çok kararsızım

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve ncakir89 tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

22 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ncakir89
  1. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar evlennce oturacağım evn bir odası çok küçük.toplam 3 oda biri oturma odası biri yatak odası biri misafr odası olucak.
    ama misafir odası olucak oda çok küçük L biçimnde ama ne vtrinim ne masam sığar koltuklar bile karşılıklı sığmaz :1no2: anca köşe takımı olursa.

mutfak desen iki kişi zor girio :1no2: .hadi mutfak büyücek bir okadarda genişlicek ama ynede küçük.
    nişanlımda üzülüo eski yapılı bi ev olduğu için yıkıp dökemioruzda pek evn görünüşü güzel ama direkleri fazla yokmuş. :çok üzgünüm: nişanlım kiraya çıkalım burayıda kiraya verelm aldığımız kirayı evmzin kirasını öderis madem dio.ama bende kaç yıldır kirada oturuorum biliorum kiracı olmayı.kendi evn gibi olmas die düşünüorum.ama biyandanda üzülüorum küçük ev die istediğim şeyleri alamıcam.masam hiç sığmaz hadi vitrnlerimi salona koysam.masa sığmaz.

kızlar yardımcı olun ne yapayım kirayamı çıkayım yoksa küçük müçük oturayımmı o evde.yeni ev yapılcak ama kmbilir nezaman ya 1 sene sonra ya iki.

2. 22 Şubat 2010
  3. hatige

hatige ** h & i ** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım bence kendi evin gibisi olmaz..kira ile ne uğraşıcanki..evinin şekline göre alırsın mobilyalarını, hatta artık eve gelip tasarlıyolar oda biçimine göre..çoğu arkadaşım var kira da 1 oda 1 mutfak olsun bizim olsun diyolar..

4. 22 Şubat 2010
  5. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    doğru sölüosun aslında bende hiç kiraya çıkma taraftarı değilim.nişanlım çok destek oluo bana.ama işte üzülüorum.

6. 22 Şubat 2010
  7. arse3772

arse3772 aşk aşk aşkkkk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tatlım bizdeki sorunda bir benzeri. nişanlımın 3 tane yayla gibi evi var, ama hepsi ikimizinde işyerlerimize uzak,en az 2 ulaşımla gidip gelmemiz gerekiyo. Bende hayatta onu yapamam, otobüs falan tutuyo zaten beni, şimdi kirada oturucaz,ikisinin kirası bizim bu tarafta tutacağımız evin kirasını anca karşılıyo.sizde öyle yapın evi kiraya verin,onun parasıyla belki biraz ekleyerek kiraya geniş eve geçin

8. 22 Şubat 2010
  9. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ya nişanlımda öle sölüo zaten.ama ben kiracı olduğum için pek istemiorum.yok ses çıkarma yok şunu nie öle yaptın.falan falan işte....

10. 22 Şubat 2010
  11. sirkencubin

sirkencubin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    104
    Ödül Puanları:
    203
    Toplu yaşanılan yerde o dediklerin hep olabilir. Kiracı da olsan ev sahibi de olsan farketmez. Eğer alacağım eşyaları etkiliyor kendi evimde oturmam ve kiraya çıktığımızda bizi ekonomik olarak sarsmaz dersen kiraya da çıkabilirsiniz.

12. 22 Şubat 2010
  13. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    en iisi nişanlımla oturup güzelce konuşmak.

14. 22 Şubat 2010
  15. arse3772

arse3772 aşk aşk aşkkkk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Valla arkadaşlar ben şunu söyleyebilirim, insan evine ısınmazsa problem çıkıyo. çünkü evini benimsemiyo. Böyle düşünüyo olman bile bence senim kafanda soru işaretleri olması bile sorun. ıstediğin evde otur.bak biliyomuşsun kiracılığıda,ben hiç kirada oturmadım ailemde ama insan isteyince oluyo herşey.yeterki o evde huzur olsun. o küçük evde sen hergün söyleneceksin küçük sığamıyorum, tıkış tıkış oldu diye. emin ol. cicim ayları bittikten sonra huzursuzluk çıkar.

16. 22 Şubat 2010
  17. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ya canım zaten bizim ev almamız fazla uzun süreceğini zannetmiorum.nişanlım tarafından destek çok var.Allaha şükür bende nişanlımda ii maaş alıoruz.ailelern desteğiylede bi ev alıcaz düğün borçları biitnce.nişanlımda o yüsden şimdiki eve pek masraf yapmak istemiorum dio.en fazla oturacağımz maksimum 1,5 sene dio.çünkü malları var onları satıp ev yapıcaklar.

18. 22 Şubat 2010
  19. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kiraya çıkmak hiç istemio içim.