Cok kararsizim :/

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve MisSpink tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

11 Ekim 2010
    Konu Sahibi : MisSpink
  1. MisSpink

MisSpink `мάViş'M Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Aslinda dert degil benimkisi ama cok kararsizim sizinde fikirlerini almak istiyorum.
    Biri var benimle evlenmek istiyo bildiginiz gorucu usulu misali gormus begenmis bana soylediklerinde kabul etmedim ama cok israr ettiler cik bi defa cocugu gor dediler gittim gordum konustuk her bakimdan cok iyi adam akilli biri universteli isi var herseyi var yani madden hic bi sorunu yok ama iste hani derler ya icim hic isinmadi bu cocuga.
    Dusundum olmaz dedim ama ilk defa ailem bu kadar israrci bu konuda hemen kestirip atma diyolar.
    Ama bilmiyorum cok kararsizim icim isinmadi buna diyorum zamanlar seversin diyolar zamana birakilir mi bu boyle seyler sansa mi birakilir
    herzaman akil ile kalp zit giderler birbirlerine eger mantiken dusunursek mukemmel bir es adayi ama icimde ona karsi bi sevgi yok hic bisi yok
    cok kararsizim ne yapacagimi bilmiyorum yanlis bi secim yapmaktan cok korkuyorum :çok üzgünüm:

2. 11 Ekim 2010
  3. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Aslında ilk görüşte fiziksel olarak bir çekim olmalıydı,ama mantıken iyi bir eş adayı ise biraz daha zaman ver kendine,bir kaç kere daha farklı mekanlarda görüş,konuş derim.Hala aynı ise,elektrik dediğimiz o çekim yoksa senin düşündüğün anlamda sevmen biraz zor olabilir.Şu olabilir,iyi bir insandır,zamanla alışkanlıktan sevgi doğar fakat adı aşk olmaz yerimseniben

4. 11 Ekim 2010
  5. goncagul

goncagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    senın dusuncen önemlı cnm ama şurasıda var etrafa baktıgımızda görücü usulu ılışkılar bazen ömurluk olabılıyo sevgı olunca kısa suren ılışkıler çok ama sen bıleceksın ben ne olursa olsun sevgıden yanayım ama

6. 11 Ekim 2010
  7. MisSpink

MisSpink `мάViş'M Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108

yani bir cok seye katiliyorum bende bi kere daha gorusmek istedim ama bilmiyorum cocugu bosuna umitlendirmek istemiyorum hani olmazsa sonra birde nedense bu evliligin olabilecegini dusundugumde cildiriyorum kesinlikle kabullenemiyorum empati olarak bile
    tesekkur ederim zaman ayirip okudugnuz icin

8. 11 Ekim 2010
  9. MisSpink

MisSpink `мάViş'M Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet bi bakimdan oyle aslinda benim icin farketmez gorucu usulu olmus bilmm nasil olmus ama onemli olan arada bir HIS yok ona karsi bisey hissetmiyorum
    tesekkur ederim

10. 11 Ekim 2010
  11. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Görüştüğünüz de başbaşamıydınız yoksa yanınızda birileri de var mıydı?

12. 11 Ekim 2010
  13. keremce_

keremce_ ^yavru kuşum^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    bence bir şans vermelisin.görüştün diye evlenecek deilsin ya.tanıma süreci bu.ön yargılı olma derim ben.tanıdıkça belki aradığım insan bu diyeceksin...

14. 11 Ekim 2010
  15. MisSpink

MisSpink `мάViş'M Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108

evet basbasaydik

offf bilmiyorum iste cok karasizim ama istemiyorum bunu biliyorum ama ailemi ilk defa bu kadar istekli gordum ama sonucta evlenecek olan benim benim istedigim onemli

16. 11 Ekim 2010
  17. keremce_

keremce_ ^yavru kuşum^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    tabiki senin istediğin olucak.bu zamanda var mı hala zorla evlendirmek.sen dedin mantık olarak mükemmel bir eş diye,ailende böyle düşünmüş olucakki bu kadar istekliler.ama zorlayacaklarını sanmam.her anne baba evladı için en iyisini ister...

18. 11 Ekim 2010
  19. MisSpink

MisSpink `мάViş'M Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet onlari cok iyi anliyorum ve bugune kadar anne babamin sozunden cikmadim hic ve hic bi olayda boyle zit dusuncede degildik ama ilk defa ailemin istedigini ben istemiyorum ama iste ailemin bu kadr istemesi beni dusunduryo
    tesekkur ederim zaman ayrip okdugnuz icin