Çok kararsızım yaptığım doğru mu?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve hulyaemre tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

24 Eylül 2010
    Konu Sahibi : hulyaemre
  1. hulyaemre

hulyaemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bişey sorcam kafam karışık ben 2 kardeşim abim var ve evli adetlere göre şimdi evlenme sırası bende ve 1 erkek arkadaşım var evlilik kararı aldık ama sorun şu ki erkek arkadaşımın bekar ablası var evliliğin eşiğinden döndü diyebilirim ve henüz bir sevgilisi de yok arkadaşım amaan ben onu mu beklicem ya hiç evlenemezse bende mi evlenemicem diyo ya ablası bana tavır alırsa çok üzülürse gerçi ailesi 2 hafta sonra beni istemeye gelecekler İnşallah ama acaba onların da akıllarında soru işaretleri var mıdır acaba? şimdi biz evlenmek istiyoruz ablasını beklemesek ayıp ve yanlış mı yapmış olurum???

2. 24 Eylül 2010
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Ne kadar ince düşüncelisiniz..
    bana göre ayıp ve yanlış yapmış olmazsınız arkadaşım.
    bu kısmet meselesidir,sıraya konulmaz diye düşünüyorum..
    şimdiden hayırlı olsun.

4. 24 Eylül 2010
  5. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Neden yanlış yapasınız ki,kısmet meselesi bu işler .. Hem beklemeye kalksanız neyi beklediğinz bile belli değil,hiç takmayın kafanıza.

6. 24 Eylül 2010
  7. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bencede kısmet bu işler. sırayı beklerseniz ooo belki kısmet olmayacak bi büyük olana evlenmek. sizdemi evlenmeyeceksiniz ozaman.

8. 24 Eylül 2010
  9. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.137
    Ödül Puanları:
    438
    Öyle düşünselerdi istemeye gelmezlerdi zaten :).Herkes nasibibi yer olurmu öyle şey

10. 24 Eylül 2010
  11. hulyaemre

hulyaemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ya çok sağolun bilemiyorum arkadaşımın ablasıyla çok yakın yerlerde çalışıyoruz aramızda 1 sok var sık sık da karşılaşıyoruz bana mı öyle geliyor yoksa gerçekten mi bilmiyorum eskisi gibi sıcak değil bana karşı hani konuşuyoruz yine ama sanki benimle sohbet etmekten kaçınır gibi bişey mi oldu dedim hayır bişey olmadı neden ki dedi bnde böyle böyle dedim yok sana öyle gelmiş dedi belki de gerçekten yoktur bişey ben pimpirikliyim ya efhamlanıyorumdur kendi kendime belki de ama insan yine de arada soğukluk varsa hisseder yine dimi? şimdi bnde ondan çekiniyorum noluyo araya mesafe giriyo hem bu konuya takılmadan da duramıyorum isterimki herşey 4 4luk olsun ama bi yerden mutlaka pürüzler çıkıyo nasıl davransam bilemiyorum

12. 24 Eylül 2010
  13. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Sadece sana değil herkese karşı öyle olmuştur nitekim evliliğin eşiğinden dönmüş, içine kapanık olması çok normal hayalleri yerle bir olmuş hiç kolay olmasa gerek :hulya:

14. 24 Eylül 2010
  15. hulyaemre

hulyaemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    o olaydan 3-4 sene geçmişti artık unutmuştu hatırlamıyodu bile ya da öyle davranıyodu bilmiyorum bana karşı tavrı söz tarihi kesinleşince değişti sanki neyse ama sonuç olarak benim tarafımdan sorun yok dimi yani evlenmeme sakınca yok çünkü abim evli geriye bi tek ben varım

16. 24 Eylül 2010
  17. hulyaemre

hulyaemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bide son olarak ben onunla konuşmayı neden böylesin bana karşı bak bişey varsa söyle bilmeden bi hata mı yaptım nedir diye konuşmak istiyorum ama arkadaşım konuşma onl gözünde değerin azalır onu bu kadar önemseme dio ama elimde değil onu çok seviyorum abla kardeş gibi olmak istiyorum

18. 24 Eylül 2010
  19. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    İçinden nasıl geliyorsa öyle yap bence madem yakın olmak,hiç pürüz olmazın istiyorsun,sen yakınlık gösterdin baktın hala aynı tavırlar o zaman artık üstüne düşme,artk senin yapacağın birşey kalmıyor.