bi oneriniz tavsiyeniz varsa beklerim..simdiden tsk.