çok kararsızım:brüksel mi bahçeci kliniği mi?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve masal1 tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : masal1
  1. masal1

masal1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar.2 kere başarısız microdan sonra istanbulda başarılı bir merkez arayışına girdik.şu anda brüksel ve bahçeci arasında kararsızım.acıbademi de duymuştum fakat bence labaratuvarın yanında dr. da çok önemli.cem demirel başka bir yere gidecekmiş.bu nedenle brüksel ve bahçeci arasında kaldım.lütfen benimle bilgi ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız?yumurta rezervim düşük ve her geçen gün aleyhime işliyor.bir an önce kararımı vermeliyim.sevgiler:)

2. 20 Mayıs 2010
  3. masal1

masal1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar fikir verebilecek kimse yok mu?bu sitede bilgi ve deneyim aktarımı çok önemli.zaten hepimiz doğru kararlar verebilmek,bunun için de araştırma yapmak amaçlı burada değil miyiz?lütfen fikri olanlar yazmaya üşenmesin.düşüncelerinizi bekliyorum.

4. 20 Mayıs 2010
  5. derya76

derya76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ikiside iyi merkezler bende bahçecide yaptırıcam bürüksel tüp bebek merkezide iyi orası özel ve sgk anlaşması yok benim arkadaşım yaptırdı bürükselde pozitif şimdi hamiş çook memun kalmış bende orayı istedim ama anlaşması yok sgk ama bahçecide iyi bence ön görüşme yap hangisi çine sinerse orayı tercih et.

6. 21 Mayıs 2010
  7. masal1

masal1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yanıtın için teşekkürler derya76.tüp bebek raporunu kullanmak için mi sgk. ile anlaşmalı olmasını istiyorsun?umut tüp bebeğin sgk.anlaşması var ama bahçecinin var mı?yani dr.ların yazmış olduğu iş göremezlik raporu geçerli oluyor mu?
    brüksel ile ilgili yazdıklarına da sevindim.arkadaşının ve senin kaçıncı denemeniz?şimdiden bol şanslar diliyorum arkadaşım.