çok kararsızım,yardımlarınızı bekliyorum??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve elmaa13 tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

10 Ekim 2010
    Konu Sahibi : elmaa13
  1. elmaa13

elmaa13 Imeto ti lyubov sloji Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merabalar sorunum şu bnm saçım şuan doğal renginde hç boya yok yani saçımda koyu kumral bu arada ama bn bu renkten çok sıkıldım karamel veya bal köpüğü rengine boyatmayı düşünüyorum bu hafta içi ama ya saçlarım çatallaşır sert olup yıpranırsa diye korkuyorum çünkü saçlarım gür ve kalın telli şuan her hafta bakım yapıyorum saçlarıma sinamakili kürü yapyrm sizce hangi bakımları yapayımda saçlarım hem boyalı olsun hemde yıpranmasın? yardımlarınız için ve vereceğiniz cvplar için şimdiden teşk.ederim:1rolleyes:a.s.

2. 10 Ekim 2010
  3. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saçına açıcı kullanmazlar sanıyorum ama kesinlikle kuaförünü iyi araştır tabi ki yıpranır ama çok değil kimyasal sonuçta benim tavsiyem hiç saçın beyazlaşmadığı sürece boyatmaman saçını uzatmak falan istiyosan kesinlikle uzak dur

4. 10 Ekim 2010
  5. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bakım olarak besleyici yağ karışımlarını deneyebilirsin bemiks evigen badem yağını falan karıştırıp uygularsan saçı çok besliyor

6. 10 Ekim 2010
  7. elmaa13

elmaa13 Imeto ti lyubov sloji Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

saçlarım şuan bob modeli uçları omzuma azcık değiyo arkadaki saçlarımda ensemi kapatıyo şuan saçlarımı uzatıtyrm o yüzdende sinemakili kürü yapıyorum ama hem boyalı olupta hem uzamazmı?:eek:

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ekim 2010
  8. 10 Ekim 2010
  9. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yani uzar ama diplere sonuçta kimyasal zararlı madde deyiyo bence iyice uzat saçını ondan sonra karamele boya uzun saçta harika duruyor bende şu an uzattığım için saçlarımı boyamaya 4 6 ay kadar ara vereceğim nasıl olsa doğal saçın azıcık daha bekle bol bol bakım yap saçın çabuk uzasın hem uzatırken saçını boyattığın için çok yıpranmış olarak uzuycak